Antiagers βελιμβασακης fue 3k g + 3k g

Μπράβο Πάνο τρομερή αλλαγή
Ο γιατρός τι λέει για τις μετρήσεις που έπεσε τόσο έξω;
Μήπως θέλει καλιμπραρισμα και δεν ξέρει να το χειρίζεται;
Γιατί όποιος πάει εκεί του διαφημίζει το εξελακι και γενικά στα κάνει Ζέπελιν γι αυτό
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Η μέρα με την νύχτα……και μόνο με 3k…. Βοηθάει το μάκρος βέβαια αλλά εύγε! Δεν θα μπορούσες να πάρεις κάτι καλύτερο! Να τα χαίρεσαι!
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Εντυπωσιακό και όντως στέκεσαι πολύ καλά στον ήλιο!
Με τις hairlines είμαι λίγο δύσκολος και δεν εξαιρώ ούτε τη δική μου.
Παίξε λίγο σε αυτό το σημείο με κάνα χτένισμα- κούρεμα και είσαι πένα!
 

Συνημμένα

  • 20221230_214630.png
    20221230_214630.png
    1.1 MB · Προβολές: 352

panosss23

Active Member
Η μέρα με την νύχτα……και μόνο με 3k…. Βοηθάει το μάκρος βέβαια αλλά εύγε! Δεν θα μπορούσες να πάρεις κάτι καλύτερο! Να τα χαίρεσαι!
6k αδερφέ. 3 + 3.πηγα τον Μάιο και έκανα μια δεύτερη στους δέκα μήνες από την πρώτη μου.
 

panosss23

Active Member
Μπράβο Πάνο τρομερή αλλαγή
Ο γιατρός τι λέει για τις μετρήσεις που έπεσε τόσο έξω;
Μήπως θέλει καλιμπραρισμα και δεν ξέρει να το χειρίζεται;
Γιατί όποιος πάει εκεί του διαφημίζει το εξελακι και γενικά στα κάνει Ζέπελιν γι αυτό
Ευχαριστώ φίλε. Όσο για μετρήσεις κτλ... Προσωπικά στα @@ μου γιαυτό και δεν ασχολήθηκα . Να ήμουν από Αθήνα να ασχοληθώ face to face. Αλλά από μακριά με τηλέφωνα δεν βγάζεις άκρη. Θα σου πουν μια πιπα και τελείωσε το παραμύθι.αν δεν είχα καλό αποτέλεσμα θα το κυνηγούσα.
 

panosss23

Active Member
Εντυπωσιακή η αλλαγή στην εικόνα σου φίλε Πάνο, και στέκεται μια χαρά στον ήλιο. Να το χαίρεσαι...
Και είμαι σε ντάλα ήλιο λουσμενος αλλά με στεγνόμενο μαλλί. Αν με δεις απόγευμα προς βραδυ Και βάλω καμία μλκια τζελ όγκου κτλ θα πεις αποκλείεται αυτός να ήταν έτσι.
 

panosss23

Active Member
Εντυπωσιακό και όντως στέκεσαι πολύ καλά στον ήλιο!
Με τις hairlines είμαι λίγο δύσκολος και δεν εξαιρώ ούτε τη δική μου.
Παίξε λίγο σε αυτό το σημείο με κάνα χτένισμα- κούρεμα και είσαι πένα!
Θα τα πιάσω αύριο να δεις εκείνο το σημείο γιατί στην φώτο φαίνεται κάπως....σε γενικό σύνολο. Ένας τυφλός είδε το φως του.
 

witcher

Well-Known Member
Και είμαι σε ντάλα ήλιο λουσμενος αλλά με στεγνόμενο μαλλί. Αν με δεις απόγευμα προς βραδυ Και βάλω καμία μλκια τζελ όγκου κτλ θα πεις αποκλείεται αυτός να ήταν έτσι.
Ναι ε; Αν έχεις καμία βάλε να δούμε..Η πούδρα μαλλιών δίνει καλό όγκο φίλε για ματ λουκ, ενώ το τζελ δίνει φορά αλλά τα κολλάει πιο πολύ. Αναλόγως βέβαια και ποιο χρησιμοποιείς και αν ειναι για όγκο..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panosss23

Active Member
Ναι ε; Αν έχεις καμία βάλε να δούμε..Η πούδρα μαλλιών δίνει καλό όγκο φίλε για ματ λουκ, ενώ το τζελ δίνει φορά αλλά τα κολλάει πιο πολύ. Αναλόγως βέβαια και ποιο χρησιμοποιείς και αν ειναι για όγκο..
Ειχα πετύχει κάποια στιγμή από κάποιον εδω που έλεγε για μια πούδρα όγκου (νομίζω ο cvial) αλλά έκτοτε δεν ξαναβρήκα το ποστ. Ένα τζελ της syos βαζω κάτι φτηνω μη φανταστείς. Απλά τα κρατάει όπως τα θέλω. Τι φώτο να βάλω να δεις δεν κατάλαβα; αν εννοείς να βαλω βράδυ φτιαγμένα τα μαλλιά και με καμία μλκια στο κεφάλι θα πεις πως έκανα φωτοσοπ. Να σ πω την αλήθεια προτιμώ βράδυ να φαίνεται έτσι γιατί χτυπάς γκόμενά καλύτερα.
 

witcher

Well-Known Member
Ειχα πετύχει κάποια στιγμή από κάποιον εδω που έλεγε για μια πούδρα όγκου (νομίζω ο cvial) αλλά έκτοτε δεν ξαναβρήκα το ποστ. Ένα τζελ της syos βαζω κάτι φτηνω μη φανταστείς. Απλά τα κρατάει όπως τα θέλω. Τι φώτο να βάλω να δεις δεν κατάλαβα; αν εννοείς να βαλω βράδυ φτιαγμένα τα μαλλιά και με καμία μλκια στο κεφάλι θα πεις πως έκανα φωτοσοπ. Να σ πω την αλήθεια προτιμώ βράδυ να φαίνεται έτσι γιατί χτυπάς γκόμενά καλύτερα.
Υπάρχουν διάφορες πούδρες μαλλιών (αν πατήσεις και στο google, θα σου βγάλει διάφορες) φίλε που δίνουν καλό όγκο και στα κρατάνε σταθερά χωρίς να κολλάνε τα μαλλιά όπως θα έκανε ένα τζελ. Καμια φωτο με φτιαγμενο το μαλλί οπως λες με το τζελ αλλά όχι βράδυ τη μέρα σε σκια πχ πως θα φαινόταν..

χαχαχα τώρα με το νέο μαλλί έχεις περισσότερες επιτυχίες δηλαδή με τις γκόμενες;
 

panosss23

Active Member
Υπάρχουν διάφορες πούδρες μαλλιών (αν πατήσεις και στο google, θα σου βγάλει διάφορες) φίλε που δίνουν καλό όγκο και στα κρατάνε σταθερά χωρίς να κολλάνε τα μαλλιά όπως θα έκανε ένα τζελ. Καμια φωτο με φτιαγμενο το μαλλί οπως λες με το τζελ αλλά όχι βράδυ τη μέρα σε σκια πχ πως θα φαινόταν..

χαχαχα τώρα με το νέο μαλλί έχεις περισσότερες επιτυχίες δηλαδή με τις γκόμενες;
Ένα μικρό update μιας και πάω στους 11 μήνες από την δεύτερη ,
 

Συνημμένα

  • IMG_0219.jpeg
    IMG_0219.jpeg
    696.1 KB · Προβολές: 254
  • IMG_0245.jpeg
    IMG_0245.jpeg
    1.1 MB · Προβολές: 241
  • IMG_0248.jpeg
    IMG_0248.jpeg
    1.2 MB · Προβολές: 235
  • IMG_0253.jpeg
    IMG_0253.jpeg
    1.2 MB · Προβολές: 236
  • IMG_0265.jpeg
    IMG_0265.jpeg
    1.2 MB · Προβολές: 258

panosss23

Active Member
Εξαιρετικό αποτέλεσμα φιλε...έκανες ολικη μεταμόρφωση και έγινες μαλλιάς από απο εντελώς καραφλός με 2 επεμβάσεις...
Δεν έχω παράπονο κανένα , ημουν άδειος και νιώθω πως πήγα χρόνια πίσω , ίσως μελόντικα πάω για μια Τρίτη με καμία 1000g για Γ ζώνη. Δεν θα πίστευα ποτέ ότι θα έβλεπα τέτοιο αποτέλεσμα .
 

aeratos28

Just aeratos
Μπράβο ρε,ωραίος..πολύ μεγάλη η αλλαγή,πολύ δυνατό αποτέλεσμα..για μένα,αυτό που είπες με τα 1000 grafts,στη βράση κολλάει που λένε....πήγαινε ριχτα πίσω λίγο στο crown τώρα να τελειώνεις και να είσαι πένα εντελως..
 
Μπλουζα