Antiagers βελιμβασακης fue 3k g + 3k g

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Panos
Χαίρομαι πραγματικά η μεταμόρφωση σου εντυπωσιακή.
Έπιασε τόπο η φύτρωση.
Κάνε την τελευταία να δεις ολοκληρωμένα αυτό που ούτε ονειρευόσουν.
Δοτρια άπειρη έχεις,ρίξε άλλα 2500 και δεν ασχολείσαι ποτέ άλλοτε.
Να το χαίρεσαι.
 

panosss23

Active Member
Panos
Χαίρομαι πραγματικά η μεταμόρφωση σου εντυπωσιακή.
Έπιασε τόπο η φύτρωση.
Κάνε την τελευταία να δεις ολοκληρωμένα αυτό που ούτε ονειρευόσουν.
Δοτρια άπειρη έχεις,ρίξε άλλα 2500 και δεν ασχολείσαι ποτέ άλλοτε.
Να το χαίρεσαι.
Ευχαριστώ βλαφο αλλά Δύσκολο για τόσα που λες, μακάρι να γινόταν αλλά αν γίνεται μονο καλό γιατρό και 1500 g το πολυ. Η Πίσω μεριά της δοτριας σε εβδομάδας ξυρισμένη τρίχα φαίνεται μια αρεαδα(6κ g λείπουν λογικό) δεν είναι τραγικό αλλά όχι ότι δεν φαίνεται, με σωστό μήκος μαλλιού δεν βλέπεις κάτι. . Σε μηνός ακουρευτο δεν βλέπεις τίποτα από τα dots. Αν γίνεται μια τελευταία θα την κάνω για κροουν μόνο κ κάτι ψηλά εμπρός. Η φίλοι μου λενε μην ασχοληθείς άλλο μια χαρά είσαι. Θέλω να ολοκληρωθεί κ η δεύτερη να δω πως θα είναι. Όλα τα ενδεχόμενα τα έχω ανοιχτά. Σαν τα ταττου. Ξεκινάς με ένα κ μετά δεν σταματάει.οπως κ να έχει φαίνεται μεγάλη διαφορά γιατί πλέον έχω μαλλιά. Θα ανέβει φώτο με ήλιο κ δοτρια.
 

vlafo

Well-Known Member
Ευχαριστώ βλαφο αλλά Δύσκολο για τόσα που λες, μακάρι να γινόταν αλλά αν γίνεται μονο καλό γιατρό και 1500 g το πολυ. Η Πίσω μεριά της δοτριας σε εβδομάδας ξυρισμένη τρίχα φαίνεται μια αρεαδα(6κ g λείπουν λογικό) δεν είναι τραγικό αλλά όχι ότι δεν φαίνεται, με σωστό μήκος μαλλιού δεν βλέπεις κάτι. . Σε μηνός ακουρευτο δεν βλέπεις τίποτα από τα dots. Αν γίνεται μια τελευταία θα την κάνω για κροουν μόνο κ κάτι ψηλά εμπρός. Η φίλοι μου λενε μην ασχοληθείς άλλο μια χαρά είσαι. Θέλω να ολοκληρωθεί κ η δεύτερη να δω πως θα είναι. Όλα τα ενδεχόμενα τα έχω ανοιχτά. Σαν τα ταττου. Ξεκινάς με ένα κ μετά δεν σταματάει.οπως κ να έχει φαίνεται μεγάλη διαφορά γιατί πλέον έχω μαλλιά. Θα ανέβει φώτο με ήλιο κ δοτρια.
Panos
Στα έχουμε εξηγήσει αναλυτικά.
Με δότρια 16800 έχεις βγάλει τα 6000 έχεις ακόμα αλλα 10800g.
Άρα δε χρειάζεται να σκέφτεσαι καν πόσα θα βάλεις δεν έχεις κανένα περιορισμό.
Η αραίωση είναι φυσιολογική και προφανώς συμβαίνει σε όλους αλλά αυτό δεν σε περιορίζει ειδικά εσένα.
Γίνεται και πρόσεξε να την κάνεις σωστή και ολοκληρωμένη.
 

panosss23

Active Member
Panos
Στα έχουμε εξηγήσει αναλυτικά.
Με δότρια 16800 έχεις βγάλει τα 6000 έχεις ακόμα αλλα 10800g.
Άρα δε χρειάζεται να σκέφτεσαι καν πόσα θα βάλεις δεν έχεις κανένα περιορισμό.
Η αραίωση είναι φυσιολογική και προφανώς συμβαίνει σε όλους αλλά αυτό δεν σε περιορίζει ειδικά εσένα.
Γίνεται και πρόσεξε να την κάνεις σωστή και ολοκληρωμένη.
Πιστεύω ότι τα στατιστικά της κλινικής είναι παπαριες, δεν ξέρω αν τα νούμερα που γράφουν ισχύουν. Γιαυτό θα ήθελα να δω άλλο γιατρό από κοντά.
 

JimKan1

Well-Known Member
Ευχαριστώ βλαφο αλλά Δύσκολο για τόσα που λες, μακάρι να γινόταν αλλά αν γίνεται μονο καλό γιατρό και 1500 g το πολυ. Η Πίσω μεριά της δοτριας σε εβδομάδας ξυρισμένη τρίχα φαίνεται μια αρεαδα(6κ g λείπουν λογικό) δεν είναι τραγικό αλλά όχι ότι δεν φαίνεται, με σωστό μήκος μαλλιού δεν βλέπεις κάτι. . Σε μηνός ακουρευτο δεν βλέπεις τίποτα από τα dots. Αν γίνεται μια τελευταία θα την κάνω για κροουν μόνο κ κάτι ψηλά εμπρός. Η φίλοι μου λενε μην ασχοληθείς άλλο μια χαρά είσαι. Θέλω να ολοκληρωθεί κ η δεύτερη να δω πως θα είναι. Όλα τα ενδεχόμενα τα έχω ανοιχτά. Σαν τα ταττου. Ξεκινάς με ένα κ μετά δεν σταματάει.οπως κ να έχει φαίνεται μεγάλη διαφορά γιατί πλέον έχω μαλλιά. Θα ανέβει φώτο με ήλιο κ δοτρια.
Φιλε και να φαινονται λιγο τα dots στα @ρχιδια σου
 

platanos

Well-Known Member
Φίλε Πάνο πολύ δυνατό αποτέλεσμα, παρότι το λανθασμένο αρχικό πλάνο σου βγήκε μπράβο! Είσαι από τους "τυχερούς" γιατί μια τέτοια δυνατή δότρια μπορεί υποστηρίξει αυτά τα λάθη. Με άλλη μια επέμβαση απλά το απογειώνεις και δεν ξαναασχολείσαι. Η κλινική πάντως (για να λέμε και τα θετικά) φαίνεται να το έχει με τη φύτρωση και κάνει και κάποιες μετρήσεις (δεν ξέρω αν είναι ακριβεις) που σίγουρα βοηθάνε στο γενικότερο πλάνο και στρατηγική!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όντως πολύ καλό αποτέλεσμα. Βέβαια το εντυπωσιακό της υπόθεσης προέρχεται από το πολύ μακρύ μήκος, τον τρόπο χτενίσματος και τo είδος των φώτο. Αυτό όμως δεν αναιρεί την επιτυχία αφού η φυτρωσή του πρέπει να κυμάνθηκε σε πολύ υψηλά επίπεδα, ο άνθρωπος ήταν "αεροδρόμιο" πριν. Για την δότρια έχω μεγάλες αμφιβολίες ως προς το τι έχει να δώσει ακόμα. Πιθανότατα οι μετρήσεις είναι λάθος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jersey

Well-Known Member
Αν και είσαι στον 6ο μήνα από τη 2η μμ, ήδη η αλλαγή στην εμφανιση σου ειναι εντυπωσιακή φίλε Πάνο, και σίγουρα πέτυχες πολύ υψηλή φύτρωση και έπιασαν τόπο τα μοσχεύματα σου οπότε και βλέπουμε την αλλαγή στην εικόνα σου που από αεροδρόμιο, έφτιαξες φράντζα... Σίγουρα σε παίρνει και αλλη μια μικρή επέμβαση για το crown για να τελειοποιήσεις το αποτέλεσμά σου αν και έχεις ακόμα περιθώρια βελτίωσης μέχρι το 12μηνο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panosss23

Active Member
Αν και είσαι στον 6ο μήνα από τη 2η μμ, ήδη η αλλαγή στην εμφανιση σου ειναι εντυπωσιακή φίλε Πάνο, και σίγουρα πέτυχες πολύ υψηλή φύτρωση και έπιασαν τόπο τα μοσχεύματα σου οπότε και βλέπουμε την αλλαγή στην εικόνα σου που από αεροδρόμιο, έφτιαξες φράντζα... Σίγουρα σε παίρνει και αλλη μια μικρή επέμβαση για το crown για να τελειοποιήσεις το αποτέλεσμά σου αν και έχεις ακόμα περιθώρια βελτίωσης μέχρι το 12μηνο...
Ευχαριστώ φίλε, σίγουρα στο όλο αποτέλεσμα παίζει και το μήκος τρίχας που έχω αφήσει,όχι πως δεν έχει πάει καλά. Αλλά επειδή είχα μεγάλο πρόβλημα "αεροδρόμιο" δείχνει εντονότερα η οποιαδήποτε διαφορά "πριν και μετά"οσο για αυτό που λες το έχω στα σκαριά για τρίτη και φαρμακερή θα δείξει.... Γιατί από εδώ κ πέρα στενεύει ο κλοιός. Θέλει γιατρό που να ψάξει καλά. Γιατί το φιλέτο το πήραν άλλοι.
 

jersey

Well-Known Member
Ευχαριστώ φίλε, σίγουρα στο όλο αποτέλεσμα παίζει και το μήκος τρίχας που έχω αφήσει,όχι πως δεν έχει πάει καλά. Αλλά επειδή είχα μεγάλο πρόβλημα "αεροδρόμιο" δείχνει εντονότερα η οποιαδήποτε διαφορά "πριν και μετά"οσο για αυτό που λες το έχω στα σκαριά για τρίτη και φαρμακερή θα δείξει.... Γιατί από εδώ κ πέρα στενεύει ο κλοιός. Θέλει γιατρό που να ψάξει καλά. Γιατί το φιλέτο το πήραν άλλοι.
Γενικά χρειάζονται μάκρος οι μεταμοσχεύσεις για καλύτερη κάλυψη και να πετύχεις το λεγόμενο "illusion of density", καθώς δεν μπορείς να πετύχεις τις υψηλές πυκνότητες των ατόμων που δεν έχουν αραίωση. Το σημαντικό ειναι να πετύχουν οι πρώτες σου μεταμοσχεύσεις και να μη πάνε στράφι τα μοσχεύματα και ξεμείνεις από δότρια, κάτι το οποίο πέτυχες οπότε τώρα μην αγχώνεσαι για την ενδεχόμενη τρίτη που θα κάνεις. Από τα στατιστικά πάντως λένε οτι έφτασαν μέχρι temporal στην εξαγωγή (δηλαδή τα πλαινά μέρη. Με το ξύρισμα αν πας για 3η επέμβαση θα φανεί που υπάρχει μεγαλύτερο απόθεμα στη δότρια σου και θα πάρουν από εκεί και εκτός από τη δότρια έχεις και τα γένια σαν εναλλακτική. ) Προτεραιότητα θα έχεις την πλήρη κάλυψη της λήπτριας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

panosss23

Active Member
Στους 7 μήνες μετά την δεύτερη μμ. Έξω σε φως. Δεν θυμάμαι αν το ανέφερα σε προηγούμενο ποστ. Την δεύτερη μμ την έκανα στους 10 μήνες. Όχι στους 12. Νιώθω πολύ καλά με το αποτέλεσμα, που σίγουρα θα γίνει καλύτερο στους 12 όπως και το πρώτο είδα διαφορά από τους 6 έως στους 12. Τώρα επόμενο βήμα είναι να ξεκινήσω φίνα και ίσως αν παίρνει οριακά να βγάλω άλλες 1000-1200 για πύκνωση κορόνα και ότι περισσέψει εμπρός. Και αργότερα smp στα κενά γιατί είμαι σαν μαδημενη κότα με κοντό μαλλί.
 

Συνημμένα

  • IMG_20221223_134759.jpg
    IMG_20221223_134759.jpg
    866.3 KB · Προβολές: 334
  • IMG_20221223_133912.jpg
    IMG_20221223_133912.jpg
    739.5 KB · Προβολές: 291
  • IMG_20221223_133822.jpg
    IMG_20221223_133822.jpg
    827.5 KB · Προβολές: 270
  • IMG_20221223_133646.jpg
    IMG_20221223_133646.jpg
    410.2 KB · Προβολές: 272
  • Screenshot_2022-11-26-18-56-56-868_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-26-18-56-56-868_com.miui.gallery.jpg
    912.4 KB · Προβολές: 343

Disco

Well-Known Member
Όντως πολύ δυνατό αποτέλεσμα φίλε Πανο. Η φυτρωση σου έπιασε ταβάνι και πέτυχες πολύ καλη κάλυψη. Να το χαίρεσαι !
 

panosss23

Active Member
Όντως πολύ δυνατό αποτέλεσμα φίλε Πανο. Η φυτρωση σου έπιασε ταβάνι και πέτυχες πολύ καλη κάλυψη. Να το χαίρεσαι !
Ευχαριστώ αδερφέ, σίγουρα παίζει ρόλο και το μήκος που έχω στο μαλλί γιατί στην ουσία με μεγαλύτερη τρίχα καλύπτω περισσότερο επιφάνεια δέρματος οπότε παίζει και ένα illusion, αλλά σίγουρα η φύτρωση πήγε πολύ καλά. Καμία φορά σκέφτομαι που να πήγαινα και σε κανένα τοπ πόσο καλύτερα θα πήγαινε. Αν και θεωρώ πως έκαναν καλή δουλειά και στην κλινική. Αλλά ίσως σε μια πιο τοπ κλινική να ήταν κάτι λίγο καλύτερο. Να σημειώσω πως το καλοκαίρι δεν πολυ πρόσεχα από θέμα ηλίου. Φορούσα καπέλο αλλά πήγαινα κανονικά για μπάνιο αρκετές ώρες. Απλά πρόσεχα να είμαι σε σκιά η ομπρέλα. Ως εκεί.δλδ κάτι σενάρια που έχω διαβάσει από κάποιους που δεν έβγαιναν ούτε για πλάκα έξω σε εμένα δεν έγινε κάτι τέτοιο. Την Τρίτη ημέρα από την μμ πήγα παραλία κανονικά απλά με ομπρέλα. Βλέπω το αποτέλεσμα και λεω καμία φορά πόσο απλό ήταν και γιατί δεν το έκανα νωρίτερα. Στα 35 πχ
 

panosss23

Active Member

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-12-30-10-40-44-018_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-12-30-10-40-44-018_com.miui.gallery.jpg
    656.5 KB · Προβολές: 254
  • Screenshot_2022-12-30-10-40-41-266_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-12-30-10-40-41-266_com.miui.gallery.jpg
    744.2 KB · Προβολές: 244
  • Screenshot_2022-12-30-10-40-36-440_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-12-30-10-40-36-440_com.miui.gallery.jpg
    745.7 KB · Προβολές: 241
  • Screenshot_2022-12-30-10-40-33-006_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-12-30-10-40-33-006_com.miui.gallery.jpg
    731.4 KB · Προβολές: 243
Μπλουζα