Antiagers βελιμβασακης fue 3k g + 3k g

panosss23

Active Member
Μπράβο ρε,ωραίος..πολύ μεγάλη η αλλαγή,πολύ δυνατό αποτέλεσμα..για μένα,αυτό που είπες με τα 1000 grafts,στη βράση κολλάει που λένε....πήγαινε ριχτα πίσω λίγο στο crown τώρα να τελειώνεις και να είσαι πένα εντελως..
το πιστεύεις ότι πλέον δεν με απασχολεί πως φαίνεται το κεφάλι μου, νιώθω λες και είχα πάντα μαλλιά . Θα το κάνω . Ίσως προς πλευρα Οκτωβρίο να φύγει το καλοκαίρι , να φάω το αγγούρι του ηλιου , και να φανταστείς ουτε καν πρόσεχα το καλοκαίρι .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Πολύ καλό ρε panosss23... θάμνος έγινες...αντε να βάλεις και τα 1000 πισω σε εκείνο το σημείο και θα εισαι σαν να μην ειχες πρόβλημα ποτε.. και το αξιοσημείωτο της υπόθεσης ειναι οτι σου βγηκε και αρκετά οικονομικό όλο αυτό αφού πλήρωσες μόλις 5000€ για 6000 grafts..
 

panosss23

Active Member
Πολύ καλό ρε panosss23... θάμνος έγινες...αντε να βάλεις και τα 1000 πισω σε εκείνο το σημείο και θα εισαι σαν να μην ειχες πρόβλημα ποτε.. και το αξιοσημείωτο της υπόθεσης ειναι οτι σου βγηκε και αρκετά οικονομικό όλο αυτό αφού πλήρωσες μόλις 5000€ για 6000 grafts..
Ευχαριστώ πολύ φίλε για θα καλά σου λόγια, θα γίνει και αυτό , απλά σκέφτομαι το ενδεχόμενο μήπως να κρατήσω μια καβάτζα γιατι δεν ξέρω έως ποτέ θα έχω την πτώση της καράφλας η αν έχει σταματήσει , το λέω ώστε να διαχειριστώ μετέπειτα καλύτερα το μικρό απόθεμα , εξάλλου τώρα τα πιάνω πισω και δεν φαίνεται τίποτα .
 

panosss23

Active Member
Σήμερα Μετά από κούρεμα, η πίσω πλευρά τις εξαγωγής των 6k g (εννοείται πως δεν επιτρέπεται να τα ξυρίσω γιατί θα φαίνομαι σαν μαδημένο κοτόπουλο )
 

Συνημμένα

  • IMG_0281.jpeg
    IMG_0281.jpeg
    2.8 MB · Προβολές: 326

montecristo

Well-Known Member
Ευχαριστώ πολύ φίλε για θα καλά σου λόγια, θα γίνει και αυτό , απλά σκέφτομαι το ενδεχόμενο μήπως να κρατήσω μια καβάτζα γιατι δεν ξέρω έως ποτέ θα έχω την πτώση της καράφλας η αν έχει σταματήσει , το λέω ώστε να διαχειριστώ μετέπειτα καλύτερα το μικρό απόθεμα , εξάλλου τώρα τα πιάνω πισω και δεν φαίνεται τίποτα .
Νομίζω σωστός ο τρόπος σκέψης σου...Καλό ειναι να αφήσεις και απόθεμα για τυχόν μελλοντικές απώλειες..Ήδη τώρα είσαι πολύ καλά και καμία σχέση με το πριν..

Σήμερα Μετά από κούρεμα, η πίσω πλευρά τις εξαγωγής των 6k g (εννοείται πως δεν επιτρέπεται να τα ξυρίσω γιατί θα φαίνομαι σαν μαδημένο κοτόπουλο )
Μια χαρά φαινεται φίλε και η δότρια..και η λήπτρια άψογη..
 

panosss23

Active Member
Ένα μικρό update από εμένα τελείωσε ο χρόνος και πάμε για αλλά …. Η φωτό τραβήχτηκαν κάτω από δυο λεντ λάμπες . Τα κενά που φαίνονται πίσω καλύπτονται όταν κάνω τα μαλλιά μου προς τα πίσω. αλλιώς δεν φαίνεται κάτι, τα έχω εμπρός για να τονίσω τα κενά .
 

Συνημμένα

  • IMG_0578.jpeg
    IMG_0578.jpeg
    49.1 KB · Προβολές: 225
  • IMG_0582.jpeg
    IMG_0582.jpeg
    85.3 KB · Προβολές: 223
  • IMG_0575.jpeg
    IMG_0575.jpeg
    2 MB · Προβολές: 226
  • IMG_0578.jpeg
    IMG_0578.jpeg
    49.1 KB · Προβολές: 259

witcher

Well-Known Member
Ένα μικρό update από εμένα τελείωσε ο χρόνος και πάμε για αλλά …. Η φωτό τραβήχτηκαν κάτω από δυο λεντ λάμπες . Τα κενά που φαίνονται πίσω καλύπτονται όταν κάνω τα μαλλιά μου προς τα πίσω. αλλιώς δεν φαίνεται κάτι, τα έχω εμπρός για να τονίσω τα κενά .
Από τα πολυ δυνατά αποτελέσματα εδώ στο φόρουμ το δικό σου, νομίζω πολλοί που ειχαν το πρόβλημα σου θα ήθελαν να έχουν τα μαλλιά που έχεις τώρα...να το χαίρεσαι!
 

panosss23

Active Member
Από τα πολυ δυνατά αποτελέσματα εδώ στο φόρουμ το δικό σου, νομίζω πολλοί που ειχαν το πρόβλημα σου θα ήθελαν να έχουν τα μαλλιά που έχεις τώρα...να το χαίρεσαι!
Όποιος με ξέρει από κοντά και με θυμάται απλά δεν πιστεύει αυτό που βλέπει σε εμένα. Δεν μετάνιωσα ουτε μια στιγμή την μμ που έκανα.και τα χρήματα και όλα.ψυχολογικα νιώθω πολύ όμορφα.τωρα θα μου πεις για τις τρίχες? Και απαντάω ΝΑΙ για τριχες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Την βελτίωση της ψυχολογίας σου κανένας δεν μπορεί να την καταλάβει εκτός από όσους έχουν κάνει το ίδιο βήμα. Να το χαίρεσαι!
Ψυχολογία. Το άλφα και το ωμέγα στη ζωή. Όταν είσαι ανεβασμένος αισθάνεσαι Μπράντ πιτ και ας είσαι καραφλός. Είσαι στα κάτω σου; Μπορεί να είσαι ο μπραντ πιτ και να θέλεις να φουντάρεις.
 

giannis88test

Active Member
τρομερότατο αποτέλεσμα, από τα καλύτερα πιθανώς στο φόρουμ, οι περισσότεροι που είναι στην ίδια αρχική κατάσταση θα σοκαριστούν αν το δουν. στεναχωρέθηκα πάντως κοιτώντας λίγο το νήμα από την αρχή...
 

panosss23

Active Member
τρομερότατο αποτέλεσμα, από τα καλύτερα πιθανώς στο φόρουμ, οι περισσότεροι που είναι στην ίδια αρχική κατάσταση θα σοκαριστούν αν το δουν. στεναχωρέθηκα πάντως κοιτώντας λίγο το νήμα από την αρχή...
Για ποιο λόγο; Ίσως αυτό που μπορεί να φάνηκε εμπόδιο να έγινε για καλό .
 

panosss23

Active Member
πολυ εντυπωσιακό αποτέλεσμα φιλε πάνο..να το χαίρεσαι..

μπούκλα ειναι το φυσικό σου; στις προηγούμενες φωτογραφίες το ίσιωνες ;
Ευχαριστω φιλαρακι, η Μπούκλα είναι φυσική , όταν μακραίνουν γίνονται έτσι . Όταν είναι πιο κοντά είναι λίγο πιο ίσια . Αλλά η Μπούκλα κλέβει στο μάτι Και στον όγκο .
 

witcher

Well-Known Member
Ευχαριστω φιλαρακι, η Μπούκλα είναι φυσική , όταν μακραίνουν γίνονται έτσι . Όταν είναι πιο κοντά είναι λίγο πιο ίσια . Αλλά η Μπούκλα κλέβει στο μάτι Και στον όγκο .
Κατάλαβα φίλε. Πάντως και με ίσιο μαλλί είχες πολύ καλη κάλυψη.
 

panosss23

Active Member
Κατάλαβα φίλε. Πάντως και με ίσιο μαλλί είχες πολύ καλη κάλυψη.
Με το σγουρό είναι ακόμα καλύτερα , αν τα κάνω πίσω και όχι εμπρός , δεν φαίνεται κάτι . Βασικά σε όποιον δείχνω φωτο πως ήμουν και με βλέπει μπροστά του δεν το πιστεύει , νομίζουν ότι τους δείχνω άλλο κεφάλι . Πάλι καλά που έχω την ελιά στο κούτελο
 
Μπλουζα