Tattoo,ζωγραφικη τεχνη

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω έχω 7 πάνω μου.
Ωραίος σε βρήκα σε έστειλα και add άλλα είσαι από Αθήνα.
 

tol

Well-Known Member
Το ένα στο κεφάλι σου φαντάζομαι για να μην φαίνεται το χάλι που σου έκανε η HDC.
Τι εξυπναδα ειναι αυτη;

Για να μην πω τι μ@λ@κι@ ειναι αυτη που εγραψες...ετσι για να ταιριαζει με το παρατσουκλι σου.

Ο φιλος john απο NW 5-6 απεκτησε μια ικανοποιητικη εικονα...τωρα, αν εσυ θελεις να το παιζεις εξυπνακιας, τοτε δικο σου ειναι το προβλημα.
 

lalakis

Active Member
John δουλευεις στην hairclinics οποτε θα ξερεις.fτο finasteride jel που πουλαει η hairclinics.γιατι εχει τοσο μεγαλο πσοσοστο finasteride2.5% ενω το ιδανικο ειναι 0.1%
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τι εξυπναδα ειναι αυτη;

Για να μην πω τι μ@λ@κι@ ειναι αυτη που εγραψες...ετσι για να ταιριαζει με το παρατσουκλι σου.

Ο φιλος john απο NW 5-6 απεκτησε μια ικανοποιητικη εικονα...τωρα, αν εσυ θελεις να το παιζεις εξυπνακιας, τοτε δικο σου ειναι το προβλημα.

Λυπάμαι άπλα γιατί είναι και ο ίδιος παθών έκανε στην dhi είδα πριν το νήμα του.
Αν νιώθει καλά με αυτά που λέει ας τα λέει δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο.
 

makakas

Member
Λυπάμαι άπλα γιατί είναι και ο ίδιος παθών έκανε στην dhi είδα πριν το νήμα του.
Αν νιώθει καλά με αυτά που λέει ας τα λέει δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο.
Και θα κάνω και δεύτερη σε λίγα χρόνια,θέλω να εξαντλήσω το θέμα εμφύτευση αδερφέ,αν δεν τα βάλω όλα δεν θα ησυχάσω.Το σκέφτομαι για HDC εσύ είσαι ευχαριστημένος??Αν κρίνω από την φωτογραφία στο προφίλ σου πρέπει να είσαι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και θα κάνω και δεύτερη σε λίγα χρόνια,θέλω να εξαντλήσω το θέμα εμφύτευση αδερφέ,αν δεν τα βάλω όλα δεν θα ησυχάσω.Το σκέφτομαι για HDC εσύ είσαι ευχαριστημένος??Αν κρίνω από την φωτογραφία στο προφίλ σου πρέπει να είσαι.

Τι αποτέλεσμα πήρες τελικά γιατί νομίζω δεν τοποθέτησες φωτογραφίες με το ολοκληρωτικό αποτέλεσμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και θα κάνω και δεύτερη σε λίγα χρόνια,θέλω να εξαντλήσω το θέμα εμφύτευση αδερφέ,αν δεν τα βάλω όλα δεν θα ησυχάσω.Το σκέφτομαι για HDC εσύ είσαι ευχαριστημένος??Αν κρίνω από την φωτογραφία στο προφίλ σου πρέπει να είσαι.

Επίσης πίσω στο μαλλί φαίνεσαι αρκετά καλός.
 

makakas

Member
Τι αποτέλεσμα πήρες τελικά γιατί νομίζω δεν τοποθέτησες φωτογραφίες με το ολοκληρωτικό αποτέλεσμα.
Δεν ανέβασα γιατί δεν ξέρω αν άξιζε τον κόπο και θα σου πω το γιατί.
Δεν μπορώ να πω μεμονωμένα πως είμαι ικανοποιημένος από την εμφύτευση για τον εξής λόγο.Ειχα κάνει το λάθος να αλλάξω μάρκα μινοξ με αποτέλεσμα να δω τεράστια πτώση,δεν ξέρω αν έφταιγε η μάρκα η αν ήταν η συγκεκριμένη παρτίδα χαλασμένη αλλά δεν μου έκανε τίποτα.Στην ουσία είχα μείνει μόνο με την εμφύτευση κάτι που με ψηλοσόκαρε.
Οκ ήμουν καλύτερα από πρίν ακόμα και μόνο με την εμφύτευση αλλά καμία σχέση με το πώς ειμαι με εμφύτευση και μινοξ μαζί.Οποτε ναι είμαι ικανοποιημένος αλλά μαζί με μινοξ και ρεβιβογκεν,χωρίς αυτά τα δύο δεν θα την έκανα.
 
Μπλουζα