Salis2, FUE, 3915g, 15/3/2021

salis2

Member
Γεια σας και από εμένα, σίγουρα δεν με γνωρίζετε αφου δεν εχω γράψει σχεδόν ποτέ , οφείλω να ευχαριστήσω ολα τα μελοι εδω για την πολυ καλη δουλειά που γινετε εδω μέσα. ειμαι "αναγνώστης" του φόρουμ περίπου 10 χρονια εχω διαβάσει πολλά εδω μέσα ολα αυτά τα χρόνια αλλα εχω ξεχάσει και πολλα, το λεω αυτο διότι ηρθε η στιγμή να κάνω και εγω με την σειρά μου ΜΜ , και να την παρουσιάσω ώστε να συμβάλω και εγω με αυτόν τον τροπο στο φόρουμ. χωρίς όμως να μπορώ να σας απαντάω 'ειδικευμένα' όπως κάποια μελοι πολύ προχωρημένων γνώσεων επειδη υποτίθεται ειμαι αναγνώστης χρόνια ... εδώ κολλάει το εχω ξεχάσει και πολλά..
Επι της ευκαιρίας που γραφω , Να συγχαρώ και τον CVIAL για τον εξαιρετικο και αμερόληπτο τρόπο διαχείρισης του φόρουμ, CVIAL έχεις ανεβάσει πολύ ψηλά τον πήχη.. αλλα μόνο αυτο αξίζουν και τα μελοι εδω μεσα αφου ειναι όλοι Γάτες και την μεροληψία την καταλαβαίνουν πριν την διαβάσουν..

Λοιπόν ειμαι ετων 40 με εκτεταμένη αραίωση ζωνη Α και ελαφρός ζωνη Β, hair line ανύπαρκτη . Στόχος μου πύκνωση στο ΤΕΡΜΑ και εννοείτε hair line Θεϊκή . απο δότρια ... ειναι όπως γεννήθηκα.
Ο γιατρός ο κ . Τυρκαλας μου ειπε οτι θα γίνω τούμπανο απο τρίχες : η ανώτερη πύκνωση που μπορεί να επιτύχει ειναι 80 τριχες στο m2 εκατοστο, και η μικρότερη 70.

Ολα τα σχόλια δεκτά εννοείτε..


** φωτογραφία πρόχειρη , έρχονται και νεότερες..
 

Συνημμένα

  • 2 εγω μαλλιά (2).jpg
    2 εγω μαλλιά (2).jpg
    648.9 KB · Προβολές: 1,007

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Καλησπέρα Salis
Παλιό μέλος οπότε γνωρίζεις.
Ποια ήταν τα κριτήρια σου για να διαλέξεις τον Τιρκαλά?
Θα σε διορθώσω να σου πω,πως η μέγιστη πυκνότητα που σου είπε και πιάνει είναι 115-120 τρίχες το τετραγωνικό που είναι το απόλυτο νούμερο για ένα πολύ δυνατό αποτέλεσμα.
Εσύ είσαι κλασσική περίπτωση να βάλεις μπροστά όσο το δυνατόν περισσότερα.

Και η ηλικία σου και η κατάσταση σου το επιτρέπουν.
 

salis2

Member
Καλησπέρα Vlafo
Αυτό που λες αγαπητέ Vlafo με χαροποιεί ιδιαίτερα και ειναι προς όφελος μου να κανω λάθος. αλλα θα το ξανα ρωτήσω και θα το διορθωθώ αν δεν ισχύει .
στο ερωτημα σου τωρα , 1) δεν ειμαι ο ανθρωπος που θα παει στην αλλη ακρη της ευρωπης για ΜΜ , για Κυπρο ημουν ετοιμος αλλα τελικα δεν το αποφάσισα τοτε, οχι λογο γιατρού εγω δεν ήμουν αποφασισμένος. σκευτομουν να παω στην Πόλη για ερντο αλλα δεν..
2) η επιλογη και γνωριμία του γιατρού εγινε ύστερα απο παρότρυνση φίλου, οταν ομως ειδα και ενα αποτέλεσμα απο κοντα πείστηκα για τις δυνατότητες του γιατρου , ηταν εξαιρετικο αποτελεσμα απιστευτο και δεδομένου που γνωριζα το ατομο πως ηταν πριν την ΜΜ.. το αποφασησα διοτι αν το ξανα μετανιώσω θα κανω αλλα 5 χρονια να το αποφασίσω να κανω. πρεπει να πω οτι το αποτελεσμα που ειδα εγω στον κοινο γνωστό μας ηταν κλασης ανώτερο απο αυτά που ειδα σε φωτο στην κληνικη .
 

salis2

Member
εμένα μόνο αυτό με έπεισε ούτε η παρότρυνση του φίλου μου ούτε η ωραία κλινική.. γενικα δεν το αποφάσιζα ευκολά ολα αυτά τα χρόνια .
τωρα που οριστικοποίησα ημερομηνία μου εχει καρφωθεί στο μυαλο να ψαξω να βρω τον γνωστο μου που εκανε και να τον ξανα παρατηρήσω πιο σχολάστηκα ... ξερεις ειναι οι ανασφάλειες που σε πιάνουν λιγο πριν, θα ξερεις αφου τωρα εκανες και εσυ.
 

petrospap

Active Member
ρε παιδια με τον τυρκαλα πως επικοινωνειτε κ που την κλεινετε την μμ? δεν μπορω να βρω πουθενα στο ιντερνετ μεσα επικοινωνιας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Καλή επιτυχία και από εμένα! Περιμένουμε τις φωτογραφίες και την παρουσίαση σου.
 

salis2

Member
λόγω αυπνίας είπα να ασχοληθώ με τις φωτο , οπότε ανεβάζω δυο - τρεις.
 

Συνημμένα

  • 2021-03-16 01_14_01-Window.png
    2021-03-16 01_14_01-Window.png
    920.2 KB · Προβολές: 745
  • 2021-03-16 01_14_29-Window.png
    2021-03-16 01_14_29-Window.png
    986.2 KB · Προβολές: 625
  • 2021-03-16 01_14_50-Window.png
    2021-03-16 01_14_50-Window.png
    1.1 MB · Προβολές: 632
  • 2021-03-16 01_15_08-Window.png
    2021-03-16 01_15_08-Window.png
    983.9 KB · Προβολές: 627
  • 2021-03-16 01_14_50-Window.png
    2021-03-16 01_14_50-Window.png
    1.1 MB · Προβολές: 599
  • 2021-03-16 01_15_08-Window.png
    2021-03-16 01_15_08-Window.png
    983.9 KB · Προβολές: 608
Μπλουζα