Peter Pan, MHRC Dr. Michalis Georgiou, FUE, 3125 grafts, 1-2/9/2022

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Καταρχην καλη φυτρωση φιλε! Καιρος ηταν να δουμε και κάτι απο Μαϊκ!
Καιρό έχουμε να δούμε ολοκληρωμένο περιστατικό εννοείς,γιατί από ανολοκλήρωτα έχουμε αρκετά(σχεδόν όλα βασικά).
Peter pan καλη φυτρωση εύχομαι και ελπίζω να συνεχίσεις την παρουσίαση μέχρι το τέλος!
 

Peter Pan

Active Member
Καιρό έχουμε να δούμε ολοκληρωμένο περιστατικό εννοείς,γιατί από ανολοκλήρωτα έχουμε αρκετά(σχεδόν όλα βασικά).
Peter pan καλη φυτρωση εύχομαι και ελπίζω να συνεχίσεις την παρουσίαση μέχρι το τέλος!
Ευχαριστω πολύ φίλε κ να είσαι σίγουρος για αυτό, όσο έχουμε την υγεία μας αυτή η παρουσίαση θα πάει μέχρι τέλος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Peter Pan

Active Member
Καλή επιτυχία Peter P. γιατί διάλεξες Γεωργίου και όχι Μάρα μιας και πήγες κάτω (δεν ξέρω και αν μένεις Κύπρο);
Σε ευχαριστώ, όχι δεν μένω Κύπρο, θεωρώ κ τους δυο γιατρούς εξίσου πολύ καλούς, διάλεξα τον κ. Γεωργίου για δυο λογους, μιλούσα απευθείας μαζί του, είναι κάτι που μου αρέσει κ έτσι με κέρδισε. Ο άλλος λόγος αν κ όχι τόσο σημαντικός για μένα, ήταν η πολύ καλή προσφορά που έκανε ο κ. Γεωργίου για τα μέλη του φόρουμ. (1,5€/gr).
 

IoannisG

Active Member
Στο πρώτο first row έτσι πρέπει να είναι το σωστό μπούκωμα.
Καλή επιτυχία.
Ερωτηση, έτσι δεν θα πρεπε να ναι σε όλους η πρώτη γραμμή; Αν το υποστηρίζουν εννοώ.. γιατί αυτή είναι η πρώτη εικόνα. Εννοώ υπάρχουν λόγοι που δεν το κάνουν κάποιοι η είναι θέμα ικανότητας του γιατρού;
 

vlafo

Well-Known Member
Ερωτηση, έτσι δεν θα πρεπε να ναι σε όλους η πρώτη γραμμή; Αν το υποστηρίζουν εννοώ.. γιατί αυτή είναι η πρώτη εικόνα. Εννοώ υπάρχουν λόγοι που δεν το κάνουν κάποιοι η είναι θέμα ικανότητας του γιατρού;
Έτσι θα έπρεπε αλλά δεν το βλέπουμε συχνά.
Φοβούνται.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Ωραία. Σε ευχαριστώ.

Σε ευχαριστώ, όχι δεν μένω Κύπρο, θεωρώ κ τους δυο γιατρούς εξίσου πολύ καλούς, διάλεξα τον κ. Γεωργίου για δυο λογους, μιλούσα απευθείας μαζί του, είναι κάτι που μου αρέσει κ έτσι με κέρδισε. Ο άλλος λόγος αν κ όχι τόσο σημαντικός για μένα, ήταν η πολύ καλή προσφορά που έκανε ο κ. Γεωργίου για τα μέλη του φόρουμ. (1,5€/gr).
 

Peter Pan

Active Member
11η μέρα
0979CF92-D556-41E0-9C9C-36392CF944F1.jpeg
 
Μπλουζα