NW stage III - MET 2650 FUs - F.U.E. - Άνδρας 40 ετών - Super dense pack YES or NO?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Θοδωρης, ετων 40, με μόλις σταδιο 2-3 χωρις αγωγή.
Δότρια εξαιρετική, κανενας λόγος για συντηρητική προσεγγιση, πάμε να δούμε αν μπορούμε να κανουμε hairline ΜΠΕΤΟ σε μια ΜΕΤ
 

Συνημμένα

  • DSC09618.JPG
    DSC09618.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 170
  • DSC09609.JPG
    DSC09609.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 179
  • DSC09619.JPG
    DSC09619.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 181
  • DSC09611.JPG
    DSC09611.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 169
  • DSC09612.JPG
    DSC09612.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 162
  • DSC09613.JPG
    DSC09613.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 144
  • DSC09616.JPG
    DSC09616.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 145
  • DSC09620.JPG
    DSC09620.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 148
  • DSC09625.JPG
    DSC09625.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 145

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο τίτλος "¨κουρεύτηκε" γιατί ήταν εμπρηστικός. Καλό είναι όσο μπορούμε να μην ρίχνουμε λάδι στην φωτιά. Ο χρόνος μου είναι περιορισμένος.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ο τίτλος "¨κουρεύτηκε" γιατί ήταν εμπρηστικός. Καλό είναι όσο μπορούμε να μην ρίχνουμε λάδι στην φωτιά. Ο χρόνος μου είναι περιορισμένος.
Δεν ήταν εμπρηστικός.
Ρεαλιστικός.
3-4 haters ΕΥΘΕΩΣ με κατηγορουν για ελλειψη ικανοτητων για dense packing ή ονομαζουν την ΣΥΝΕΣΗ ως ατολμια και άλλες γελοιότητες πίσω από το μονιτορακι και την αγνοια της χειρουργικής τεχνης και ευθυνης....
Συγνωμη, αλλα δεν ειδα ΟΥΤΕ να εμφανιζονται σε παρουσιασεις που ΕΚΡΙΝΑ πως μπορω να κανω υψηλη πυκνότητα (αφαντοι, εμφανιζονται μονο σε υπονοουμενα σε άσχετα μνηματα και λυπαμαι , αλλα το επιτρεπεισ να συνεχιζεται @CVIAL...), ουτε εσας, @CVIAL να επαναφερετε στην ...ταξη με την ιδια ταχυτητα ή αυστηροτητα που επαναφερετε εμενα
Καταλαβαινω γιατι γινεται αυτο, αλλα οταν καποιος ειναι ηδη χουλιγκαν, με το να εχεις 2 μετρα και σταθμα, όχι μονο δεν καταλαβαινει ότι έχεις χαμηλοτερα στανταρντσ για αυτον, αλλα αποθρασυνεται
Οπότε, ο τιτλος ήταν γιατι τους ΘΕΛΩ εδω να σχολιασουν αν δω τι υπερφιαλη κριτική θα κανουν πάλι για να μεταμφιεσουν την θλιβερη τους αλήθεια....
Ειναι λυπηρό αλλα και ψυχαγωγικό!
 

bobby

Well-Known Member
Πολύ ωραίο!
Μια χαρά είναι κατά την άποψη μου οι κρόταφοι και η φυσικότητα εξαιρετική!
Βέβαια τον βοηθάνε και τα χαρακτηριστικά της τρίχας.
Ξέρουμε την επιφάνεια?
Θα βάλετε φώτο τοποθέτησης?
Και αφού είδα και ένα βίντεο του (choco)Freitas (που ανέβασε ο φίλος vlafo στο νήμα του) είναι όντως αντίστοιχου επιπέδου...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panos1234

Well-Known Member
Αγαπητέ κ. Αναστασάκη,
Σας παρακολουθώ καιρό και προσωπικά μου κάνει εντύπωση, ο τόνος και το ύφος της γραφής σας.
Είστε γιατρός και ελεύθερος επαγγελματίας, γιατί δεν προσπαθείτε να δείξετε την αξία σας μέσα από την δουλειά σας?
Εδώ μέσα είναι ένα φόρουμ ενημέρωσης και ανταλλαγής απόψεων, δεν είναι το υποκατάστημα του ιατρείου σας ούτε ο χώρος που μπορείτε να αποκαλείτε κάποιον "χούλιγκαν" και ότι άλλο έχει αναφερθεί από εσάς.
Το επάγγελμα μου είναι φωτογράφος, μήπως γνωρίζεται τον ανταγωνισμό στο χώρο αυτό?
Παλεύω καθημερινά με τρομερό ανταγωνισμό... Δεν τσακωνομαι ούτε προκαλώ κάποιον που δεν αναγνωρίζει την δουλειά μου.
Μην προσπαθείτε να ρίξετε λάδι στην φωτιά, που φυσικά γνωρίζεται να κάνετε καλά.
Οι "χούλιγκαν" που αποκαλείτε, είναι άνθρωποι με οικογένειες και πολύ καλές γνώσεις στις μεταμοσχευσεις... Δεν είναι γιατροί αλλά γνωρίζουν τόσα ώστε να μην πέσουν θύματα κοροϊδίας από χασάπηδες (δεν απευθύνομαι σε εσάς).
Σίγουρα θα περάσετε στα ψηλά γράμματα τα όσα σας είπα και πόσο κακό ίσως κάνουν στους μελλοντικούς σας πελάτες αλλά ήθελα να τα αναφέρω σαν μέλος αυτής της κοινότητας.

Καλη συνέχεια
Φιλικά
Πάνος
 

tasos33

Well-Known Member
Καλή πυκνότητα αλλά στις δύο πρώτες φωτό στα μάτια μου φαντάζει απροσαρμοστος ο σχεδιασμός της hairline.
 

witcher

Well-Known Member
Καλό αποτέλεσμα αλλά συμφωνώ και εγώ ότι στις λήψεις από μπροστά φαίνεται κάπως περίεργο το κλείσιμο των κροτάφων, σαν να μην έχει γίνει καλό δέσιμο με τα πλαϊνά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Νομίζω είναι σχεδιασμός ώριμης hairline (είναι και 40 χρονών) που ταιριάζει πολύ στον φίλο. Όχι ότι αν την κατέβαζε λιγάκη θα ήταν άσχημο αλλά γιατί να το κάνει? Μόνο αν το ήθελε ο φίλος. Απόθεμα πάντως για να το κάνει έχει ο φίλος.
 

oreo

Well-Known Member
Νομίζω είναι σχεδιασμός ώριμης hairline (είναι και 40 χρονών) που ταιριάζει πολύ στον φίλο. Όχι ότι αν την κατέβαζε λιγάκη θα ήταν άσχημο αλλά γιατί να το κάνει? Μόνο αν το ήθελε ο φίλος. Απόθεμα πάντως για να το κάνει έχει ο φίλος.
Και εγώ 40 είμαι Bob και μου αρέσουν οι ανώριμες hairline :p
 

aeratos28

Just aeratos
Όταν γράφουμε στα μέτρια ,μας λες να μην γράφουμε στα νήματα..όταν έβγαλες ένα δύο καλά και (εγώ προσωπικά) είπα πως όντως είναι καλά,δεν το δέχτηκες ..στο τελευταίο που είπα καλό λόγο ,το οποίο δεν κάνεις εσύ την παρουσίαση ,μπήκες και έλεγες τις γνωστές φανφάρες σου..έλεγες ότι τα γραπτά μένουν κτλ..αποφάσισε τι θέλεις και μετά να μιλάς.
Όσο για το αποτέλεσμα εδώ,σου απάντησαν πιο πάνω τα παιδιά..
Δεν ήταν εμπρηστικός.
Ρεαλιστικός.
3-4 haters ΕΥΘΕΩΣ με κατηγορουν για ελλειψη ικανοτητων για dense packing ή ονομαζουν την ΣΥΝΕΣΗ ως ατολμια και άλλες γελοιότητες πίσω από το μονιτορακι και την αγνοια της χειρουργικής τεχνης και ευθυνης....
Συγνωμη, αλλα δεν ειδα ΟΥΤΕ να εμφανιζονται σε παρουσιασεις που ΕΚΡΙΝΑ πως μπορω να κανω υψηλη πυκνότητα (αφαντοι, εμφανιζονται μονο σε υπονοουμενα σε άσχετα μνηματα και λυπαμαι , αλλα το επιτρεπεισ να συνεχιζεται @CVIAL...), ουτε εσας, @CVIAL να επαναφερετε στην ...ταξη με την ιδια ταχυτητα ή αυστηροτητα που επαναφερετε εμενα
Καταλαβαινω γιατι γινεται αυτο, αλλα οταν καποιος ειναι ηδη χουλιγκαν, με το να εχεις 2 μετρα και σταθμα, όχι μονο δεν καταλαβαινει ότι έχεις χαμηλοτερα στανταρντσ για αυτον, αλλα αποθρασυνεται
Οπότε, ο τιτλος ήταν γιατι τους ΘΕΛΩ εδω να σχολιασουν αν δω τι υπερφιαλη κριτική θα κανουν πάλι για να μεταμφιεσουν την θλιβερη τους αλήθεια....
Ειναι λυπηρό αλλα και ψυχαγωγικό!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα