Konakihotel, injertocapilar (ferreira/lorenzo), fue, 1901 grafts, 26/9/2018

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
konakihotel.jpg

Για 1500g πήγε με 1901g έφυγε! Σε 1 μέρα. Η αλήθεια είναι ότι όπως μου εξήγησε και ο ίδιος επειδή αγχώνεται και φοβάται τις μμ (το καταλάβαμε πέρσι στο workshop που χρειάστηκε να πάρει ηρεμιστικό με ενδοφλέβια για να χαλαρώσει) ήθελε να κάνει 1 μέρα ανεξάρτητα από το τι θα του πρότεινε ο γιατρός. Με αυτό το σκεπτικό είχα πει στον Lorenzo να τον προσέξει και να προσπαθήσουν να του βάλουν όσα περισσότερο μπορούσαν για να καλύψουν και hairline και zone A όπου χρειαζόταν για να μην έχει ανάγκη στο ορατό μέλλο να ξανασχοληθεί. Έτσι και έγινε.

Μίλησα μαζί του χθες το βράδυ και σήμερα προ ολίγου. Είχε γέλια η υπόθεση. Με ηρεμιστικά από το πρωί, τη Δάρεια να του δίνει κουράγιο στα Ελληνικά (έκανε το loading των pen) κατά τις 15:00 κοντά στα 1300g τους είπε δεν μπορώ άλλο θέλω να φύγω! Ηρεμιστικά ξανά και πλέον χωρίς πολλά-πολλά του είπαν δεν φεύγεις, θα σου βάλουμε άλλα 600g! Κατά τις 19:00 τελείωσε με 1901 και όλες τις περιοχές στον third front πυκνωμένες.

Τις επόμενες μέρες μόλις μου δώσει φώτο και στοιχεία θα τα ποστάρω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
υπεφερε απο το αγχος . Αυτο το αγχος τη ζημια κανει . Καλα τωρα με 3100+ grafts σe hairline καταλαβαινει κανεις τι hairline εκανε . Εφηβεία . Ο γιατρος δηλαδη παει και αυτος στα 2k την ημερα αν θελει . Ολο και περισσοτεροι γιατροι εμφανιζονται να το κανουν . Αυτος το κανει με μια βοηθο να γεμιζει το πεν αν καταλαβα καλα .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καταρχήν να πούμε ότι δεν είναι 3100g σε harline αλλά αφορά και σοβαρή πύκνωση στη ζώνη Α. Όπως και να έχει το θέμα όντως μπήκε πολύ πράμα αλλά καλύτερα να σου περισεύουν παρά να σου λείπουν. Το θέμα είναι στο extraction. Απ' ότι κατάλαβα από τον Konakihotel το extraction το έκανε η Grace η οποία είναι πολύ γρήγορη και εξαρετικά καλή. Δεν είναι η νόρμα να βάζεις 2Κ την ημέρα αλλά γίνεται. 2 είναι οι βοηθοί που γεμίζουν τα pen.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν είναι τσάμπα. Όπως του είχα πει στο νήμα του (μάλλον δεν το θυμάσαι) θα πληρώνε 2.5€/g (όχι τα 4€ & 6€ που χρεώνει για τα πρώτα 2000g). Τώρα πλήρωσε 2.5€ για 1500g και μπήκαν 1900g άρα 1.97€/g.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

crossfire

Well-Known Member
Γνωρίζει κανείς αν η ενδοφλέβια γίνεται και στον ερντογαν και στις δύο κλινικές της Κύπρου ;
Γενικότερα γίνεται σε όλες τις κλινικές ή μονο στις σοβαρές;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Προφανως γίνεται όταν ο ασθενης είναι στρεσσαρισμενος και έχει την τάση να κουνιεται συνεχώς να είναι ανυπομονος κ να παρουσιάζει τάσης φυγης από το κρεβάτι.

Γνωρίζει κανείς αν η ενδοφλέβια γίνεται και στον ερντογαν και στις δύο κλινικές της Κύπρου ;
Γενικότερα γίνεται σε όλες τις κλινικές ή μονο στις σοβαρές;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπράβο ρε vagosx! Επίτηδες έγραψα πρώτο το όνομα του Ferreira και είπα δεν θα ρωτήσει κάνεις? Λοιπόν το consultation, πλάνο, κλπ Lorenzo, implantation 100% Bruno Ferreira. Κατά τον Lorenzo πρόκειται για μεγάλο αστέρι για αυτό και τον πήρε στην κλινική του, από χειρουργικής απόψεως μου είπε ότι είναι άψογος χειρουργεί εδώ και 7-8 χρόνια για άλλες κλινικές στην Ισπανία, υστερεί μόνο στο πλάνο, consultation κλπ απλά και μόνο γιατί δεν τον άφηναν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tasos33

Well-Known Member
Γιαυτό και η τιμή των 2.5e?


Μπράβο ρε vagosx! Επίτηδες έγραψα πρώτο το όνομα του Ferreira και είπα δεν θα ρωτήσει κάνεις? Λοιπόν το consultation, πλάνο, κλπ Lorenzo, implantation 100% Bruno Ferreira. Κατά τον Lorenzo πρόκειται για μεγάλο αστέρι για αυτό και τον πήρε στην κλινική του, από χειρουργικής απόψεως μου είπε ότι είναι άψογος χειρουργεί εδώ και 7-8 χρόνια για άλλες κλινικές στην Ισπανία, υστερεί μόνο στο πλάνο, consultation κλπ απλά και μόνο γιατί δεν τον άφηναν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όχι, απλά είχε ενδιαφερθεί ο konakihotel για την μμ από τον Ιούλιο και σε επικοινωνία που είχα μαζί του αρχές Σεπτεμβρίου μου είπε οτι είμαι κλεισμένος μέχρι τέλος Φλεβάρη αλλά με τον Ferreira μπορούμε να το κάνουμε γρήγορα. Το συζήτησαμε με τον Konaki, δεν είχε αντίρρηση, τον βόλεψε η ημερομηνία και έτσι έγινε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τι θα πει το κοπιαρε?Δεν το εχει κατοχυρωμενο?Αρα του το εδωσε.

Το injerto capilar είναι 2 κοινές ισπανικές λέξεις. Ας πούμε εμφύτευση τρίχας. Δεν μπορείς να κατοχυρώσεις trademark 2 κοινών λέξεων αλλά μόνο κάποιο logo, χρωμα, γραμματοσειρά, κλπ. Αν παρατηρήσεις πουθενά στον Freitas δεν υπάρχει κάτι που να μοιάζει με το injectorcapilar του Λορενζο. Απλά 2 λέξεις με κοινή γραμματοσειρά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
Το injerto capilar είναι 2 κοινές ισπανικές λέξεις. Ας πούμε εμφύτευση τρίχας. Δεν μπορείς να κατοχυρώσεις trademark 2 κοινών λέξεων αλλά μόνο κάποιο logo, χρωμα, γραμματοσειρά, κλπ. Αν παρατηρήσεις πουθενά στον Freitas δεν υπάρχει κάτι που να μοιάζει με το injectorcapilar του Λορενζο. Απλά 2 λέξεις με κοινή γραμματοσειρά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Παιζει μπερδεμα ειδικα στο youtube γραφει injerto capilar και στους δυο, πρεπει να παρατηρησεις ποιος χρήστης το ανεβασε.
 
Μπλουζα