kerastase loreal

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member

τσιμπαει ασχημα

nws_32e9036a-a6b6-4be2-9a4d-7856e44cdb71.png
 

Helpless

New Member
Απιστευτα οδυνηρο για την τσεπη.. ακομα και ναναι οσο καλο φαινεται θα ναι απροσιτο για τους περισσοτερους μας αν δεν κατεβασουν την τιμη.. ή θα καταφυγουμε σε αλλα σκευασματα που αντιγραφουν την λειτουργια του και ειναι πιο φθηνα ή θα κανουμε υπομονη μεχρι να καταλαβουν οτι το κερδος βρισκεται στην μαζικη παραγγελια και οχι στην ελιτ αγορα..
 

jimakos88

New Member
336€/3μηνο πακέτο.μωρέ ας ξέρω ότι δεν έχει sides και ότι είναι πιο λειτουργικό σε σχέση με τον υπάρχοντα ανταγωνισμό..η τιμή θα πέσει λογικά αλλά αν το μήνα χαλάς 50-60€ σε θεραπείες συνολικά βάζεις κάτι παραπάνω ή περιμένεις να πέσει η τιμή.το θέμα είναι να μην είναι φιδέμπορας...
 

weznem

Well-Known Member
αμα δινει 4% επανεκφυση πρεπει να τρεξουμε νομιζω για αγορα.. αρα εδω η λογικη λεει οτι η μινοξιδιλη πρεπει να κοστιζει 1000 ευρω η τριμηνη θεραπεια οταν εχει στ καλα της και 70% επανεκφυση
 

gianniskritikos2

Active Member
ναι αυτο με προβληματησε στους 3 μηνες δινει 4% τι ειναι αυτο?


η μινοχ θα δεινε στο 3μηνο τουλαχιστον 30%
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Σωστός Ανδρέα.. κανονικά θα έπρεπε να δίνουμε χιλιαδες ευρω στις τωρα θεραπειες π.χ. μινοξ, φινες, κλπ κλπ συμφωνα με τα αποτελεσματα τους... Τωρα για την LOreal... δεν καταλαβαινω τι το παλευει ακομα... δεν ασχολειται εκει περα με καμια βαφη να πουμε που το παιζει Dr. της καραφλας..
 

gianniskritikos2

Active Member
αν ειναι να πλεροσουμε τοσα φραγκα για να δουμε ενα 4% στους3 μηνες δεν θα καταλαβουμε καν αν δουλεψε το 4% δεν φενεται με γυμνο ματι και ποσο μαλλον αμα βλεπουμε το μαλλι μας καθε μερα πρεπει να γινει χριση του κανα χρονο και τοτε θα φανει αλλα ποιος τα δινει τα φραγκα για 1 χρονο?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
gianniskritikos2 είπε:
ναι αυτο με προβληματησε στους 3 μηνες δινει 4% τι ειναι αυτο?


η μινοχ θα δεινε στο 3μηνο τουλαχιστον 30%



Πεστα ρε John και παραπανω μη σου πω..
 

jimakos88

New Member
αλλα μην ξεχναμε οτι δέν λειτουργουν για ολους τα υπάρχοντα. Meds και η αποτελεσματικοτητα τους φθίνει (αναμφίβολα το 2ο...)ξαναλεω οτι δέν τρέχει να παρει κανεις τιποτα αλλα πολυ θα χαρω αν βγει κατι θετικοτερο άπο ορισμένα scams υπαρχοντα και ας ειναι άπο την pummaro χαχα


Και το 4% που προέκυψε?χτες διαβασα την είδηση τυχαία δέν ειδα ποσοστα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
chs δεν σε πιασα ? παρτα ενοεις παρτα μαλακα? απο οτι καταλαβα? δεν με πας καθολου ε? οτι λεω στην μπουκα με εχεις


οπα λαθος πεστα ειπες διαβασα παρτα και λεω τι λεει ...σορρυ
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
gianniskritikos2 είπε:
chs δεν σε πιασα ? παρτα ενοεις παρτα μαλακα? απο οτι καταλαβα? δεν με πας καθολου ε? οτι λεω στην μπουκα με εχεις


οπα λαθος πεστα ειπες διαβασα παρτα και λεω τι λεει ...σορρυ



Δεν σε παω?? Γιατι να μην σε παω?? ??? Μην βιαζεσαιιιι στο διαβασμα δεν μας κυνηγαει κανεις αχαχαχ :p

Δεν σε εχω στην μπουκα λαθος εχεις καταλαβει :) Απλα βιαζεσαι πολυ και μπλεκουμε τις κοτσιδες μας :9m:
 

gianniskritikos2

Active Member
το λεω γιατι μου φανικε μια επιθεση στο θεμα ζινκ που εκανα λαθος με τον χαλκο και μου λες οτι τα λεω περιεργα μια με το οτι δεν υπαρχει ερευνα με μινοχ vs ζινκ μετα οτι δεν συνενοουμαστε και μετα βλεπω εγω λαθος παρτα και λεω τι παιζει... κοιτα απο οτι σε κριινω δεν εισαι επιθετικος απλα δεν εχουμε την γλωσσα του σωματος ρε και παρεξηγουντε πολες φορες πραγματα παλι ζζηταω συγνωμη γιατι ειμαι βιαστικος και διαβασα αλανταλον
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
gianniskritikos2 είπε:
το λεω γιατι μου φανικε μια επιθεση στο θεμα ζινκ που εκανα λαθος με τον χαλκο και μου λες οτι τα λεω περιεργα μια με το οτι δεν υπαρχει ερευνα με μινοχ vs ζινκ μετα οτι δεν συνενοουμαστε και μετα βλεπω εγω λαθος παρτα και λεω τι παιζει... κοιτα απο οτι σε κριινω δεν εισαι επιθετικος απλα δεν εχουμε την γλωσσα του σωματος ρε και παρεξηγουντε πολες φορες πραγματα παλι ζζηταω συγνωμη γιατι ειμαι βιαστικος και διαβασα αλανταλον

Γιαννη μη στεναχωριεσαι δεν υπαρχει θεμα... ουτε επιθεση ουτε τιποτα, απλα καμια φορα γραφεις πολυ βιαστκα και βγαινει αλλο νοημα. Βαλε ενα κρασι να πιουμε τωρα :beerc
 

jimakos88

New Member
Chs είπε:
Τωρα για την LOreal... δεν καταλαβαινω τι το παλευει ακομα... δεν ασχολειται εκει περα με καμια βαφη να πουμε που το παιζει Dr. της καραφλας..

άσχετο αλλά χρηματοδοτήθηκε φίλε από την συγκεκριμένη εταιρία+us goverment ο dr cotsarelis.και ποιος μας λέει ότι απέτυχαν οι διαπραγματεύσεις με φαρμακευτική εταιρία και δεν έκλεισε deal εκεί.. δεν ξέρω αν μας λέει κάτι αυτό
+ότι ο ίδιος δήλωσε τότε κάπως έτσι φαντάζεται μελλοντικό προΐόν(cream application that awakes dormant cells and attacks pgd2 protein aka anti pgd2 cream)..
χρόνια πολλά αλάνια..!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
jimakos88 είπε:
Chs είπε:
Τωρα για την LOreal... δεν καταλαβαινω τι το παλευει ακομα... δεν ασχολειται εκει περα με καμια βαφη να πουμε που το παιζει Dr. της καραφλας..

άσχετο αλλά χρηματοδοτήθηκε φίλε από την συγκεκριμένη εταιρία+us goverment ο dr cotsarelis.και ποιος μας λέει ότι απέτυχαν οι διαπραγματεύσεις με φαρμακευτική εταιρία και δεν έκλεισε deal εκεί.. δεν ξέρω αν μας λέει κάτι αυτό
+ότι ο ίδιος δήλωσε τότε κάπως έτσι φαντάζεται μελλοντικό προΐόν(cream application that awakes dormant cells and attacks pgd2 protein aka anti pgd2 cream)..
χρόνια πολλά αλάνια..!

Χρόνια πολλά και σε έσενα αδερφέ! :)

Για τον Δον Dr. Κωσταρέλη τωρα.. εχει φοβερη φαντασια γενικα αυτο το παιδι.. το εχει αποδειξει δλδ χρονια τωρα.. αλλα..... Το τσιμπαει το φακελακι.. τη σπινιαρει την καραφλα.. πως να σου πω.. καταλαβαινεις.. 8)
 

jimakos88

New Member
οι θεωρίες συνωμοσίας για κάτι τέτοιο δεν μου κολλάνε.δεν λες καλά που το ψάχνουν διάφοροι επιστήμονες από πολλές σκοπιές?ας δούμε και τι νέα μας επιφυλάσσει το συνέδριο που γίνεται αυτές τις μέρες στο Εδιμβούργο. Βουϊζουν αισιόδοξα τα φόρουμ...
 
Μπλουζα