K-Max

toppik_man

New Member
Καλησπέρα ρε παλικάρια.

Είπα να ανοίξω ένα θέμα σχετικά με το προϊόν "K-Max" καθώς παρατήρησα οτι δεν υπάρχει άλλο σχετικό threat με το συγκεκριμένο θέμα απο το λίγο που έψαξα....

Για όσους δεν γνωρίζουν το "K-Max" Keratin Microfibers είναι ένα αποτελεσματικό Lifestyle Ιταλικό προϊόν ενάντια στην αραίωση των μαλλιών, το οποίο κάνει στην ουσία την ίδια δουλειά με το αντίστοιχο προϊόν Toppik.
Αυτό που θα ήθελα να σας ρωτήσω όμως καθώς έχω χρησιμοποιήσει και τα 2, ποιο απο τα 2 πιστεύεται κάνει την καλύτερη δουλειά;;
Εγώ επιτρέψτε μου, την γνώμη μου να την εκφέρω μετά γιατί θέλω να αποφύγω το ενδεχόμενο οτι επηρέασα και καλά κάποιον..

Ανυπομονώ για τις απαντήσεις σας φίλοι μου...

Υ.Γ:Σας παραθέτω και το site για να ενημερωθείτε παραπάνω τα νέα κυρίως μέλη..
http://www.kmax.gr/?gclid=CJeKl5Wvh68CFQnP3wodP1sv-g
Ευχαριστώ πολύ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
Απ: K-Max

καλησπερα φιλε , τωρα που βέπω το link εμενα μου φαινεται το ιδιο πραγμα με το toppik!!!!
 

toppik_man

New Member
Απ: K-Max

Καλησπέρα φίλε μου,
φαινομενικά ενώ φαίνονται το ίδιο, ένα απο τα 2 κατάφερε να με κερδίσει περισσότερο γιατί είδα οτι "κάλυψε" γρηγορότερα τις περιοχές που έχω το πρόβλημα. απλά θέλω να ακούσω και τις γνώμες των άλλων μελών που το χρησιμοποιούν για να δω άμα έχω τελικά δίκιο...
 

Alkit

Member
Έχω χρησιμοποιήσει μόνο το ένα από τα δύο κι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Why bother?
 

nik1994

Active Member
Χρησιμοποίησα και τα δύο άλλα πιστευω το toppik είναι καλύτερο και θα το ξανατιμησω.
 

soki

New Member
Δεν δείχνει πάντως αστείο σε περιπτώσεις περιορισμένων προβλημάτων κι αυτό τα καθιστά καλές λύσεις, ως προς το θέμα της εικόνας πάντα
Δεν γελάω με το προϊόν, γελάω με τον τρόπο που γίνεται η προώθηση του σε αυτό το ποστ. Γιατί δεν μιλάτε με τον διαχειριστή του φόρουμ και κατόπιν συμφωνίας να κάνετε μια παρουσίαση ολοκληρωμένη? Αυτές οι πονηριές χτυπάνε άσχημα πολύ και έχει ακριβώς τα αντίθετα αποτελέσματα.
 

Alkit

Member
Δεν γελάω με το προϊόν, γελάω με τον τρόπο που γίνεται η προώθηση του σε αυτό το ποστ. Γιατί δεν μιλάτε με τον διαχειριστή του φόρουμ και κατόπιν συμφωνίας να κάνετε μια παρουσίαση ολοκληρωμένη? Αυτές οι πονηριές χτυπάνε άσχημα πολύ και έχει ακριβώς τα αντίθετα αποτελέσματα.

Ποιες πονηριές ρε φίλε εγώ σκοπίμως δεν αναφέρθηκα σε συγκεκριμένη μπράντα. Τρίχες είναι get over it
 
Μπλουζα