Irestore essential 500€

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimval97

New Member
Αρχικά οποίος δεν ενδιαφέρεται δεν χρειάζεται να σχολιάζει. Δεύτερον αυτή η τιμή είναι η κανονική χωρίς τους δασμους που πλήρωσα για 550 ευρώ προϊόν . Για αυτό καλύτερα ας ασχοληθεί κάποιος που γνωρίζει τις διαδικασίες και ενδιαφέρεται.
 

tol

Well-Known Member
Αρχικά οποίος δεν ενδιαφέρεται δεν χρειάζεται να σχολιάζει. Δεύτερον αυτή η τιμή είναι η κανονική χωρίς τους δασμους που πλήρωσα για 550 ευρώ προϊόν . Για αυτό καλύτερα ας ασχοληθεί κάποιος που γνωρίζει τις διαδικασίες και ενδιαφέρεται.
Φιλε μου, μπορεις να γραψεις ενα λογο που θα βρεθει, εστω και ενας, να αγορασει το μηχανημα που πουλας;

Ας αφησουμε στην ακρη το παραλογο της τιμης για κατι μεταχειρισμενο που το πουλας 500 ευρω (!!!!), ενω καινουργιο κοστιζει 500.

Αν πραγματι ειχε αξια, αν βοηθουσε στο φλεγον θεμα της τριχοπτωσης, γιατι αραγε το πουλας; Αν σε ειχε βοηθησει,εστω και ελαχιστα, γιατι θελεις να το πουλησεις; Εχεις εναν "θησαυρο" στα χερια σου και θελεις να τον ξεφορτωθεις; Υπαρχει καποια λογικη σε αυτη την αγοραπωλησια;

Ποιος νοημων ανθρωπος θα προβει στην αγορα ενος εξαιρετικα αμφιβολου αξιας προϊοντος, το οποιο ευλογα δεν εχει προσφερει τιποτα στον ιδιοκτητη του, αφου θελει να το πουλησει;
 

dimval97

New Member
Αρχικά ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και η κάθε θεραπεία έχεις διαφορετικά αποτέλεσματα σε κάθε άνθρωπος. Δεύτερον το προϊόν αυτό έχει τώρα 550 έυρω + το ελάχιστο 250 ευρώ σε τέλη και δασμους καθώς η εταιρεία συνεργάζεται μόνο με ups. Εν ολίγοις τελικό κόστος του καπέλου είναι 800 ευρώ και εγώ το δίνω 500€. Επίσης σε άλλο νήμα μου θα δεις ότι έχω επιθετική τριχοπτωση και θέλω να αναβαθμίσω το καπέλο σε κάποιο με 272 lasers μιας και το συγκεκριμένο είναι για πρωιμα στάδια τριχοπτωσης μέχρι ΝW 2-3.
 
Μπλουζα