HDC Hair Clinic 08/05/2018 - Dr.Kyriakos Maras - 3000 Grafts FUE - 32 ετών,Nw 5.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
- Αποτέλεσμα από την - HDC Hair Clinic Cyprus -

~ Μεταμόσχευση μαλλιών 3000 Grafts (μοσχεύματα) FUE.
~ Norwood 5.
~ Ασθενής ετών 32.
~ Αποτέλεσμα πριν & μετά 1 χρόνο.
~ Επικεφαλής γιατρός ο Δρ. Κυριάκος Μάρας.


14.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πριν την επέμβαση.
 

Συνημμένα

  • 01.jpg
    01.jpg
    86.3 KB · Προβολές: 236
  • 02.jpg
    02.jpg
    104.8 KB · Προβολές: 254
  • 03.jpg
    03.jpg
    102.8 KB · Προβολές: 245
  • 04.jpg
    04.jpg
    95.1 KB · Προβολές: 265

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αμέσως μετά την επέμβαση.
 

Συνημμένα

  • 05.jpg
    05.jpg
    138.9 KB · Προβολές: 273
  • 06.jpg
    06.jpg
    141.3 KB · Προβολές: 270
  • 07.jpg
    07.jpg
    139.8 KB · Προβολές: 237
  • 08.jpg
    08.jpg
    149 KB · Προβολές: 285

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
1 χρόνο μετά την επέμβαση.
 

Συνημμένα

  • 09.jpg
    09.jpg
    72.3 KB · Προβολές: 312
  • 10.jpg
    10.jpg
    78.7 KB · Προβολές: 344
  • 11.jpg
    11.jpg
    80.4 KB · Προβολές: 338
  • 12.jpg
    12.jpg
    119.9 KB · Προβολές: 368
  • 13.jpg
    13.jpg
    93 KB · Προβολές: 344
  • 14.jpg
    14.jpg
    417 KB · Προβολές: 320

kharmacoma

Well-Known Member
Το αποτελεσμα μου φαινεται εκπληκτικό. Πρέπει να πέτυχε το απόλυτο ποσοστό φύτρωσης εφόσον με 3000G διόρθωσε την υπάρχουσα κατάσταση. Χαλάλι τα 6000EUR του παιδιού, είναι και μικρός. Θέλει μία δεύτερη πίσω βέβαια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι και εγώ το θεωρώ από τα δυνατά αποτελέσματα με σχετικά λίγα μοσχεύματα.
 

veg

Active Member
καλο αποτελεσμα , hairline σουπερ

- θα ηταν πολυ διαφωτιστικο αν υπηρχε η αντιστοιχη με την φωτο νο,3 πριν την επεμβαση (απο ψηλα ) και στην 'μετα΄ να δουμε την 'μεσαια ' περιοχη απο πανω

- επισης αν βλεπαμε τον 'ασθενη' πριν ξυρισει τα μαλλια του ,αν τα ειχε μακρυτερα να δουμε πως φαινοταν πριν ακριβως

- το crown πιθανων εμεινε για επομενη 'βολτα ' , ισως δεν θα ηταν ασχημο αν βγαιναν ακομα λιγα , οχι για να γεμισει εκει, να σπασει λιγο η αντιθεση με το κατα πως φαινεται πυκνο υπολοιπο .

επισης γνωριζετε αν πριν επαιρνε καποια φαρμακευτικη αγωγη και αν του συστηθηκε μετα να παιρνει ? (ειχα κανει την ιδια ερωτηση και σε προηγουμενο περιστατικο )

οι παρατηρησεις ειναι για επιπλεον κριση , δεν υπαρχει αμφιβολια οτι ο ανθρωπος εκανε μια πετυχημενη επεμβαση .
 

makis25

Well-Known Member
τι πυκνοτητα τοποθετησης ειναι αυτη ! για τη φωτο αμεσως μετα την επεμβαση μιλαω . Πολυ καλο αποτελεσμα ! απο τα πολυ καλα!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο ιδιος ειναι?
Ηρεμα ρωταω...

Όχι ότι είμαι εγώ εδώ αλλά ακόμη και πριν συνεργαστώ με την κλινική τέτοιες μαιμουνιες δεν παίζει πχ. toppik,άλλος σε φώτο και μοντάζ φωτογραφιών.
Εγγυημένα μιλάω φίλε felaini.
Ότι χρειάζονται καθαρότερες φώτο σε κάποια αποτελέσματα ναι συμφωνώ και εγώ.
Όταν μπήκα να παρουσιάσω το δικό μου αποτέλεσμα ο Διευθ. τις κλινικής μου έκανε λόγο να μην βάλω καθόλου κολακευτικές φωτογραφίες επίσης.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλο αποτελεσμα , hairline σουπερ

- θα ηταν πολυ διαφωτιστικο αν υπηρχε η αντιστοιχη με την φωτο νο,3 πριν την επεμβαση (απο ψηλα ) και στην 'μετα΄ να δουμε την 'μεσαια ' περιοχη απο πανω

- επισης αν βλεπαμε τον 'ασθενη' πριν ξυρισει τα μαλλια του ,αν τα ειχε μακρυτερα να δουμε πως φαινοταν πριν ακριβως

- το crown πιθανων εμεινε για επομενη 'βολτα ' , ισως δεν θα ηταν ασχημο αν βγαιναν ακομα λιγα , οχι για να γεμισει εκει, να σπασει λιγο η αντιθεση με το κατα πως φαινεται πυκνο υπολοιπο .

επισης γνωριζετε αν πριν επαιρνε καποια φαρμακευτικη αγωγη και αν του συστηθηκε μετα να παιρνει ? (ειχα κανει την ιδια ερωτηση και σε προηγουμενο περιστατικο )

οι παρατηρησεις ειναι για επιπλεον κριση , δεν υπαρχει αμφιβολια οτι ο ανθρωπος εκανε μια πετυχημενη επεμβαση .

Δεν έχω τέτοιες φωτογραφίες δυστυχώς.
Ναι το crown θα το έκανε σε άλλη μμ.
Δεν γνωρίζω αν παίρνει αγωγή από μόνος του.
Στο προηγούμενο περιστατικό που είχες κάνει ερώτηση έμαθα τελικά ότι δεν έπαιρνε κάποια θεραπεία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Δεν αχνοφαίνεται ούτε ένα μικρό κενό στο πρώτο εκατοστό της χερλάιν.
Από τα δυνατότερα αποτελέσματα με φυσικότητα πυκνότητα τοποθέτησης πολύ υψηλή.
 

vag25

Well-Known Member
Εξαιρετικη πυκνοτητα!

δυο σχολια
1. Πολυ χαμηλα η hairline(εξαιρετικα φυσικη ομως), χαλαει την εικονα σε ενα αντρικο look για τα γουστα μου και πανε και χαμενα τα grafts.
2., Θα ηθελα περισσοτερες πληροφοριες απο τις Ελληνικες κλινικες. Με λεπτομεριες για τα παντα. Απο θεραπεια μεχρι παχος τριχας. Εδω απευθυνονται σε ενα ενημερωμενο κοινο, δεν αρκει μονο το αποτελεσμα σε εικονες και 2-3 βασικες πληροφοριες.
 

veg

Active Member
Δεν έχω τέτοιες φωτογραφίες δυστυχώς.
Ναι το crown θα το έκανε σε άλλη μμ.
Δεν γνωρίζω αν παίρνει αγωγή από μόνος του.
Στο προηγούμενο περιστατικό που είχες κάνει ερώτηση έμαθα τελικά ότι δεν έπαιρνε κάποια θεραπεία.
οκ ευχαριστω , ρωταω παντα να ξερω αναλογα με ηλικια-περιστατικο τι συστηνουν γενικα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εξαιρετικη πυκνοτητα!


2.Θα ηθελα περισσοτερες πληροφοριες απο τις Ελληνικες κλινικες. Με λεπτομεριες για τα παντα. Απο θεραπεια μεχρι παχος τριχας. Εδω απευθυνονται σε ενα ενημερωμενο κοινο, δεν αρκει μονο το αποτελεσμα σε εικονες και 2-3 βασικες πληροφοριες.

Συμφωνώ και εγώ θα ήθελα να μου δίνουν περισσότερα στοιχεία τα έχω κάνει κουβέντα αρκετές φορές αλλά χρονιά στο φόρουμ οι περισσότεροι ξέρουμε τις δυνατότητες τις κλινικής.
 

vag25

Well-Known Member
Συμφωνώ και εγώ θα ήθελα να μου δίνουν περισσότερα στοιχεία τα έχω κάνει κουβέντα αρκετές φορές αλλά χρονιά στο φόρουμ οι περισσότεροι ξέρουμε τις δυνατότητες τις κλινικής.
Δεν θα ηθελα την λεπτομερια για να κρινω τις δυνατοτητες της κλινικης, αλλα για να μπορω να κρινω το που μπορει να φτασει το καθε περιστατικο αναλογα με τα χαρακτηριστικα του(τριχα, θεραπεια, λογος κτλ). Αυτο μας ενδιαφερει εδω. Να κανουμε μια προβλεψη για την δικη μας περιπτωση.

Δυστυχως ολες οι οι ελληνοφωνες ας πουμε κλινικες δεν δινουν τιποτα. Ουτε Αναστασακης, ουτε dhι κ.α
Αν θελουμε απλα να δουμε φωτογραφιες κανουμε επισκεψη και στο σαιτ του καθενος. Εδω χρειαζομαστε αναλυτικα στοιχεια. Αλλιως και το φορουμ δεν εχει λογο υπαρξης.

O lorenzo ακομα και στο YT εχει ολοκληρο κατεβατο.

Και βαζει απο'ολα τα περιστατικα, οχι μονο αυτα που θα δειχνουν ωραια. Λεπτες τριχες, δυσκολες περιπτωσεις, εξηγει γιατι σε καποιους δεν δινει φινα κτλ. Γενικα απειρη πληροφορια για να ξερει και ο αλλος τι αποτελεσμα θα παρει. Ουσιαστικη ενημερωση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ποια ειναι η σταση της κλινικης σε αυτους που παιρνουν ήδη φιναστεριδη ή και αλλα φαρμακα ομως

Αν περνούν εξ'αρχής η θέλουν να ξεκινήσουν η στάση τις κλινικής είναι θετική φυσικά δεν τους το αποτρέπει.
Και η κλινική μας πουλάει φιναστεριδη εξάλλου και μινοξιδιλη.
 
Μπλουζα