Gregkont13, Hattingen 30/09/2021-01/10/2021, Dr. Muresanu, 3780 grafts

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Αυτά είναι..του πάτησε μια στριπαρα ,έλα Γιώργη,του έβγαλε 8100 grafts ..κάνεις που κάνεις στριπ,τουλάχιστον ας είναι κάτι τέτοιο να πιάσει τόπο.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αν μπορείς να πάρεις το παραπάνω 20-25 % σε G με την FUT ίσως για τυπαδες με συγκεκριμένη δοτρια και καραφλιαση που να ξεκινάει απο (πολυ) μικρή ηλικία να ναι το ιερό δισκοπότηρο. Ίσως να με φωτογραφίζω, ίσως και όχι.
 

giannis1991

Well-Known Member
@Legwg James Οχι μονο 25% αρκετά παραπανω... Και όπως είπε και ο Μουρεσανου δεν είναι ανταγωνιστριες οι τεχνικές αλλά συνδυαστικες... Απλά για κάποιο λόγο υπάρχει μια τάση για το φόρουμ ότι η στριπ είναι κακή ... Αλλά ας μην το αναλυσω... Αν δεν εμφανιζόταν ο Λορέντζο με τις συνθήκες που προγραμματισε ο τεράστιος cvial θα ήταν η επιλογή μου όσο κι αν θα με ετσουζε οικονομικά...
Περίμενε καποια χρόνια και αν έχω αδειάσει θα παμε να στριπαρουμε...!!!
Σκέψου ένα στριπακι σου 30 ποντους επί 1,5 εκατοστό με μια μέση πυκνοτητα έστω και 70 τρχθ...
 

gregkont13

Verified MM member
Επειδή έχω πολύ δουλειά και συγγραφή αυτόν τον καιρό, έσπευσα να τις ανεβάσω τώρα, αλλιώς μάλλον θα χανόμουν :p Γενικά σε hairline και φορλοκ έχω καθαρίσει. Το κροούν έχει μαυρίσει· δεν έχει κλείσει σε καμία περίπτωση. Παρόλα αυτά, υπάρχει πολύ κίνηση ακόμα στη β ζώνη (λόγος 2.5) και στο κρόουν. Οπότε, θα πράξω όπως είπε ο @Panos1982 και θα περιμένω το 8μήνο. Σαν πλάνο, λογικά θα μείνω ως έχω για 3-4 χρόνια και μετά θα κάνω άλλο ένα στριπ 2-2500 σε β και γ ζώνες και θα κλείσω για χρόνια.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    766.4 KB · Προβολές: 286
  • 2.jpg
    2.jpg
    601.5 KB · Προβολές: 220
  • 3.jpg
    3.jpg
    709.2 KB · Προβολές: 222
  • 4.jpg
    4.jpg
    394.3 KB · Προβολές: 218
  • 5.jpg
    5.jpg
    153.5 KB · Προβολές: 239
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1991

Well-Known Member
Γρηγορη υπομονη λιγο ακομα γιατι θεωρω εχει να δωσει ακομα...Χρησιμοποιεις μινοξ?
Ναι μεν μεγαλη η επιφανεια αλλα θεωρω σε βοηθαει το μηκος που αφηνεις και η τελεια αντιθεση δερματος τριχας που εχεις αλλιως θα φα;ινονταν παραπανω τα οποια κενα....
 

gregkont13

Verified MM member
Γρηγορη υπομονη λιγο ακομα γιατι θεωρω εχει να δωσει ακομα...Χρησιμοποιεις μινοξ?
Ναι μεν μεγαλη η επιφανεια αλλα θεωρω σε βοηθαει το μηκος που αφηνεις και η τελεια αντιθεση δερματος τριχας που εχεις αλλιως θα φα;ινονταν παραπανω τα οποια κενα....

Δεν χρησιμοποιώ τιποτα, Οντως βοηθανε και τα δυο.
 

bobby

Well-Known Member
Το strip είναι κακό μόνο αν η τομή ανοίξει και γίνει τύπου Frankenstein αλλιώς για κάποιες περιπτώσεις είναι μονόδρομος.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Έχεις κάποια φωτογραφία με τα μαλλιά χτενισμένα πίσω πριν το χειρουργείο; όπως αυτή αλλά με χτένισμα προς τα πίσω,


1649335961292.png



όπως έχεις σε αυτήν μετά το χειρουργείο.

3BEFE91D-CDBB-4EAA-988F-087860F9D8EE.jpeg


Ευχαριστώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vagosx

Well-Known Member
Πας παρά πολύ καλά και έχει και αρκετή βελτίωση ακόμη να περιμένεις.
Οι φωτό δε είναι υπόδειγμα, με φως και χωρις καμουφλάζ, αν βγάζαν ανάλογες τα
υπόλοιπα τοπ αποτελέσματα του φόρουμ θα κλαίγαν μανούλες.
 

gregkont13

Verified MM member
Πας παρά πολύ καλά και έχει και αρκετή βελτίωση ακόμη να περιμένεις.
Οι φωτό δε είναι υπόδειγμα, με φως και χωρις καμουφλάζ, αν βγάζαν ανάλογες τα
υπόλοιπα τοπ αποτελέσματα του φόρουμ θα κλαίγαν μανούλες.
Σε ευχαριστώ φίλε μου. Για άλλα αποτελέσματα του φόρουμ δεν ξέρω να πω. Πάντως, σίγουρα είναι αλήθεια πως δεν βάζω κολακευτικές φωτό. Έχω έντονο φως πάνω από τι κεφάλι μου σε όλες. Σε ένα φυσικό φωτισμό δωματιού το κρόουν σχεδόν δεν έχει αραίωση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πας παρά πολύ καλά και έχει και αρκετή βελτίωση ακόμη να περιμένεις.
Οι φωτό δε είναι υπόδειγμα, με φως και χωρις καμουφλάζ, αν βγάζαν ανάλογες τα
υπόλοιπα τοπ αποτελέσματα του φόρουμ θα κλαίγαν μανούλες.
Επειδή μπορεί και να συμφωνούμε για πες μου σε ποια top αναφέρεσαι.
 

giannis1991

Well-Known Member
Βασικά Γρήγορη ειλικρινά σε συμπαθώ γιατί έχω ακούσει και τα καλύτερα και από τον Πάνο αλλά οι φωτό σου ή θα είναι από πάνω τραβηγμένες ως επί το πλείστον ή κάποιες λίγες ανφας σε κλειστό χώρο όλες που δεν αρκούν...Για μένα θέλει από διαφορετικές γωνίες και με διαφορετικούς φωτισμούς εντός και εκτός...όχι κάτι τρελό αλλά βγάλε 5-6 διαφορετικές μέσα και έξω...και παίξε και λίγο με το χτένισμα...
Είναι 10 λεπτά υπόθεση...
 

gregkont13

Verified MM member
Βασικά Γρήγορη ειλικρινά σε συμπαθώ γιατί έχω ακούσει και τα καλύτερα και από τον Πάνο αλλά οι φωτό σου ή θα είναι από πάνω τραβηγμένες ως επί το πλείστον ή κάποιες λίγες ανφας σε κλειστό χώρο όλες που δεν αρκούν...Για μένα θέλει από διαφορετικές γωνίες και με διαφορετικούς φωτισμούς εντός και εκτός...όχι κάτι τρελό αλλά βγάλε 5-6 διαφορετικές μέσα και έξω...και παίξε και λίγο με το χτένισμα...
Είναι 10 λεπτά υπόθεση...

Οκ, θα το κοιτάξω να βγάλω.
 

gregkont13

Verified MM member

Συνημμένα

  • F8A9437E-A2DE-4B32-B72D-8861C8C18F86.jpeg
    F8A9437E-A2DE-4B32-B72D-8861C8C18F86.jpeg
    179.8 KB · Προβολές: 200
  • 1D6565A8-F803-426F-A7C3-EA7E1C552781.jpeg
    1D6565A8-F803-426F-A7C3-EA7E1C552781.jpeg
    433.5 KB · Προβολές: 200
  • E31B800B-1BE5-4706-A432-BD3741B1B045.jpeg
    E31B800B-1BE5-4706-A432-BD3741B1B045.jpeg
    535.6 KB · Προβολές: 198
Μπλουζα