Gregkont13, Hattingen 30/09/2021-01/10/2021, Dr. Muresanu, 3780 grafts

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Gregkont όλα δείχνουν καλώς, η επιλογή που έκανες για μένα ήταν στο top 10 παγκοσμιως, εχω δει απο αυτούς πολλα εξαιρετικα αποτελέσματα και θεωρω ότι και εσυ θα παρεις κάτι αντίστοιχο.
από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!
 

gregkont13

Verified MM member
19η μέρα και έχουν αρχίσει να πέφτουν αρκετά μεταμοσχεύμενα μαλλία. Μερικές φωτό από δότρια και λήπτρια.
 

Συνημμένα

  • 4.jpg
    4.jpg
    646.5 KB · Προβολές: 393
  • 3.jpg
    3.jpg
    731.8 KB · Προβολές: 394
  • 2.jpg
    2.jpg
    617 KB · Προβολές: 388
  • 1.jpg
    1.jpg
    638.2 KB · Προβολές: 430

giannis1991

Well-Known Member
Γρηγορη καλη επιτυχια φιλε!!!!Νομιζω οτι επαιξες πολυ σωστη μπαλα και το αποτελεσμα θα σε δικαιωσει...Τα βηματα που εκανες ηταν σωστα και ευτυχως χωρις απροοπτα μεχρι τωρα...Για τον coach που ειχες δεν θα πω πολλα...Υπαρχει απειρη εκτιμηση και σεβασμος που εχει γινει αγαπη πλεον...Σπανιζουν αυτοι οι ανθρωποι...
 

gregkont13

Verified MM member
Γρηγορη καλη επιτυχια φιλε!!!!Νομιζω οτι επαιξες πολυ σωστη μπαλα και το αποτελεσμα θα σε δικαιωσει...Τα βηματα που εκανες ηταν σωστα και ευτυχως χωρις απροοπτα μεχρι τωρα...Για τον coach που ειχες δεν θα πω πολλα...Υπαρχει απειρη εκτιμηση και σεβασμος που εχει γινει αγαπη πλεον...Σπανιζουν αυτοι οι ανθρωποι...
Να είσαι καλά, Γιάννη! Μακάρι να πάω καλά! Για τον coach τα λόγια είναι περιττά... Το πόσες ώρες έχει αφιέρωσει να μου μιλάει, άστο... Απίστευτος άνθρωπος.

Να ξέρεις είμαι σίγουρος ότι θα το γυρίσεις και εσύ! Υπόμονη και αισιοδοξία!
 

giannis1991

Well-Known Member
Θα δειξει η πορεια!!!Πλεον δεν χωρανε λαθη!
Ερωτηση...Μηπως συζητησες με τον γιατρο για την ελαστικοτητα σου?Την επηρεασε η προηγουμενη fue?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Θα δειξει η πορεια!!!Πλεον δεν χωρανε λαθη!
Ερωτηση...Μηπως συζητησες με τον γιατρο για την ελαστικοτητα σου?Την επηρεασε η προηγουμενη fue?

η ελαστικότητα μου ήταν μεση στο πίσω μέρος του κεφαλιού και καλή στα πλαινά. Η fue δεν την επηρεάζει, αλλά μειώνει τα διαθέσιμα μοσχεύματα πάνω στο στριπ που βγάζουν.
 

giannis1991

Well-Known Member
ok το ρωτησα γιατι καπου ειχα δει οτι ισως την επηρεαζει εστω και λιγο...Τοτε ειτε αρχισεις με fue ειτε fut δεν παιζει τοσο σημαντικο ρολο αν και εφοσον πας να εξαντλησεις τα μοσχευματα σου!!!
Και παλι καλη επιτυχια Γρηγορη μονο θετικα θα εξελισσονται τα πραγματα και πραγματικα θα δεις τον εαυτο σου οπως δεν τον εχεις δει εδω και χρονια!!!
 

gregkont13

Verified MM member
ok το ρωτησα γιατι καπου ειχα δει οτι ισως την επηρεαζει εστω και λιγο...Τοτε ειτε αρχισεις με fue ειτε fut δεν παιζει τοσο σημαντικο ρολο αν και εφοσον πας να εξαντλησεις τα μοσχευματα σου!!!
Και παλι καλη επιτυχια Γρηγορη μονο θετικα θα εξελισσονται τα πραγματα και πραγματικα θα δεις τον εαυτο σου οπως δεν τον εχεις δει εδω και χρονια!!!

δεν είμαι σίγουρος αν επηρεάζει τον αριθμό των μοσχεύματων το αν θα ξεκινήσεις με Fut. δεν νομίζω ότι είναι τραγικό το impact, απλά αν ξεκινήσεις με μεγάλο στριπ, ίσως καλύψεις με μια μμ περισσότερες περιοχές. Αυτό αυτόματα σημαίνει λιγότερα μοσχεύματα αν κάνεις μετά FUE βέβαια. Στο σύνολο νομίζω δεν αλλάζουν πολύ τα πράγματα με ότι και να ξεκινήσεις.

Ευχαριστώ!! το εύχομαι και εγώ!
 

gregkont13

Verified MM member
Φώτος μετά από 2 μήνες. Γενικά η τομή επουλώθηκε και καλυπτεται απλά είναι κόκκινη ακόμα. Ελπίζω σε κανένα δίμηνο να αρχίσει να φαίνεται φύτρωση.
 

Συνημμένα

  • 20211204_145914548_iOS.jpg
    20211204_145914548_iOS.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 208
  • 20211204_145915908_iOS.jpg
    20211204_145915908_iOS.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 212

Panos1982

Well-Known Member
Βαλε κ δοτρια , βαλε νορμαλ με το μαλλι ως εχει , και βαλε αν μπορεις με το μαλλι σηκωμενο ακριβως επανω στην ουλη να φανει πως επουλωνει.
Η κοκκινιλα θέλει περιπου 8-12 μηνες να σβήσει εντελως.
Η αισθηση επισης αλλο τοσο να επανελθει.

Τωρα που πουλησαμε έχουμε περισσοτερο χρονο να τα λεμε κ στο φορουμ :)
 

gregkont13

Verified MM member
Βαλε κ δοτρια , βαλε νορμαλ με το μαλλι ως εχει , και βαλε αν μπορεις με το μαλλι σηκωμενο ακριβως επανω στην ουλη να φανει πως επουλωνει.
Η κοκκινιλα θέλει περιπου 8-12 μηνες να σβήσει εντελως.
Η αισθηση επισης αλλο τοσο να επανελθει.

Τωρα που πουλησαμε έχουμε περισσοτερο χρονο να τα λεμε κ στο φορουμ :)

Όσο προλαβαίνουμε πριν ξαναγοράσουμε :cool:
 
Μπλουζα