Gregkont13, Hattingen 30/09/2021-01/10/2021, Dr. Muresanu, 3780 grafts

vlafo

Well-Known Member
Χρόνια πολλά επάλευα με το θεριό ετούτο,αλλά κανείς δε γέμιζε τα θέλω μου ετούτα.

Ψηλά τα στάνταρτ,ουράνιες απαιτήσεις,μα ο ρεαλισμός ο δόλιος δε σε άφηνε να ηρεμήσεις.

Ζωή ολάκερη ψάχνοντας το αδύνατο να γίνει,μα πουθενά στον κόσμο δεν βρέθηκε εκείνο.

Ένα αστέρι έλαμψε στο διάβα μου εξάφνα,και μέσω του κορωναιού εγγένητο το θαύμα.

Το αποτέλεσμα ασύλληπτο,με λίγα χρήματα ξοδεμένα, και άρα τα υπόλοιπα που μείνανε θαμένα?

Ευχάριστα νέα από το πλεόνασμα χρημάτων,που είναι πλέον ελεύθερα να ξοδεύτουν βαρβάτα.

Ο Freitas μου έδωσε το κίνητρο να γίνω,μα η Starks μου το εκπλήρωσε στο βαθμό εκείνο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Ρε παίχτες , είστε ποιητές αλλά τα έργα θέλουν μελοποιήσει …
Τα του Oreo και τα δικά μου τα τραγουδάς κιόλας, θυμίζουν Πλούταρχο.
 

bobby

Well-Known Member
Ο bobby έφτυσε καλύτερα από όλους ! Oreo- Aldo επίσης πενατοι. Λίγο ακόμα να συνέχιζες bobby και θα σε φώναζε για session o DOF μαζί με τον ΛΕΞ και τον Μικρό Κλέφτη .
Δεν τους ξέρω, αλλά για να το λες εσύ φίλε μου James θα ξέρεις καλύτερα….:D:D:D:D
 

oreo

Well-Known Member
Χρόνια πολλά επάλευα με το θεριό ετούτο,αλλά κανείς δε γέμιζε τα θέλω μου ετούτα.

Ψηλά τα στάνταρτ,ουράνιες απαιτήσεις,μα ο ρεαλισμός ο δόλιος δε σε άφηνε να ηρεμήσεις.

Ζωή ολάκερη ψάχνοντας το αδύνατο να γίνει,μα πουθενά στον κόσμο δεν βρέθηκε εκείνο.

Ένα αστέρι έλαμψε στο διάβα μου εξάφνα,και μέσω του κορωναιού εγγένητο το θαύμα.

Το αποτέλεσμα ασύλληπτο,με λίγα χρήματα ξοδεμένα, και άρα τα υπόλοιπα που μείνανε θαμένα?

Ευχάριστα νέα από το πλεόνασμα χρημάτων,που είναι πλέον ελεύθερα να ξοδεύτουν βαρβάτα.

Ο Freitas μου έδωσε το κίνητρο να γίνω,μα η Starks μου το εκπλήρωσε στο βαθμό εκείνο.
Ελύτη θύμισες , αλήτη!!!
 

bobby

Well-Known Member
Χρόνια πολλά επάλευα με το θεριό ετούτο,αλλά κανείς δε γέμιζε τα θέλω μου ετούτα.

Ψηλά τα στάνταρτ,ουράνιες απαιτήσεις,μα ο ρεαλισμός ο δόλιος δε σε άφηνε να ηρεμήσεις.

Ζωή ολάκερη ψάχνοντας το αδύνατο να γίνει,μα πουθενά στον κόσμο δεν βρέθηκε εκείνο.

Ένα αστέρι έλαμψε στο διάβα μου εξάφνα,και μέσω του κορωναιού εγγένητο το θαύμα.

Το αποτέλεσμα ασύλληπτο,με λίγα χρήματα ξοδεμένα, και άρα τα υπόλοιπα που μείνανε θαμένα?

Ευχάριστα νέα από το πλεόνασμα χρημάτων,που είναι πλέον ελεύθερα να ξοδεύτουν βαρβάτα.

Ο Freitas μου έδωσε το κίνητρο να γίνω,μα η Starks μου το εκπλήρωσε στο βαθμό εκείνο.
Θεούλης είσαι και εσύ φίλε….
ΥΓ: του το κάναμε το νήμα πουτ…..
 

oreo

Well-Known Member
Θεούλης είσαι και εσύ φίλε….
ΥΓ: του το κάναμε το νήμα πουτ…..
Κέντησες μπομπυ, άσμα με πληροφορία. Να με έβαλες στο τρυπάκι τώρα, να γράψω ένα για την φίνα στο άλλο νήμα.
Να ζητήσουμε συγγνώμη και απο τον gregkont και να ζητήσουμε να μεταφερθούν τα σχόλια σε ένα νήμα, ευαίσθητου χαρακτήρα.
 

vlafo

Well-Known Member
Να επανέλθουμε.
Απλά ενημερώνω πως άνοιξε κλινική ήδη στη Γλυφάδα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Να επανέλθουμε.
Απλά ενημερώνω πως άνοιξε κλινική ήδη στη Γλυφάδα.
Αυτός είναι ο Ζοντος
 

vagosx

Well-Known Member
Gregkont όλα δείχνουν καλώς, η επιλογή που έκανες για μένα ήταν στο top 10 παγκοσμιως, εχω δει απο αυτούς πολλα εξαιρετικα αποτελέσματα και θεωρω ότι και εσυ θα παρεις κάτι αντίστοιχο.
 
Μπλουζα