Gregkont13, Hattingen 30/09/2021-01/10/2021, Dr. Muresanu, 3780 grafts

gregkont13

Verified MM member
Κανένας φετιχισμος με τα εργαλεία!
Η προσέγγιση πρέπει να είναι ψυχρή σε ότιδηποτε παράγει κάποιο έργο, είτε μηχανή ή μεθοδολογία …
Η μια μέθοδος έιναι υποδεέστερη λειτουργικά σε σχέση με την άλλη και σου έδωσα ένα παράδειγμα, μάλλον άστοχο.
Και στις δυο μεθόδους εαν η προετοίμασια είναι λανθασμένη θα έχεις απώλειες συμφωνούμε.
Δεν θέλω να σου δώσω παραδείγματα όπου κάποιοι είχαν θέματα φυτρωσεις με τις κωλο λαβίδες που αφέθηκαν στα χέρια της «Μαρίκας» και της «Κουλας» …
Φίλε grekont κάθε επιτυχία σου εύχομαι και ζητω συγνώμη για τ σπαμαρισμα.
Να είσαι καλά φίλε μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Μια απορία που έχω είναι το κούρεμα μετά τη μμ. Σύμφωνα με το muresanu, μόλις βγουν τα staples μπορώ να ξυρίσω τη δότρια με μηχανή και προστατευτικό. Παρόλα αυτά, από ανοησία άφησα ακούρευτη τη χερλαιν μου, οπότε πρέπει να την κουρέψω και αυτή. Ο γιατρός μου είπε ότι κούρεψε τη με τη μηχανή στις 14 μέρες. Παρόλα αυτά, οι περισσότεροι γιατροί λένε να μη βάλεις clipper στη λήπτρια για 5 μήνες! Για τη δότρια δεν με πειράζει, αλλά για τη χερλαιν αναρωτίεμαι αν πρέπει να τα πάρω με τη μηχανή (με προστατευτικό πάντα)
 

Aldo

Well-Known Member
Μια απορία που έχω είναι το κούρεμα μετά τη μμ. Σύμφωνα με το muresanu, μόλις βγουν τα staples μπορώ να ξυρίσω τη δότρια με μηχανή και προστατευτικό. Παρόλα αυτά, από ανοησία άφησα ακούρευτη τη χερλαιν μου, οπότε πρέπει να την κουρέψω και αυτή. Ο γιατρός μου είπε ότι κούρεψε τη με τη μηχανή στις 14 μέρες. Παρόλα αυτά, οι περισσότεροι γιατροί λένε να μη βάλεις clipper στη λήπτρια για 5 μήνες! Για τη δότρια δεν με πειράζει, αλλά για τη χερλαιν αναρωτίεμαι αν πρέπει να τα πάρω με τη μηχανή (με προστατευτικό πάντα)
Καθάρισμα με αντισηπτικό την μηχανή και κατέβασμα … δεν τρέχει τίποτα !
Πολύ απαλά βέβαια στην λήπτρια.
 

gregkont13

Verified MM member
Σχετικά με την απορία για τις λαβίδες, εδώ η απάντηση του γιατρού παρακάτω. Για μέγεθος τομής, περιοχή κάλυψης, θα μου τα στείλει σε λίγο καιρό γιατί είναι εκτός κλινικής.

We use implanters to fill out pre-made slits (custom blades used for the slits).
 

gregkont13

Verified MM member
δέκα μέρες και η λήπτρια καθάρισε. Η τομή δίνει μερικά πονάκια που και που. Σύντομα θα βγουν τα ράμματα και πιστευώ θα είναι καλύτερα.
 

Συνημμένα

  • 20211011_193101340_iOS.jpg
    20211011_193101340_iOS.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 304
  • 20211011_193108970_iOS.jpg
    20211011_193108970_iOS.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 300

Aldo

Well-Known Member
δέκα μέρες και η λήπτρια καθάρισε. Η τομή δίνει μερικά πονάκια που και που. Σύντομα θα βγουν τα ράμματα και πιστευώ θα είναι καλύτερα.
Mε το καλό!
Είχες πραμα να καλύψεις, φίλε.
Καλά έκανες και πηγές για σοβαρή FUT, δεν νομίζω ότι υπήρχε άλλος δρόμος για εσένα.
 

oreo

Well-Known Member
Mε το καλό!
Είχες πραμα να καλύψεις, φίλε.
Καλά έκανες και πηγές για σοβαρή FUT, δεν νομίζω ότι υπήρχε άλλος δρόμος για εσένα.
Και όμως δεν είναι να σαι καραφλός
ο μόνος δρόμος
Δεν είναι η fut μονάχα πόνος
Ξέρω τι πέρασες μα θέλεις όμως
μαλλιά στην κεφαλή, για μια ζωή
 

Aldo

Well-Known Member
Και όμως δεν είναι να σαι καραφλός
ο μόνος δρόμος
Δεν είναι η fut μονάχα πόνος
Ξέρω τι πέρασες μα θέλεις όμως
μαλλιά στην κεφαλή, για μια ζωή
Έπινα φρεντο δίχως καλαμάκι, απ το ποτήρι …πήγε να μου βγει ο καφές απο τα ματια όταν το διάβασα.

Πάρε ένα δεύτερο :

Να ήταν ένα shedding ο πιο μεγάλος πόνος, παρά ο κροταφος μισος και η φίνα ο μόνος δρόμος!
Και εγώ με μια pen-ια , τα λάθη σου να σβήσω … το δρομο να έχω ανοιχτο να τ αποκαταστήσω.
Πριν γίνει το όνειρο καημός και η δότρια καπνός, κραταω μιαν ελπίδα.
 

Harris_G

Well-Known Member
Oreo καλε φιλε μου κανονικα θα εγραφα: forum μοντελο το εκανες μπ....λο
Αλλα πρεπει να γραψω forum μπ.....λο το εκανες πιο μπ....λο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Έπινα φρεντο δίχως καλαμάκι, απ το ποτήρι …πήγε να μου βγει ο καφές απο τα ματια όταν το διάβασα.

Πάρε ένα δεύτερο :

Να ήταν ένα shedding ο πιο μεγάλος πόνος, παρά ο κροταφος μισος και η φίνα ο μόνος δρόμος!
Και εγώ με μια pen-ια , τα λάθη σου να σβήσω … το δρομο να έχω ανοιχτο να τ αποκαταστήσω.
Πριν γίνει το όνειρο καημός και η δότρια καπνός, κραταω μιαν ελπίδα.
Εσύ τρελέ μου , πας για πλατινένιο !!!!!! Εδώ ξεπέρασες κάθε προσδοκία!!!!
 

oreo

Well-Known Member
Oreo καλε φιλε μου κανονικα θα εγραφα: forum μοντελο το εκανες μπ....λο
Αλλα πρεπει να γραψω forum μπ.....λο το εκανες πιο μπ....λο
Κάναμε καλέ μου φίλε, σοβαρές προσπάθειες και τοποθετήσεις αυτό τον καιρό. Περίμενα διακαώς την συμβολή σου. Αμέριστος ο πόνος μου απο την ηχηρή σου απουσία. Καταρίφθηκαν και πολλοί μύθοι για την μεταμόσχευση , αξίζει να τα διαβάσεις. Μπουρδέλο γίνεται όταν υπάρχει παραπληροφόρηση ή λειψή πληροφορία. Αλλά αν ενοχλεί το χιούμορ μου, να αλλάξουμε κανόνες να ντυθούμε παπαδάκια και να κάνουμε κατηχητικό.
 

bobby

Well-Known Member
Πρωϊ-Πρωϊ σηκώθηκα και τουαλέτα πήγα και στον καθρέπτη σιάχτηκα, τα χάλια μου τα είδα.

Οι τρίχες λιγοστές, εγυάλισε το σκάλπ και η άμοιρη hairline μου, μου φώναζε αμάν! Το crown ήτανε γυμνό, τα temples φαγωμένα και η υποψία ντούπας με έκανε να τα ´χω χαμένα.

Γρήγορα φίνα και μινόξ μήπως το σταματήσω αλλιώς θε τον λογαριασμό να μου τον μηδενίσω.

Τι κάνω τώρα ο καψερός, πως να το αντιμετωπίσω; Ταξίδι βόρεια Τυρκαλά, καράβι για την Κύπρο ή Dr. A στο ΟΑΚΑ για να το συγυρίσω;

Το άγχος μου με όλους αυτούς, είναι μην βγω γιδάκι με αραιή την λήπτρια και δότρια τυράκι.

Καλύτερα φίλε μου λοιπόν να πάω στο Μπερναμπέου, να σπάσω τον λογαριασμό μα να´χω μαλλί ωραίο.
 

alex7

Well-Known Member
Πρωϊ-Πρωϊ σηκώθηκα και τουαλέτα πήγα και στον καθρέπτη σιάχτηκα, τα χάλια μου τα είδα.

Οι τρίχες λιγοστές, εγυάλισε το σκάλπ και η άμοιρη hairline μου, μου φώναζε αμάν! Το crown ήτανε γυμνό, τα temples φαγωμένα και η υποψία ντούπας με έκανε να τα ´χω χαμένα.

Γρήγορα φίνα και μινόξ μήπως το σταματήσω αλλιώς θε τον λογαριασμό να μου τον μηδενίσω.

Τι κάνω τώρα ο καψερός, πως να το αντιμετωπίσω; Ταξίδι βόρεια Τυρκαλά, καράβι για την Κύπρο ή Dr. A στο ΟΑΚΑ για να το συγυρίσω;

Το άγχος μου με όλους αυτούς, είναι μην βγω γιδάκι με αραιή την λήπτρια και δότρια τυράκι.

Καλύτερα φίλε μου λοιπόν να πάω στο Μπερναμπέου, να σπάσω τον λογαριασμό μα να´χω μαλλί ωραίο.
Έχουμε μεγάλα ταλέντα στο forum
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πρωϊ-Πρωϊ σηκώθηκα και τουαλέτα πήγα και στον καθρέπτη σιάχτηκα, τα χάλια μου τα είδα.

Οι τρίχες λιγοστές, εγυάλισε το σκάλπ και η άμοιρη hairline μου, μου φώναζε αμάν! Το crown ήτανε γυμνό, τα temples φαγωμένα και η υποψία ντούπας με έκανε να τα ´χω χαμένα.

Γρήγορα φίνα και μινόξ μήπως το σταματήσω αλλιώς θε τον λογαριασμό να μου τον μηδενίσω.

Τι κάνω τώρα ο καψερός, πως να το αντιμετωπίσω; Ταξίδι βόρεια Τυρκαλά, καράβι για την Κύπρο ή Dr. A στο ΟΑΚΑ για να το συγυρίσω;

Το άγχος μου με όλους αυτούς, είναι μην βγω γιδάκι με αραιή την λήπτρια και δότρια τυράκι.

Καλύτερα φίλε μου λοιπόν να πάω στο Μπερναμπέου, να σπάσω τον λογαριασμό μα να´χω μαλλί ωραίο.
Παίζεις σε άλλα levels φίλε @bobby !
 

Aldo

Well-Known Member
Πρωϊ-Πρωϊ σηκώθηκα και τουαλέτα πήγα και στον καθρέπτη σιάχτηκα, τα χάλια μου τα είδα.

Οι τρίχες λιγοστές, εγυάλισε το σκάλπ και η άμοιρη hairline μου, μου φώναζε αμάν! Το crown ήτανε γυμνό, τα temples φαγωμένα και η υποψία ντούπας με έκανε να τα ´χω χαμένα.

Γρήγορα φίνα και μινόξ μήπως το σταματήσω αλλιώς θε τον λογαριασμό να μου τον μηδενίσω.

Τι κάνω τώρα ο καψερός, πως να το αντιμετωπίσω; Ταξίδι βόρεια Τυρκαλά, καράβι για την Κύπρο ή Dr. A στο ΟΑΚΑ για να το συγυρίσω;

Το άγχος μου με όλους αυτούς, είναι μην βγω γιδάκι με αραιή την λήπτρια και δότρια τυράκι.

Καλύτερα φίλε μου λοιπόν να πάω στο Μπερναμπέου, να σπάσω τον λογαριασμό μα να´χω μαλλί ωραίο.
Αχαχαχαχαχαχχααχαχαχ

Το χεις !
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πρωϊ-Πρωϊ σηκώθηκα και τουαλέτα πήγα και στον καθρέπτη σιάχτηκα, τα χάλια μου τα είδα.

Οι τρίχες λιγοστές, εγυάλισε το σκάλπ και η άμοιρη hairline μου, μου φώναζε αμάν! Το crown ήτανε γυμνό, τα temples φαγωμένα και η υποψία ντούπας με έκανε να τα ´χω χαμένα.

Γρήγορα φίνα και μινόξ μήπως το σταματήσω αλλιώς θε τον λογαριασμό να μου τον μηδενίσω.

Τι κάνω τώρα ο καψερός, πως να το αντιμετωπίσω; Ταξίδι βόρεια Τυρκαλά, καράβι για την Κύπρο ή Dr. A στο ΟΑΚΑ για να το συγυρίσω;

Το άγχος μου με όλους αυτούς, είναι μην βγω γιδάκι με αραιή την λήπτρια και δότρια τυράκι.

Καλύτερα φίλε μου λοιπόν να πάω στο Μπερναμπέου, να σπάσω τον λογαριασμό μα να´χω μαλλί ωραίο.

Ο bobby έφτυσε καλύτερα από όλους ! Oreo- Aldo επίσης πενατοι. Λίγο ακόμα να συνέχιζες bobby και θα σε φώναζε για session o DOF μαζί με τον ΛΕΞ και τον Μικρό Κλέφτη .
 
Μπλουζα