Gregkont13, Hattingen 30/09/2021-01/10/2021, Dr. Muresanu, 3780 grafts

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
εδώ έχω μια συγκριτική 2.5 μήνες vs 4 μήνες (παρά 5 μέρες). Θα ανεβάσω και καλύτερες στο φυσικό φως τις επόμενες μέρες.
 

Συνημμένα

  • WhatsApp Image 2022-01-25 at 1.47.53 AM.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-25 at 1.47.53 AM.jpeg
    151.7 KB · Προβολές: 335

Rigos

Member
εδώ έχω μια συγκριτική 2.5 μήνες vs 4 μήνες (παρά 5 μέρες). Θα ανεβάσω και καλύτερες στο φυσικό φως τις επόμενες μέρες.
Υπάρχει πρόοδος αλλά δεν είναι και ίδια η γωνία λήψης για κρίνεις ακριβώς τις διαφορές.
Άσχετο, ρώτησες μήπως τον Hattingen αμα μπορείς να βάζεις topik πάνω από τα φυτεμένα ώστε να "καλύπτεσαι" μέχρι να έρθει η φύτρωση, ή γενικά είναι ένα μεγάλο οχι η σκόνη σε scalp σε φυτεμένη περιοχή(για λιγες ωρες μονο); Με τόσο μαλλί που έχεις μπροστά σίγουρα θα έπεσες στο πειρασμό να βάλεις :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

gregkont13

Verified MM member
Υπάρχει πρόοδος αλλά δεν είναι και ίδια η γωνία λήψης για κρίνεις ακριβώς τις διαφορές.
Άσχετο, ρώτησες μήπως τον Hattingen αμα μπορείς να βάζεις topik πάνω από τα φυτεμένα ώστε να "καλύπτεσαι" μέχρι να έρθει η φύτρωση, ή γενικά είναι ένα μεγάλο οχι η σκόνη σε scalp σε φυτεμένη περιοχή(για λιγες ωρες μονο); Με τόσο μαλλί που έχεις μπροστά σίγουρα θα έπεσες στο πειρασμό να βάλεις :p

νομίζω ότι τοπικ ειναι καλό να αποφυγεις για 5 μήνες στη λήπτρια
 

Rigos

Member
Τοπικ μπορείς να βάλεις μετά 15-20 μέρες αφοβα καρατσεκαρισμενο από τοπ γιατρους... Απλά προσοχη με λακ κτλπ! Για αυτά δεν ξέρω!
Φίλε είσαι σίγουρος; έχω μιλησει κι εγώ με γιατρούς μετάμοσχευσης, όλοι οι "γνώστες" της Αθήνας μου έλεγαν να το αποφύγω να ακουμπάει μεταμοσχευμένο scalp μέχρι να έρθει η φύτρωση. Μη χαλάμε και το thread του φίλου, εντός Ελλάδας στο έχουν πει ή εκτός;
 

giannis1991

Well-Known Member
Ερντογάν στο σάιτ λέει μετά από 15 μέρες
Γεωργίου μου είχε μπει μετά από 2 εβδομάδες
Λορέντσο σε μειλ μετα από 20 μερες
Άλλοι γιατροί όπως Ρασμάν μετά από 10-15 μερες... Αν γκουγκλάρεις κιόλας θα δεις... Οι ίνες δεν είναι τίποτα μέχρι και χρήση σε μωρά επιτρέπεται το έχω δει και σε ετικέτα!
 

Rigos

Member
Ερντογάν στο σάιτ λέει μετά από 15 μέρες
Γεωργίου μου είχε μπει μετά από 2 εβδομάδες
Λορέντσο σε μειλ μετα από 20 μερες
Άλλοι γιατροί όπως Ρασμάν μετά από 10-15 μερες... Αν γκουγκλάρεις κιόλας θα δεις... Οι ίνες δεν είναι τίποτα μέχρι και χρήση σε μωρά επιτρέπεται το έχω δει και σε ετικέτα!
Μου έσωσες πολύ χρόνο και πόνο ψυχολογικό από το περιμένω όλο τον καιρό μέχρι να πάρει μπρος η ληπτρια, και πιστεύω καλό είναι αν το δουν κι αλλοι αυτό. Να'σαι καλά!
 

gregkont13

Verified MM member
5 μήνες παρά 5 μέρες. Έχει αρχίσει και δίνει η μμ. Παρόλα αυτά, επειδή έχω μεγάλο λόγο σε αρκετές περιοχές θα περιμένω ως το 7-8μηνο για να βγάλω οριστικό συμπέρασμα στο πόσο ικανοποιημένος είμαι.
 

Συνημμένα

  • 20220226_141613245_iOS.jpg
    20220226_141613245_iOS.jpg
    662.5 KB · Προβολές: 267
  • 20220226_141449877_iOS.jpg
    20220226_141449877_iOS.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 272
  • 20220226_141535031_iOS.jpg
    20220226_141535031_iOS.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 274

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Neverwinter

Active Member
5 μήνες παρά 5 μέρες. Έχει αρχίσει και δίνει η μμ. Παρόλα αυτά, επειδή έχω μεγάλο λόγο σε αρκετές περιοχές θα περιμένω ως το 7-8μηνο για να βγάλω οριστικό συμπέρασμα στο πόσο ικανοποιημένος είμαι.
Φαίνεται ότι Αρχίζει και κλείνει το πίσω μέρος φίλε Greg , τελικά βλέπω σε πολλά άτομα και σε μένα ότι το crown είναι όντως πιο αργό σε σχέση με το μπροστά !!
 

gregkont13

Verified MM member
Φαίνεται ότι Αρχίζει και κλείνει το πίσω μέρος φίλε Greg , τελικά βλέπω σε πολλά άτομα και σε μένα ότι το crown είναι όντως πιο αργό σε σχέση με το μπροστά !!

είναι πιο αργό, είναι και τα πολύτριχα που αργούν να αναπτυχθούν. Γενικά, εγώ θα περιμένω οχτάμηνο για να κάνω την αξιολόγηση μου.
 

giannis1991

Well-Known Member
Καλά είδα χθες μια συνέντευξη των Sever και Laura Muresanu και θυμήθηκα τον Παναγιώτη που μου είπε ότι είναι τοπ...πολυ ενδιαφέρον σαν γιατροί και σαν ανθρωποι!!!Νομίζω για στριπ αν ήταν λίγο πιο φτηνοί θα ήταν τέλεια... Παλιότερα έκανε και κάποια χειρουργεία Ρουμανία και έριχνε το κόστος κατά 1/3...
 
Μπλουζα