Hairdryer (Νίκος) FUE 2.127grafts, 20-09-2022

Hairdryer

New Member
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ,

Ονομάζομαι Νίκος και εργάζομαι στην Seneca. Όπως πολλοί από εμάς έτσι και εγώ παρατήρησα τα μαλλιά μου να αραιώνουν σταδιακά από τα 20 μου χρόνια αλλά τα τελευταία χρόνια το πρόβλημα, ειδικά στους κροτάφους, είχε γίνει έντονο και εφόσον «εργάζομαι και στην πηγή» αποφάσισα να προχωρήσω σε μεταμόσχευση την οποία θα παρουσιάσω και θα μοιραστώ εδώ μαζί σας.

Είμαι 42 χρονών και το πρόβλημα μου ξεκίνησε πριν από 20 χρόνια. Ξεκίνησα στο αρχικό στάδιο με κάποιες θεραπείες (μινοξιδίλη και άλλες λοσιόν) οι οποίες δεν έδειξαν, σ’ εμένα τουλάχιστον, να λειτουργούν, και για να μην τα πολυλογώ πριν από έναν περίπου μήνα έκανα την μεταμόσχευσή μου στη Seneca με την Δερματολόγο Dr. Έλζα Μπανκόβσκα.

Να μαι λοιπόν εδώ μαζί σας για να σας παρουσιάσω την περίπτωσή μου βήμα, βήμα και μήνα, μήνα, ξεκινώντας με κάποιες φωτογραφίες μου του πριν και κάποιες ανά εβδομάδα μέχρι σήμερα. Υπόσχομαι να παραμείνω και να δείξω όσο πιο κατατοπιστικές φωτογραφίες γίνεται μέχρι το 12μηνο. Επίσης παραμένω στη διάθεσή σας να με δείτε και από κοντά για οποίον/α το επιθυμεί.

Λίγες λεπτομέρειες για την επέμβαση, αναφέροντας αρχικά ότι η δότριά μου δεν είναι και η «πλουσιότερη» του κόσμου, όπως θα δείτε και από τις φωτογραφίες, παρ’ όλα αυτά η ιατρός κατάφερε να εξάγει σε μία συνεδρία τα παρακάτω:

Αριθμός μοσχευμάτων= 2.127, αριθμός τριχών= 5.630, λόγος= 2,64 όλες οι λοιπές λεπτομέρειες φαίνονται και στο σχετικό έντυπο της κλινικής το οποίο αναρτώ και εδώ


Παρακάτω φωτογραφίες του πριν

Αμέσως μετά

και ανά εβδομάδα μέχρι και πριν μερικές μέρες (για να δείτε και τα στάδια επούλωσης).



Καλώς σας βρήκα λοιπόν και μη διστάσετε να με ρωτήσετε για οτιδήποτε.
 

Συνημμένα

  • BEFORE 3.JPG.JPG
    BEFORE 3.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 278
  • BEFORE 4.JPG.JPG
    BEFORE 4.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 199
  • BEFORE 5.JPG.JPG
    BEFORE 5.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 188
  • BEFORE 6.JPG.JPG
    BEFORE 6.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 197
  • BEFORE 8.JPG.JPG
    BEFORE 8.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 186
  • DESIGN 1.JPG.jpg
    DESIGN 1.JPG.jpg
    129.2 KB · Προβολές: 180
  • DESIGN 2.JPG.jpg
    DESIGN 2.JPG.jpg
    229.7 KB · Προβολές: 161
  • DONOR 1.JPG.jpg
    DONOR 1.JPG.jpg
    185.4 KB · Προβολές: 139
  • DONOR 2.JPG.jpg
    DONOR 2.JPG.jpg
    214.9 KB · Προβολές: 133
  • DONOR 3.JPG.jpg
    DONOR 3.JPG.jpg
    185 KB · Προβολές: 182

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hairdryer

New Member
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ,

Ονομάζομαι Νίκος και εργάζομαι στην Seneca. Όπως πολλοί από εμάς έτσι και εγώ παρατήρησα τα μαλλιά μου να αραιώνουν σταδιακά από τα 20 μου χρόνια αλλά τα τελευταία χρόνια το πρόβλημα, ειδικά στους κροτάφους, είχε γίνει έντονο και εφόσον «εργάζομαι και στην πηγή» αποφάσισα να προχωρήσω σε μεταμόσχευση την οποία θα παρουσιάσω και θα μοιραστώ εδώ μαζί σας.

Είμαι 42 χρονών και το πρόβλημα μου ξεκίνησε πριν από 20 χρόνια. Ξεκίνησα στο αρχικό στάδιο με κάποιες θεραπείες (μινοξιδίλη και άλλες λοσιόν) οι οποίες δεν έδειξαν, σ’ εμένα τουλάχιστον, να λειτουργούν, και για να μην τα πολυλογώ πριν από έναν περίπου μήνα έκανα την μεταμόσχευσή μου στη Seneca με την Δερματολόγο Dr. Έλζα Μπανκόβσκα.

Να μαι λοιπόν εδώ μαζί σας για να σας παρουσιάσω την περίπτωσή μου βήμα, βήμα και μήνα, μήνα, ξεκινώντας με κάποιες φωτογραφίες μου του πριν και κάποιες ανά εβδομάδα μέχρι σήμερα. Υπόσχομαι να παραμείνω και να δείξω όσο πιο κατατοπιστικές φωτογραφίες γίνεται μέχρι το 12μηνο. Επίσης παραμένω στη διάθεσή σας να με δείτε και από κοντά για οποίον/α το επιθυμεί.

Λίγες λεπτομέρειες για την επέμβαση, αναφέροντας αρχικά ότι η δότριά μου δεν είναι και η «πλουσιότερη» του κόσμου, όπως θα δείτε και από τις φωτογραφίες, παρ’ όλα αυτά η ιατρός κατάφερε να εξάγει σε μία συνεδρία τα παρακάτω:

Αριθμός μοσχευμάτων= 2.127, αριθμός τριχών= 5.630, λόγος= 2,64 όλες οι λοιπές λεπτομέρειες φαίνονται και στο σχετικό έντυπο της κλινικής το οποίο αναρτώ και εδώ


Παρακάτω φωτογραφίες του πριν

Αμέσως μετά

και ανά εβδομάδα μέχρι και πριν μερικές μέρες (για να δείτε και τα στάδια επούλωσης).



Καλώς σας βρήκα λοιπόν και μη διστάσετε να με ρωτήσετε για οτιδήποτε.
 

Συνημμένα

  • EA 1 DAY 2.JPG.JPG
    EA 1 DAY 2.JPG.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 210
  • EA 1 DAY 3.JPG.JPG
    EA 1 DAY 3.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 216
  • EA 1 DAY 4.JPG.JPG
    EA 1 DAY 4.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 207
  • EA 1 DAY 5.JPG.JPG
    EA 1 DAY 5.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 179
  • EA 1 DAY 6.JPG.JPG
    EA 1 DAY 6.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 185
  • EA 1 DAY 7.JPG.JPG
    EA 1 DAY 7.JPG.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 175
  • EA 1 DAY 8.JPG.JPG
    EA 1 DAY 8.JPG.JPG
    2.1 MB · Προβολές: 172
  • EA 1 DAY 9.JPG.JPG
    EA 1 DAY 9.JPG.JPG
    2 MB · Προβολές: 164
  • EA 3 DAYS 2.JPG.JPG
    EA 3 DAYS 2.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 160
  • EA 3 DAYS 3.JPG.JPG
    EA 3 DAYS 3.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 154

Hairdryer

New Member
φωτογραφιες
 

Συνημμένα

  • EA 6 MONTHS 6.JPG.JPG
    EA 6 MONTHS 6.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 136
  • EA 6 DAYS 5.JPG.JPG
    EA 6 DAYS 5.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 134
  • EA 6 DAYS 4.JPG.JPG
    EA 6 DAYS 4.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 137
  • EA 6 DAYS 3.JPG.JPG
    EA 6 DAYS 3.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 132
  • EA 6 DAYS 2.JPG.JPG
    EA 6 DAYS 2.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 119
  • EA 6 DAYS 1.JPG.JPG
    EA 6 DAYS 1.JPG.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 113
  • EA 3 DAYS 7.JPG.JPG
    EA 3 DAYS 7.JPG.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 101
  • EA 3 DAYS 6.JPG.JPG
    EA 3 DAYS 6.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 96
  • EA 3 DAYS 5.JPG.JPG
    EA 3 DAYS 5.JPG.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 101
  • EA 3 DAYS 4.JPG.JPG
    EA 3 DAYS 4.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 107

Hairdryer

New Member
και άλλες
 

Συνημμένα

  • EA 13 DAYS.1.JPG.JPG
    EA 13 DAYS.1.JPG.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 107
  • EA 13 DAYS.2.JPG.JPG
    EA 13 DAYS.2.JPG.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 106
  • EA 13 DAYS.3.JPG.JPG
    EA 13 DAYS.3.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 112
  • EA 13 DAYS.4.JPG.JPG
    EA 13 DAYS.4.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 124
  • EA 9 DAYS.7.JPG.JPG
    EA 9 DAYS.7.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 117
  • EA 9 DAYS.6.JPG.JPG
    EA 9 DAYS.6.JPG.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 110
  • EA 9 DAYS.5.JPG.JPG
    EA 9 DAYS.5.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 102
  • EA 9 DAYS.4.JPG.JPG
    EA 9 DAYS.4.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 99
  • EA 9 DAYS.3.JPG.JPG
    EA 9 DAYS.3.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 95
  • EA 9 DAYS.2.JPG.JPG
    EA 9 DAYS.2.JPG.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 91

Hairdryer

New Member
ακόμα μερικές
 

Συνημμένα

  • EA 13 DAYS.5.JPG.JPG
    EA 13 DAYS.5.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 97
  • EA 13 DAYS.6.JPG.JPG
    EA 13 DAYS.6.JPG.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 91
  • EA 15 DAYS 2.JPG.JPG
    EA 15 DAYS 2.JPG.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 96
  • EA 15 DAYS 3.JPG.JPG
    EA 15 DAYS 3.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 92
  • EA 15 DAYS 4.JPG.JPG
    EA 15 DAYS 4.JPG.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 89
  • EA 15 DAYS 5.JPG.JPG
    EA 15 DAYS 5.JPG.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 86
  • EA 15 DAYS 6.JPG.JPG
    EA 15 DAYS 6.JPG.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 85
  • EA 15 DAYS 7.JPG.JPG
    EA 15 DAYS 7.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 80
  • EA 21 DAYS 1.JPG.JPG
    EA 21 DAYS 1.JPG.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 75
  • EA 21 DAYS 2.JPG.JPG
    EA 21 DAYS 2.JPG.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 81

Hairdryer

New Member
...
 

Συνημμένα

  • EA 27 DAYS 3.JPG.JPG
    EA 27 DAYS 3.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 85
  • EA 27 DAYS 2.JPG.JPG
    EA 27 DAYS 2.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 80
  • EA 27 DAYS 1.JPG.JPG
    EA 27 DAYS 1.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 86
  • EA 21 DAYS 6.JPG.JPG
    EA 21 DAYS 6.JPG.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 76
  • EA 21 DAYS 5.JPG.JPG
    EA 21 DAYS 5.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 79
  • EA 21 DAYS 4.JPG.JPG
    EA 21 DAYS 4.JPG.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 72
  • EA 21 DAYS 3.JPG.JPG
    EA 21 DAYS 3.JPG.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 77
  • EA 27 DAYS 5.JPG.JPG
    EA 27 DAYS 5.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 67
  • EA 27 DAYS 6.JPG.JPG
    EA 27 DAYS 6.JPG.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 91
  • EA 35 WEEKS 2.JPG.JPG
    EA 35 WEEKS 2.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 101

Hairdryer

New Member
και τέλος μαζί με το report του χειρουργειου
 

Συνημμένα

  • EA 35 WEEKS 6.JPG.JPG
    EA 35 WEEKS 6.JPG.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 90
  • EA 35 WEEKS 5.JPG.JPG
    EA 35 WEEKS 5.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 86
  • EA 35 WEEKS 4.JPG.JPG
    EA 35 WEEKS 4.JPG.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 88
  • EA 35 WEEKS 3.JPG.JPG
    EA 35 WEEKS 3.JPG.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 100
  • EA 35 WEEKS 7.JPG.JPG
    EA 35 WEEKS 7.JPG.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 112
  • GRAFTS 2.JPG.jpg
    GRAFTS 2.JPG.jpg
    201.9 KB · Προβολές: 185
  • OPERATION FORM.JPG
    OPERATION FORM.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 260

dlazaros

Well-Known Member
Φίλε μου καλησπέρα και ευχαριστούμε για τον κόπο σου. Πρώτον να σου πω οτι για μια στιγμή νόμιζα οτι η σενέκα πουλάει πιστολάκια για τα μαλλιά (χιούμορ μπαμπαδίστικο). Δεύτερον όπως έχεις καταλάβει και εσύ απο τις φωτό σου φαίνεσαι πολύ καλύτερα και νεώτερος χωρίς πολλά μαλλιά! Φαντάζομαι οτι σε μερικούς μήνες που θα έχεις επουλωθεί και τα μαλλιά μακρύνει θα αλλάξει η εικόνα σου πάρα πολύ ξανά κάτι που θα σε κάνει γιο γιο ψυχολογικά με την αυτοεικόνα σου (θετικά προβλήματα είναι αυτά). Δεν εχω να πω κάτι σχετικό για την επεμβαση καθώς τα βλέπω όλα καλά, ήθελα να σε ρωτήσω κάτι πιο ανθρώπινο, πως είναι να εργάζεσαι σε μια εταιρεία και να "καίγεσαι" να χρησιμοποιήσεις τις υπηρεσίες της? (πιστεύω το σκέφτεσαι τουλάχιστον 5 χρόνια..) Φαντάζομαι οτι ενας εργαζόμενος πέρα απο τα οφέλη (οικονομική έπτωση, προσωπική εμπειρία με επιτυχίες και αποτυχίες) χρειάζεται να βρίσκεται σε περιβάλλον που εμπιστεύεσαι και επιτρέπει την αντιμετώπιση του προβλήματος του με συνέπεια και σεβασμό καθώς πλέον είσαι "πελάτης" για τους επόμενους μήνες και οχι συνάδελφος. Με ενδιαφέρει καθώς είναι πολύ σημαντικό να βλέπεις μια εταιρεία να την εμπιστεύονται οι εργαζόμενοι πρώτα απο όλα, καθώς χωρίς πολλά πολλά μιλάει για την κουλτούρα και την ατμόσφαιρα της εταιρείας ανεξαρτήτως αντικειμένου.
 

Georgie

Well-Known Member
Καλή επιτυχία .
Αυτή η κλινική έχω την αίσθηση ότι θα βγάλει πολύ καλά αποτελέσματα στην Ελληνική αγορά .
 

Disco

Well-Known Member
Καλή φύτρωση φίλε. Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια και να πάρεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς. Κράτα μας ενήμερους ανα μήνα με την πορεία σου αν μπορείς..
 

Hairdryer

New Member
Καλησπέρα σας και ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.
Ελπίζω να έχω όπως αναφέρατε το επιθυμητό αποτέλεσμα!
Θα σας κρατάω ενήμερους για να βλέπουμε την πορεία ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hairdryer

New Member
Φίλε μου καλησπέρα και ευχαριστούμε για τον κόπο σου. Πρώτον να σου πω οτι για μια στιγμή νόμιζα οτι η σενέκα πουλάει πιστολάκια για τα μαλλιά (χιούμορ μπαμπαδίστικο). Δεύτερον όπως έχεις καταλάβει και εσύ απο τις φωτό σου φαίνεσαι πολύ καλύτερα και νεώτερος χωρίς πολλά μαλλιά! Φαντάζομαι οτι σε μερικούς μήνες που θα έχεις επουλωθεί και τα μαλλιά μακρύνει θα αλλάξει η εικόνα σου πάρα πολύ ξανά κάτι που θα σε κάνει γιο γιο ψυχολογικά με την αυτοεικόνα σου (θετικά προβλήματα είναι αυτά). Δεν εχω να πω κάτι σχετικό για την επεμβαση καθώς τα βλέπω όλα καλά, ήθελα να σε ρωτήσω κάτι πιο ανθρώπινο, πως είναι να εργάζεσαι σε μια εταιρεία και να "καίγεσαι" να χρησιμοποιήσεις τις υπηρεσίες της? (πιστεύω το σκέφτεσαι τουλάχιστον 5 χρόνια..) Φαντάζομαι οτι ενας εργαζόμενος πέρα απο τα οφέλη (οικονομική έπτωση, προσωπική εμπειρία με επιτυχίες και αποτυχίες) χρειάζεται να βρίσκεται σε περιβάλλον που εμπιστεύεσαι και επιτρέπει την αντιμετώπιση του προβλήματος του με συνέπεια και σεβασμό καθώς πλέον είσαι "πελάτης" για τους επόμενους μήνες και οχι συνάδελφος. Με ενδιαφέρει καθώς είναι πολύ σημαντικό να βλέπεις μια εταιρεία να την εμπιστεύονται οι εργαζόμενοι πρώτα απο όλα, καθώς χωρίς πολλά πολλά μιλάει για την κουλτούρα και την ατμόσφαιρα της εταιρείας ανεξαρτήτως αντικειμένου.
Kαλησπέρα @dlazaros και εύχομαι να φθάσω σε αυτό το σημείο όταν μακρύνουν τα μαλλιά μου:).
καλή ερωτηση! Το σκέφτομαι πάνω από 5 χρόνια αλλά δεν είχα το θάρρος να κάνω το επόμενο βήμα ! με φόβιζε τι θα πουν οι άλλοι!
Τον τελευταίο χρόνο όμως που εργάζομαι στην "πηγή" με "έτρωγε" συνέχεια!
Έμπαινα σε χειρουργεία για να δω από κοντά πως το κάνουν και τι κάνουν και όταν είδα τα αποτελέσματα άλλων , αποφάσισα να το επιχειρήσω. Είναι μεγάλη ευκολία να είσαι στον χώρο και να μπορείς να ρωτήσεις άμεσα οτιδήποτε σε απασχολεί.
Επιπλέον ένοιωθα σιγουριά για οτιδήποτε μπορεί να πήγαινε στραβά.
Έχεις απόλυτο δίκιο για την κουλτούρα της εταιρείας και πρώτα από όλα να την εμπιστεύονται οι δικοί της άνθρωποι.
Δείχνει πολλά...
 

nick90

Well-Known Member
Καλή επιτυχία να έχεις hairdryer. Πες μας μερικά λόγια για το πλάνο που ακολουθήσατε στην περίπτωσή σου. Π.χ. γιατί επιλέξατε μονοήμερη και όχι διήμερη συνεδρία ; Ο λόγος σου φαίνεται καλός πάντως στο 2,64 και απλώσατε κιόλας την εξαγωγή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Hairdryer

New Member
Καλή επιτυχία φίλε. Πες μας μερικά λόγια για το πλάνο που ακολουθήσατε στην περίπτωσή σου. Π.χ. γιατί επιλέξατε μονοήμερη και όχι διήμερη συνεδρία ;
Ευχαριστω @nick90 . Δεν νομίζω ότι για αυτον τον αριθμό μοσχευμάτων χρειάζεται 2ημερη συνεδρία. Όπως φαίνεται και από το report του χειρουργείου η όλη διαδικασία είχε διάρκεια 6 ωρών μαζί με το διάλλειμα.
Το πλάνο ήταν να μην κατέβει πολύ η hairline αλλά να πυκνώσουν οι κροτάφοι, μιας και από μικρός είχα αραίωση, και ήθελα να φαίνεται φυσικό το αποτέλεσμα.
 

nick90

Well-Known Member
Ευχαριστω @nick90 . Δεν νομίζω ότι για αυτον τον αριθμό μοσχευμάτων χρειάζεται 2ημερη συνεδρία. Όπως φαίνεται και από το report του χειρουργείου η όλη διαδικασία είχε διάρκεια 6 ωρών μαζί με το διάλλειμα.
Το πλάνο ήταν να μην κατέβει πολύ η hairline αλλά να πυκνώσουν οι κροτάφοι, μιας και από μικρός είχα αραίωση, και ήθελα να φαίνεται φυσικό το αποτέλεσμα.
Εννοείται για αυτό τον αριθμό μοσχευμάτων δεν χριεάζεται διήμερη..ελεγα μήπως βγάζατε παραπάνω μοσχεύματα σε διήμερη. Σε μία ημέρα μέχρι πόσα μοσχεύματα βγάζει η seneca γνωρίζεις; Ναι καλά κάνατε και δεν κατεβάσατε Hairline για εξοικονόμηση μοσχευμάτων.
 

Hairdryer

New Member
Εννοείται για αυτό τον αριθμό μοσχευμάτων δεν χριεάζεται διήμερη..ελεγα μήπως βγάζατε παραπάνω μοσχεύματα σε διήμερη. Σε μία ημέρα μέχρι πόσα μοσχεύματα βγάζει η seneca γνωρίζεις; Ναι καλά κάνατε και δεν κατεβάσατε Hairline για εξοικονόμηση μοσχευμάτων.
συμφωνώ μαζι σου @nick90 για το hairline και για εξοικονόμηση μοσχευμάτων γιατί μπορεί να χρειαστεί και άλλη συνεδρία αργότερα! Η Seneca μπορεί να βγάλει μέχρι και 2500 μοσχεύματα σε 1 μέρα.
 

nick90

Well-Known Member
συμφωνώ μαζι σου @nick90 για το hairline και για εξοικονόμηση μοσχευμάτων γιατί μπορεί να χρειαστεί και άλλη συνεδρία αργότερα! Η Seneca μπορεί να βγάλει μέχρι και 2500 μοσχεύματα σε 1 μέρα.
Το αν θα χρειαστεί κ άλλη συνέδρια για άλλη Περιοχή εξαρτάται και από το αν παίρνεις φιναστεριδη..προς το παρον σημασια έχει το αποτέλεσμα αυτής της επέμβασης..όποτε ευχομαι καλη συνέχεια
 

Hairdryer

New Member
Το αν θα χρειαστεί κ άλλη συνέδρια για άλλη Περιοχή εξαρτάται και από το αν παίρνεις φιναστεριδη..προς το παρον σημασια έχει το αποτέλεσμα αυτής της επέμβασης..όποτε ευχομαι καλη συνέχεια
Δεν παίρνω φιναστερίδη γιατί έμαθα ότι έχει πολλές παρενέργειες!Εχω ξεκινήσει ξανά αφρό μινοξιδίλης μετά από 15 ημέρες μετά την επέμβαση και ήδη βλέπω διαφορά!
Θα στείλω ξανά φωτογραφίες τώρα που είμαι στο δίμηνο για να δούμε την εξέλιξη!
 
Μπλουζα