Hair follicle regeneration (2007 Study)

Khal

New Member
http://www.uphs.upenn.edu/news/News_Releases/may07/hair-follicle-regeneration.html

Ίσως σε συνδυασμό με dermaroller βοηθήσει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
να βοηθησει πιο ακριβως γινε λιγο πιο κατανοητος?
Η ειδηση ειναι πολυ παλια φιλε μου το γραφεις κιολας, απο το 2007 και το ανεβαζεις πρωτη ειδηση?
ειναι απο τα αρχικα ευρηματα οτι οι wnt πρωτεινες κανουν καλο οκ τα διαβαζουμε 5+ χρονια
Να σου πω και τη συνεχεια το 11 δημοσιευσε οτι οι φαλακρες περιοχες εχουν τον ιδιο αριθμο βλαστοκυτταρων οποτε το προβλημα ειναι καποιος αναστολεας
το 2012 μαθαμε οτι ο αναστολεας ειναι η pgd2
και φετος μαθαμε για την fgf9
αληθεια το like που παει ρε καπα μπορεις να μου εξηγησεις?
 

panoslydios

New Member
Georgex6 είπε:
να βοηθησει πιο ακριβως γινε λιγο πιο κατανοητος?
Η ειδηση ειναι πολυ παλια φιλε μου το γραφεις κιολας, απο το 2007 και το ανεβαζεις πρωτη ειδηση?
ειναι απο τα αρχικα ευρηματα οτι οι wnt πρωτεινες κανουν καλο οκ τα διαβαζουμε 5+ χρονια
Να σου πω και τη συνεχεια το 11 δημοσιευσε οτι οι φαλακρες περιοχες εχουν τον ιδιο αριθμο βλαστοκυτταρων οποτε το προβλημα ειναι καποιος αναστολεας
το 2012 μαθαμε οτι ο αναστολεας ειναι η pgd2
και φετος μαθαμε για την fgf9
αληθεια το like που παει ρε καπα μπορεις να μου εξηγησεις?

Αραξε φιλε.
Αν και ειναι δυσκολο αν κρινω απο την υπογραφη σου να το
κανεις οταν αυτοδηλητηριαζεσαι.
 

le2der

Active Member
Κάτι άκυρο αν μπορεί κάποιος να δώσει τα φώτα του...
Υπάρχει μια ουσία την οποία παλαιότερα τη χρησιμοποιούσαν στα πρόβατα ώστε να αυξηθεί γρηγορότερα η τριχοφυία τους. Ίσως είναι κάτι που μπορεί να βοηθήσει και μόνο για αυτό το γράφω.
 

Georgex6

Well-Known Member
φιλε pano πιστεψε με αν υπηρχε αλλη λυση δε θα επαιρνα αυτα που παιρνω αλλα δυστηχως ειμαι αναγκασμενος γτ βλεπω αποτελεσμα κ δεν ειμαι μονο εγω αυτη τη θεραπεια τη κανουν και καποια κοντινα μου προσωπα φιλοι συγγενεις καποιοι τη παλευουν με τη φινα καποιους τους πειραξε μεχρι και το palmogen που ειναι σκετο palmetto ειναι αναλογα τον οργανισμο βλεπεις τα ορια του καθενος και προχωρας μεχρις οτου βρεθει κατι καλυτερο καθημερινος αγωνας ειναι η τριχοπτωση


φιλε καπα αν ειναι για τη προσπαθεια 2 like απο εμενα απλα περιμενα να πεις του παιδιου που απο τι ειδα ειναι καινουργιος κατι αλλο σαν πιο εμπειρος anyway συγνωμη αν παρεξηγηθηκα
 
Μπλουζα