Giorgos-3, FUE, 3421g , 28-29-30/10/18

Giorgos-3

Well-Known Member
Εχει χαθει η μπάλα εδώ. Άνοιξε το παιδί ένα νημα και έχετε ανεβασει 100 περιστατικά αλλων για να του δείξετε ΤΙ?!
Ότι κάποιος αγνωστος με αλλη τρίχα, αλλο κεφάλι άλλο budget σε άλλο γιατρό άλλη θεραπεία είχε άλλο αποτέλεσμα? Εντελώς εκτός θεματος!
Δεν πειραζει ρε τσεκ .... ο καθενας κρίνει μονος του... εμενα προσωπικα δεν πολυ νοιαζει αν χαλαει το νημα μου... αν θελει ο διαχειριστής ας το καθαρισει ... καλο για το φόρουμ πιστευω να υπαρχει ενας 6αρης που το παλεύει με τις μμ κ μονο να δει πως θα εξελιχθεί (νομιζω δεν υπαρχει αλλο)... εννοω υπαρκτό περιστατικό οχι μονταρισμένο κ παρουσιασμένο απο κλινικές οπως τα παραπανω ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Δεν πειραζει ρε τσεκ .... ο καθενας κρίνει μονος του... εμενα προσωπικα δεν πολυ νοιαζει αν χαλαει το νημα μου... αν θελει ο διαχειριστής ας το καθαρισει ... καλο για το φόρουμ πιστευω να υπαρχει ενας 6αρης που το παλεύει με τις μμ κ μονο να δει πως θα εξελιχθεί (νομιζω δεν υπαρχει αλλο)... εννοω υπαρκτό περιστατικό οχι μονταρισμένο κ παρουσιασμένο απο κλινικές οπως τα παραπανω ...
Πέρα απο το ότι μας ειναι άγνωστα περιστατικά και ίσως ωραιοποιημενα ή με φίνες κλπ, σε ενα βίντεο κάποιος φαίνεται αρκετά καλύτερος.
Η φωτογραφία πάντα δείχνει περισσοτερες ατέλειες.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
5ος μήνας κ η καταςταςη εχει ως εξής :
Φωτογραφίες εξω στον ηλιο (αφου ετσι σας αρεσει κ την βρίσκετε) σε δότρια κ λήπτρια κ μια φωτο τα γεννια μου .... ειμαι κουρεμένος γουλί γυρω γυρω κ ξυρισμένος 3 ημερών
23174BD6-5CFA-4053-AE2D-61A00E79265F.jpeg 705046D7-3FE1-40CE-9C7E-77E8B6308CC6.jpeg 13EA6208-399E-40AE-8DF4-BB4DA993D916.jpeg 8544D92D-4039-44AD-94F6-62359C9F388C.jpeg 43B4BD71-EC1F-40D1-A26F-A4CBAA9A1BFB.jpeg C45DA19E-CEA4-4987-AD9B-9745C067BC04.jpeg A0FB2293-9174-426E-ADB3-4AF87EF15D28.jpeg
 

Συνημμένα

  • D2CA70FE-BC3D-4CBA-8E08-B2A78E8B70CC.jpeg
    D2CA70FE-BC3D-4CBA-8E08-B2A78E8B70CC.jpeg
    245.6 KB · Προβολές: 656
  • 72512067-45FA-4A15-A0EE-050346ACFC50.jpeg
    72512067-45FA-4A15-A0EE-050346ACFC50.jpeg
    213.2 KB · Προβολές: 647
  • C46A3192-2A9E-4D9E-A5E7-BBF89E65CD9A.jpeg
    C46A3192-2A9E-4D9E-A5E7-BBF89E65CD9A.jpeg
    213.3 KB · Προβολές: 644

Giorgos-3

Well-Known Member
Σε γενικες γραμμές να πω οτι προς το παρον ειμαι ευχαριστημενος αν κ περιμενω περισσοτερα δεδομένου οτι εχω ακομα χρονικά περιθώρια βελτίωσης κυριως στο κραοουν που πιανω κάτι τριχακια ακομα που δεν εχουν ξεπεταχτεί ....συνεχιζω κ κανω χρήση κιρκλαντ σταθερα πρωι βραδυ κ θα κανω για ενα μηνα ακομα λεω....η βελτίωση μου ειναι θεαματική οπως φαινεται απο κοντα αν κρινω απ τα λεγομενα των γυρω μου αλλα βλεποντας κ εμενα στον καθρέφτη .... φυσικα οπως όλοι ξερετε η πραγματικη κ ρεαλιστική εικονα ειναι καλυτερη απο κοντα απ οτι στις φωτο με δύσκολες συνθήκες. Πιστευω οτι το επομενο 2μηνο θα ναι καθοριστικό πια για το τελικο αποτελεσμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ικανοποιητικά τα πηγαίνεις Γιώργο & σίγουρα στην καθημερινότητα θα φαίνεσαι καλύτερος!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
τωρα που επιτελους βλεπεις το κεφαλι να μαυριζει , πες αληθεια , δε σου ανοιγει η ορεξη να πας και για ακομη μια μεταμοσχευση μετα;
Το σκεφτομαι πολυ εντονα αυτο να πεξω τα ρέστα μου του χρονου οτι εχει απομείνει σε δότρια συν αλλα 500 απο γενια κ τελος ... ενω ελεγα στην αρχη να κρατησω καβατζα για το μελλον ....αλλα απ την αλλη τι καβατζα να κρατησω για το μελλον ; Αφου ημουν παραλιγο 7αρη αν δεν με λες 7αρη....απο που να Χάνα μαμα μαλλια αφου ειχαν πεσει ολα ; Μην κατέβουν ισως λιγο τα πλαϊνά ακομα κ δημιουργηθεί κενο ; Αναρωτιέμαι ... ειμαι σε δίλλημα ... φυσικα θα παρω κ την γνωμη του γιατρού μου ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
ικανοποιητικά τα πηγαίνεις Γιώργο & σίγουρα στην καθημερινότητα θα φαίνεσαι καλύτερος!
Οταν κοιταω το καθρέφτη ειμαι φουλ μαλλί ...καμια σχεση μ αυτο που βλεπεις στις φωτο .... ειναι τρομερή η διαφορα κ η αίσθηση βασικα που κανω μπάνιο κ σαπουνίζω μαλλια ...επισης ειναι τρομερό το ποσο ευκολα ξεχνας πως ηςουν κ γινεσαι άπληστος και ζητας να μαυρισεις λιγο ακομα κ λιγο ακομα....πρεπει να κοιταω φωτο πως ημουν για να θυμηθώ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σίγουρα ναι,καταλαβαίνω τι λες.
Φαίνεσαι να το απολαμβάνεις και χαίρομαι γιαυτό.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σίγουρα ναι,καταλαβαίνω τι λες.
Φαίνεσαι να το απολαμβάνεις και χαίρομαι γιαυτό.
Οπως εχω πει απ την αρχη ημουν σιγουρος για το αποτελεσμα κ ένιωθα οτι ημουν σε καλα χερια ...καναμε 3ημερη συνέδρια για να πιασουμε σχεδον το 100% φυτρωση κ απ οτι φαινεται δικαιώνομαι κ εγω για την επιλογη μου αλλα κ ο γιατρός... απ οτι φαινεται επισης καμια φορα κ με πολυ λιγότερα λεφτα κανεις την δουλεια σου κ χωρις πολλα πολλα....τεσπα ...τζον ελπιζω να χουμε νεα κ για το αλλο θεμα γιατι μ ενδιαφερει ....ειναι κ αυτο ενα σεναριο που πεζει στο μυαλο μου ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Παραθέτω φωτογραφίες 6μηνου σε εξωτερικό χωρο που μου τράβηξαν απ ολες τις γωνιες κ ελπιζω να ικανοποιούν . Οι παρατηρησεις μου ειναι οτι οπτικά βλεπω εμφανή διαφορα απ τον προηγουμενο μηνα κ πραγματικα ξεπερνάει ηδη τις προσδοκίες μου. Αναλογικά ο αριθμος μοσχευμάτων με το άπλωμα σε ολες τις ζώνες μου δινει αισθητικά την τέλεια φυτρωση που άγγιξε το απολυτο. Αυτο ειναι ηδη εμφανές. Συγκεκριμενα σε Α κ β ζώνη δεν νομιζω να τις ξανα αγγίξω κ οταν ξανα μπω για τα τελευταια μου μοσχεύματα θα μπουν ολα στα πλαϊνά κ πισω . Για τα δικα μου δεδομένα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος μπροστα κ αν εχει ακομα να δωσει ενα 10-15% θα μιλαμε για ενα αποτελεσμα που ουτε καν το φανταζόμουν!
Υγ: να πω οτι μολις ειχα βαλει κ μινοξ υγρό που οπως να χει κολανε οι τριχες μεταξυ τους κ φαινονται λιγο σαν βρεγμένα.
 

Συνημμένα

  • 94F4E8D3-D7FB-4FCA-9D20-7E7BF854F6CA.jpeg
    94F4E8D3-D7FB-4FCA-9D20-7E7BF854F6CA.jpeg
    2.5 MB · Προβολές: 542
  • 65C59980-C9FC-4182-A3C6-4683A503D90E.jpeg
    65C59980-C9FC-4182-A3C6-4683A503D90E.jpeg
    2.8 MB · Προβολές: 536
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Να συμπληρωςω μονο οτι με βαση αυτες τις φωτος η εκτίμηση του γιατρού ειναι οτι οντως καναμε καλη δουλεια αλλα εχει ακομα να δωσει κ αλλο ειδικα στα σημεια που ξερει οτι με προβληματιζει κ φαινονται αραιά.... ακομα υπαρχουν τριχες στην πισω ζώνη που δεν εχουν αναπτυχθεί κ οντως η αληθεια ειναι οτι αγγιλωνομαι λιγο οταν πιανω...
 

koumparos

Well-Known Member
Γιώργο να σου πω την αλήθεια δεν πίστευα ότι άξιζε ο κόπος να ταλαιπωρηθεις τόσο πολύ.Ξηλωσε ότι απέμεινε μαζί με γένια και δουλέψτε α.β ζώνη.Τοπικ στο Κράουν και καθάρισες.
Αυτό θα έκανα εγώ και θα συνέχιζα ήρεμος πλέον την ζωουλα μου.
 
Μπλουζα