Giorgos-3, FUE, 3421g , 28-29-30/10/18

makis25

Well-Known Member
Η κλινικη πως λεγεται , εκανε σελιδα στο ιντερνετ. Εισαι δηλαδη απο τα πρωτα περιστατικα της κλινικης; Καλα μαλλον θα χρεωνει 1 ευρω το μοσχευμα μεχρι ολη η θεσσαλονικη να πηγαινει εκει . Και μετα θα το αυξησει .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pilgrim82

New Member
Καλησπέρα και καλή φύτρωση να έχεις! Σαν νέος στο φόρουμ και στο μέσο της έρευνάς μου, θα ήθελα να σε ρωτήσω, μιας και η προοπτική μεταμόσχευσης στη Θεσσαλονίκη για πολλούς λόγους μου φαντάζει ιδανική, θα ήθελα να σε ρωτήσω αν ο συγκεκριμένος γιατρός κάνει κάποιου είδους αξιολόγηση - μετρήσεις - εκτίμηση σε πρώτο ραντεβού ή ακολουθεί αυτή την αξιολόγηση "με το μάτι" που φοριέται πολυ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Η κλινικη πως λεγεται , εκανε σελιδα στο ιντερνετ. Εισαι δηλαδη απο τα πρωτα περιστατικα της κλινικης; Καλα μαλλον θα χρεωνει 1 ευρω το μοσχευμα μεχρι ολη η θεσσαλονικη να πηγαινει εκει . Και μετα θα το αυξησει .
υπαρχει και ιστιοσελιδα και ονομα κλινικης που εδρευει στην ευρωπη και σιγουρα την γνωριζετε αλλα οπως ειπα και παραπανω περισσοτερες πληροφοριες στο αμεσο μελλον και μονο αν εχω την αδεια να το κανω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλησπέρα και καλή φύτρωση να έχεις! Σαν νέος στο φόρουμ και στο μέσο της έρευνάς μου, θα ήθελα να σε ρωτήσω, μιας και η προοπτική μεταμόσχευσης στη Θεσσαλονίκη για πολλούς λόγους μου φαντάζει ιδανική, θα ήθελα να σε ρωτήσω αν ο συγκεκριμένος γιατρός κάνει κάποιου είδους αξιολόγηση - μετρήσεις - εκτίμηση σε πρώτο ραντεβού ή ακολουθεί αυτή την αξιολόγηση "με το μάτι" που φοριέται πολυ...
φιλε μου επειδη δεν θελω να μπω στο τρυπακι να καθομαι να λεω συνεχεια ποσο ευχαριστημενος ειμαι απ την ολη φαση που εζησα και επαγγελματικα ηταν ολα, για να μην αρχισουμε και γραφει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του...μεινε σ αυτα που εγραψα παραπανω και αφου εισαι κ θεσ/κη οπως λες πηγαινε για επισκεψη και ελα να μας πεις μετα την εμπειρα σου....
 

Pilgrim82

New Member
φιλε μου επειδη δεν θελω να μπω στο τρυπακι να καθομαι να λεω συνεχεια ποσο ευχαραριστημενος ειμαι απ την ολη φαση που εζησα και επαγγελματικα ηταν ολα, για να μην αρχισουμε και γραφει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του...μεινε σ αυτα που εγραψα παραπανω και αφου εισαι κ θεσ/κη οπως λες πηγαινε για επισκεψη και ελα να μας πεις μετα την εμπειρα σου....
Δεν μένω στη Θεσσαλονίκη αλλά όπως είπα για πολλούς λόγους (προσωπικούς, επαγγελματικούς) θα ήταν ιδανικό! Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου και δε χρειάζεται να πεις κάτι παραπάνω, θα πάρω μια επαφή εάν δημοσιοποιήσεις τα στοιχεία επικοινωνίας ή αν μπορείς να στείλει κάτι σε pm και σε κάθε περίπτωση με το που ολοκληρώσω την έρευνά μου, θα γράψω τις εμπειρίες μου ούτως ή άλλως. Το λιγότερο που μπορώ και γω για να βοηθήσω το φόρουμ που βοηθά σε τόσα πράγματα.
 

karampalikis

Active Member
φιλε μου επειδη δεν θελω να μπω στο τρυπακι να καθομαι να λεω συνεχεια ποσο ευχαριστημενος ειμαι απ την ολη φαση που εζησα και επαγγελματικα ηταν ολα, για να μην αρχισουμε και γραφει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του...μεινε σ αυτα που εγραψα παραπανω και αφου εισαι κ θεσ/κη οπως λες πηγαινε για επισκεψη και ελα να μας πεις μετα την εμπειρα σου....
Καλή φυτρωση να έχεις.
Ο φίλος δεν σου είπε να πεις πόσο ευχαριστημένος είσαι αλλά σου έκανε μια ευλογη ερώτηση. Είναι σημαντικό να ξέρουμε αν έκανε μετρήσεις και τι είδους μετρησεις έκανε. Δεν απαντάς υποκειμενικά σε αυτήν την ερώτηση αλλά αντικειμενικά, ή έκανε μετρήσεις ή δεν έκανε.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σωστα εχεις δικιο .... απλα επειδη ειμαι κ λιγο μαστουρωμενος κ θολωμένος σεν μπορω να πολυ συγκεντρωθω κ πολυ ακομα...ηταν ζορικο ολο αυτο για μενα κ κουραστικο (πολυ αναισθητικό δεχόμουν κ παλι ένιωθα πονο ειδικα την τριτη μερα που ο οργανιςμος μου την ρουφούσε σαν σφουγγάρι κ δεν μ έπιανε) οπως κ για τον γιατρο ( τα παίξε σωματικά ) εφαγα πολυ «ξυλο»!
Οσο αφορα το θεμα μας φυσικα κ εγινε η σχετική μετρηση κ πριν κ κατα την διάρκεια... για παραδειγμα την δευτερη μερα που ασχολήθηκε κ με χερλαιν μου εβαλε κάτι σαν μάσκα που μετραει τις αποστάσεις κ απο κει ειδε οτι μου καναν στριπ με 1 εκατοστο απόκλιση ... αλλα ταυτοχρονα εννοειτε δεν μπορουσε να κτβ κιολας να μου την ισιώσει (που μοσχεύματα για σπάταλη) αλλα εκανε αυτο που μπορουσε με τα δεδομένα που υπηρχαν ...
Καλή φυτρωση να έχεις.
Ο φίλος δεν σου είπε να πεις πόσο ευχαριστημένος είσαι αλλά σου έκανε μια ευλογη ερώτηση. Είναι σημαντικό να ξέρουμε αν έκανε μετρήσεις και τι είδους μετρησεις έκανε. Δεν απαντάς υποκειμενικά σε αυτήν την ερώτηση αλλά αντικειμενικά, ή έκανε μετρήσεις ή δεν έκανε.
 

kardinalios

Well-Known Member
Παντως έχω την εντύπωση ότι ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν στην dhi . Τώρα δεν ξέρω αν πλέον κάνει δουλειές μόνος του σαν τον Παπανικολάου . Θα μας το εξηγήσει αυτό ο φίλος .

Έχει μεγάλο ενδιαφέρον η παρουσίαση φίλε . Εύχομαι να πάνε όλα καλά .
 

makis25

Well-Known Member
Αναρωτιέμαι πραγματικά πόσο δύσκολο είναι για το μέσο χρήστη να πατήσει στο Google "Σωτήρης Τιρκαλάς"

Καλή επιτυχία Γιώργο.
εγω δε βρηκα τπτ ενδιαφερον στο γοογλ . Ουτε κλινικη , ουτε φωτογραφιες , ουτε αλλες πληροφοριες . Μονο το περιστατικο του γιωργου βγαζει που χει ενδιαφερον
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
καλη φυτρωση giorgo.. τι γινεται με τους γιατρους της dhi? μολις μαθαινουν πως γινεται την κανουν?
καλη επιτυχια ευχομαι.. ;)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλή επιτυχία!!! Φωτογραφίες πριν την μεταμόσχευση με μακρύτερο μαλλάκι υπάρχουν κάπου σε άλλο νήμα?
 

anargiros88

Well-Known Member
Φωτογραφίες πριν την μεταμόσχευση με μακρύτερο μαλλάκι υπάρχουν κάπου σε άλλο νήμα?

Στο νήμα της πρώτης παρουσίασης έχει φωτο με την εξέλιξη της Μμ .

εγω δε βρηκα τπτ ενδιαφερον στο γοογλ . Ουτε κλινικη , ουτε φωτογραφιες , ουτε αλλες πληροφοριες

Υπάρχει ένα βίντεο της dhi στο youtube που μιλάει ο γιατρός .

Θα μας το εξηγήσει αυτό ο φίλος .

Νομιζω το έχει αναφέρει ο Γιώργος στο πρώτο νήμα .
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οκ το βρήκα,το θυμήθηκα το περιστατικό. 1800 είχε βάλει μόνο στο Crown?Τα μπροστινά μαλλάκια από τι μεταμόσχευση είναι?
 

makis25

Well-Known Member
σχολιο για τη κοντινη φωτογραφια της δοτριας . Φαινονται ξεκαθαρα white dots αρκετα μεγαλα , ουλες απο τη προηγουμενη fue . Οι νεες τρυπες απο το τωρινο fue , οι κοκκινες , φαινονται πιο μικρες απο αυτες του προηγουμενου fue . Γιατι; Θα μεγαλωσουν οι νεες με το καιρο; Ηταν μικροτερο το εργαλειο εξαγωγης τωρα; Αν τωρα χρησιμοποιηθηκε 1,1mm εργαλειο , τοτε στη προηγουμενη fue τι εργαλειο ειχε χρησιμοποιηθει; . Τελος , απο οτι καταλαβα ο γιατρος δε χρησιμοποιει pen για την εισαγωγη μοσχευματων; η δε καταλαβα καλα;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Υπομονη λιγο κ για να δουμε το τι θα γινει κ με μενα κ για το ποιος ειναι κ για ποιον δουλευει αλλες δουλειες του κτλ κτλ ... πρεπει να σεβαστούμε καποια πραγματα ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Καταρχην αυτες οι φωτο που εβαλα δεν ειναι καν σωςτες... δικες μου ειναι απο το κινητο μου ... θα προςθεςω μολις παρω κ τις κανονικές που ναι κ καθαρές...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ε αφου τα ξερετε καλυτερα απο μενα τι γινεται ... Πιστευω ομως βλεποντας ολα αυτα θα αλλαξουν τροπάριο για να μην καούν ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Οκ το βρήκα,το θυμήθηκα το περιστατικό. 1800 είχε βάλει μόνο στο Crown?Τα μπροστινά μαλλάκια από τι μεταμόσχευση είναι?
Στριπ το 2010 σ εναν ζαμπατη στο ονομα ... αστα κλάφτα ... ειδα φως κ μπηκα που λενε ....οπως ειπε κ ο Σωτήρης λες κ περασε ραπτομηχανή απ το κεφαλι μου...τουλαχιστον εδωσε 1500 με 2000 μαξ μοσχεύματα στο περιπου ... δεν εχω ιδεα ακριβη αριθμο...
 
Μπλουζα