Ghost85, fue, 3000 grafts, 22-23/2/2016

ghost85

New Member
Καλησπερα σε ολους, διαβαζω το φορουμ 2 χρονια τωρα, αλλα δεν ετυχε να γραψω κατι. Ειμαι 30 χρονων και μετα απο 8-9 χρονια τριχοπτωσης και χρησης μινοξιδιλης (οχι συστηματικα) αποφασισα να κανω μεταμοσχευση μαλλιων . Αφου πηγα σε καποιες κλινικες αποφασισα να την κανω στην MHRC με τον Μιχαλη Γεωργιου. Η μεταμοσχευση εγινε στις 22-23/2/2016 και τοποθετηθηκαν περιπου 3000 μοσχευματα. Τιμες διαμονες και εισητηρια νομιζω δεν χρειαζεται να γραψω, εχουν ηδη αναφερθει αλλα μελη του φορουμ σε αυτα. Ανεβαζω και καποιες φωτογραφιες πριν και μετα την μ/μ.
 

Συνημμένα

  • photo before.jpg
    photo before.jpg
    507.4 KB · Προβολές: 1,287
  • 1 week.jpg
    1 week.jpg
    601.6 KB · Προβολές: 1,202
  • 1 week2.jpg
    1 week2.jpg
    783.6 KB · Προβολές: 1,136
  • 3 weeks.jpg
    3 weeks.jpg
    196.2 KB · Προβολές: 1,180
  • 5 weeks.jpg
    5 weeks.jpg
    413.3 KB · Προβολές: 1,254

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tasmania

Active Member
καλη επιτυχια ghost85 , ζητα και τις φωτο της επεμβασης απο κλινικη και να μας ενημερωνεις τακτικα με την πορεια σου... καλη φυτρωση μαν!
 

bruno1989

Active Member
καλη επιτυχία ! την πρωτη βδομάδα στη δότρια δεν φαίνεται καθόλου ερεθισμενη.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλη επιτυχια και καλως ηρθες!!!
Φενεται ωραια δουλεια και ειδικα στην hairline.
Εφοσον πανε ολα καλα θα εχεις μια πολυ ομορφη ικανοποιητικη εικονα.
Καλη συνεχεια και ενημερωνε μας ειτε περνεις θετικα ειτε αρνητικα σχολια γιατι εφοσον διαβαζεις 2 χρονια καταλαβενεις τι γινεται εδω μεσα....
 

ghost85

New Member
Σας ευχαριστω πολυ παιδια! Να ειστε καλα!
καλη επιτυχια ghost85 , ζητα και τις φωτο της επεμβασης απο κλινικη και να μας ενημερωνεις τακτικα με την πορεια σου... καλη φυτρωση μαν!
Θα ζητησω αυτες τις μερες τις φωτο απο την κλινικη και θα τις ανεβασω!
καλη επιτυχία ! την πρωτη βδομάδα στη δότρια δεν φαίνεται καθόλου ερεθισμενη.
Στην δοτρια εβαζα και φυσικη αλοη απο τον κηπο μου, ισως βοηθησε και αυτο.
Καλη επιτυχια και καλως ηρθες!!!
Φενεται ωραια δουλεια και ειδικα στην hairline.
Εφοσον πανε ολα καλα θα εχεις μια πολυ ομορφη ικανοποιητικη εικονα.
Καλη συνεχεια και ενημερωνε μας ειτε περνεις θετικα ειτε αρνητικα σχολια γιατι εφοσον διαβαζεις 2 χρονια καταλαβενεις τι γινεται εδω μεσα....
Κανενα προβλημα με τα σχολια. Θα ενημερωνω συχνα με φωτο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ghost85

New Member
Σας ευχαριστω πολυ παιδια!
Ανεβαζω και τις φωτο απο τον 2ο μηνα που εκλεισα σημερα...
Η μια ειναι με φλας και η αλλη με φωτισμο δωματιου.
Μια ερωτηση που θελω να κανω στους πιο "εμπειρους" ειναι:
Ποτε περιπου φευγει αυτη η κοκκινιλα της ληπτριας???
 

Συνημμένα

  • 2 μηνες2.jpg
    2 μηνες2.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 1,227
  • 2 μηνες1.jpg
    2 μηνες1.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 1,132

andy.k

Active member
Φαίνεται ότι έχει γίνει πολύ ωραία δουλειά στις αρχικές φωτό. Θα έχεις πολύ ωραίο αποτέλεσμα σε μερικούς μήνες...καλυψες μεγάλη επιφάνεια, δε θεωρώ ότι έκανες το dense packing που έχουν κάνει αλλά παιδιά στο Γεωργικού, ωστόσο τα 3000gts, εφοσον εχεις ψηλη φυτρωση, είναι υπεραρκετα για ένα δυνατό αποτέλεσμα. Ή κοκκινίλα σε εμένα δεν είχε φύγει στο 2 μηνο, μετά το 3ο μήνα έφυγε απ όσο θυμάμαι...καλύτερα όμως να σου πει κάποιος που έκανε στην ίδια κλινική ή έστω με άνοιγμα οπών με νυστέρι, γτ εγώ έκανα με implanter, δε ξέρω αν αφήνουν ίδιο τραυματισμό οι 2 μέθοδοι...
 

ghost85

New Member
Φαίνεται ότι έχει γίνει πολύ ωραία δουλειά στις αρχικές φωτό. Θα έχεις πολύ ωραίο αποτέλεσμα σε μερικούς μήνες...καλυψες μεγάλη επιφάνεια, δε θεωρώ ότι έκανες το dense packing που έχουν κάνει αλλά παιδιά στο Γεωργικού, ωστόσο τα 3000gts, εφοσον εχεις ψηλη φυτρωση, είναι υπεραρκετα για ένα δυνατό αποτέλεσμα. Ή κοκκινίλα σε εμένα δεν είχε φύγει στο 2 μηνο, μετά το 3ο μήνα έφυγε απ όσο θυμάμαι...καλύτερα όμως να σου πει κάποιος που έκανε στην ίδια κλινική ή έστω με άνοιγμα οπών με νυστέρι, γτ εγώ έκανα με implanter, δε ξέρω αν αφήνουν ίδιο τραυματισμό οι 2 μέθοδοι...

Σε ευχαριστω Andy! Δεν ξερω τι εννοεις dense packing... μαλλον να εμπαιναν τα μοσχευματα πιο πυκνα μεταξυ τους σε μικροτερη επιφανεια?
Τελικα η κοκκινιλα εφυγε οντως στον 3ο μηνα...
 

ghost85

New Member
Αυτες τις μερες εκλεισα τον 3ο μηνα...
 

Συνημμένα

  • 3 μηνες1.jpg
    3 μηνες1.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 973
  • 3 μηνες2.jpg
    3 μηνες2.jpg
    900.5 KB · Προβολές: 969
  • 3 μηνες3.jpg
    3 μηνες3.jpg
    767.6 KB · Προβολές: 931

dimitris50423

Well-Known Member
μια χαρα εισαι φιλε για τριτο μηνα. ωραιες καθαρες φωτογραφιες. περιμενουμε τη συνεχεια. μινοξιδιλη βαζεις?
 

ghost85

New Member
Αρχιζει το αρπαγμα. Σε 2 μηνες χαμος!!
χαχα! Μακαρι...
μια χαρα εισαι φιλε για τριτο μηνα. ωραιες καθαρες φωτογραφιες. περιμενουμε τη συνεχεια. μινοξιδιλη βαζεις?
Σε ευχαριστω Δημητρη! Ναι βαζω μινοξιδιλη 5% σταθερα πρωι- βραδυ
 
Μπλουζα