Georgie, FUE, 2400g, 16/5/19

Georgie

Well-Known Member
μιας και αναφερθηκε ο αναστασακης ,θα κανω ενα προσωρινο μικρο hijack το νημα . εριξε κανεις καμια ματια τελευταια στο καναλι του στο youtube; εχει ποσταρει και κοντινα αποτελεσματα και μαλιστα εκτος απο χτενα στο μαλλι και κοντινα πλανα , τα βρεχει κιολας . Θυμαμαι πριν πολλους μηνες εγω ο ιδιος γκρινιαζα και ελεγα πως αυτα επρεπε να συμβαινουν και εδω οπως κανουν βιντεο και του εξωτερικου , ισπανοι αμερικανοι . Και ο αναστασακης το εκανε και μπραβο του. Ας πει ο,τι θελει καθε ενας για αυτον , αλλα ποσταρει βιντεο κοντινα και τα βρεχει κιολας. Εγω εντυπωσιαστηκα .
Το κατέχει το αντικείμενο , η μέθοδος του strip ειναι αποτρεπτικός παράγοντας για πολλούς όμως .
Μπορει ίσως να ειναι πιο σωστή προσέγγιση για κάποιους που θα υποβληθούν στο μέλλον για δεύτερη η τριτη συνέδρια .
Υπαρχει κάποιο περιστατικό στο forum?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Το κατέχει το αντικείμενο , η μέθοδος του strip ειναι ανασταλτικός παράγοντας για πολλούς όμως .
Μπορει να ειναι πιο σωστή προσέγγιση για κάποιους που θα υποβληθούν στο μέλλον για δεύτερη η Τρίτη συνέδρια .
Υπαρχει κάποιο περιστατικό στο forum?
Αν κοιταξεις στο φεισμπουκ του(το δικο του οχι της κλινικης του), παρουσιαζει και περιστατικα fue εντυπωσιακα( αλλα και συνδυαστικα fue με strip)...επισης η διαγνωση για το μηνα νοεμβριο στον κυριο Κωνσταντινο ειναι δωρεαν..καποιοι βεβαια εφαρμοζουν και μικροστριπ (βαλβης,παπαγγελοπουλος) δηλαδη κοβουν μικροτερες λωριδες απο πισω (αυτο δεν ξερω αν το κανει ο κυριος Αναστασακης)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
μιας και αναφερθηκε ο αναστασακης ,θα κανω ενα προσωρινο μικρο hijack το νημα . εριξε κανεις καμια ματια τελευταια στο καναλι του στο youtube; εχει ποσταρει και κοντινα αποτελεσματα και μαλιστα εκτος απο χτενα στο μαλλι και κοντινα πλανα , τα βρεχει κιολας . Θυμαμαι πριν πολλους μηνες εγω ο ιδιος γκρινιαζα και ελεγα πως αυτα επρεπε να συμβαινουν και εδω οπως κανουν βιντεο και του εξωτερικου , ισπανοι αμερικανοι . Και ο αναστασακης το εκανε και μπραβο του. Ας πει ο,τι θελει καθε ενας για αυτον , αλλα ποσταρει βιντεο κοντινα και τα βρεχει κιολας. Εγω εντυπωσιαστηκα .
Από όλο το παραμύθι που έγραψε ο Αναρχία από πάνω αυτό σκέφτηκες? :D:D:D
 

Georgie

Well-Known Member
Μετά απο 6 μηνες και 10 μερες απο τη μεταμοσχευση όλα πανε καλα και η φυτρωση ειναι στο peak .
Εχω σταματήσει τη μινοξιδιλη επειδή θεωρώ οτι δε χρειαζεται πια, και μου κούραζε το βλέμμα .
Συνεχίζω με Βιοτινη 1000μg μια φορα την ημέρα και ξεκίνησα saw palmetto 320 mg standarized το οποίο μεχρι τωρα 7 μερες χρήσης ειναι αρκετά ανεκτό .
Εδω ειναι και δυο φωτο απο πριν και μετα απο 6μιση σχεδόν μηνες .
 

Συνημμένα

  • IMG_7144.JPG
    IMG_7144.JPG
    175.6 KB · Προβολές: 703
  • IMG_7145.JPG
    IMG_7145.JPG
    183.5 KB · Προβολές: 788

Xristoforaz

Well-Known Member
Μετά απο 6 μηνες και 10 μερες απο τη μεταμοσχευση όλα πανε καλα και η φυτρωση ειναι στο peak .
Εχω σταματήσει τη μινοξιδιλη επειδή θεωρώ οτι δε χρειαζεται πια, και μου κούραζε το βλέμμα .
Συνεχίζω με Βιοτινη 1000μg μια φορα την ημέρα και ξεκίνησα saw palmetto 320 mg standarized το οποίο μεχρι τωρα 7 μερες χρήσης ειναι αρκετά ανεκτό .
Εδω ειναι και δυο φωτο απο πριν και μετα απο 6μιση σχεδόν μηνες .
Στην αριστερη φωτο βλεπουμε εναν τυπο με αραιωμενη τη μπροστινη περιοχη..ημικαραφλο μπορουμε να τον χαρακτηρισουμε..ενω στη δεξια φωτο εισαι αλλος ανθρωπος..αλλη οψη..εχεις κανονικο μαλλι..οχι πολυ χαμηλα η χερλαιν σου αλλα φαινεται γεματη η ζωνη που τοποθετηθηκαν τα μοσχευματα! Μπραβο! Συνεχισε με σωστη αγωγη και οποτε μπορεσεις κανε κι αλλη μια μεταμοσχευση να γεμισεις τελειως!
 

vlafo

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό,η φύτρωση φαίνεται τοπ,αλλά οι χερλάιν της AHC είναι τραγικές και δείχνουν ότι είναι μμ.
Σε κάθε περίπτωση κρίνεται επιτυχημένο το αποτέλεσμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

afanas#not

Active Member
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα, να το χαίρεσαι!!

Regaine έβαζες και πίσω; Είδες κάποια διαφορα εκεί; Επίσης η χρήση Saw Palmetto πώς πάει; Any feedback?
 

Georgie

Well-Known Member
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα, να το χαίρεσαι!!

Regaine έβαζες και πίσω; Είδες κάποια διαφορα εκεί; Επίσης η χρήση Saw Palmetto πώς πάει; Any feedback?
Έχω σταματήσει τη χρήση regaine απο το κλείσιμο του 5ου μήνα ,πίσω δεν έβαζα ποτέ , saw palmeto το παίρνω αλλά όχι σε καθημερινή βάση , γενικά δε πιστευω ότι βοηθάει το μαλλί ,για τη πρόληψη του προστάτη ίσως και να βοηθάει .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Μπράβο Τζόρτζι παρά πολύ καλός και να σκεφτείς πως μέρος των πολυτριχων θα σκάσουν στο.επομενο 5μηνο. Στις φωτογραφίες βλέπω ένα μικρό άδειασμα στην μέση; Ή είναι ψευδαίσθηση;
 

spi

Well-Known Member
Επίσης εδώ να πω Τζόρτζι ότι ήσουν από τα άτομα που με "ενθάρρυναν" για την επιλογή της κλινικης. Όχι φυσικά λεκτικά αλλα με το αποτέλεσμα που έβλεπα σε αυτό το νήμα.ευχομαι και η δική μου η περίπτωση να πάει έτσι
 

Georgie

Well-Known Member
Επίσης εδώ να πω Τζόρτζι ότι ήσουν από τα άτομα που με "ενθάρρυναν" για την επιλογή της κλινικης. Όχι φυσικά λεκτικά αλλα με το αποτέλεσμα που έβλεπα σε αυτό το νήμα.ευχομαι και η δική μου η περίπτωση να πάει έτσι
Φίλε θυμάμαι που μου είχες στείλει pm . Η απόφαση και η επιλογή ειναι προσωπική υπόθεση και ευθύνη του καθενός .
Δε θα μπορούσα να σου προτείνω τιποτα όπως δε το κάνω με κανέναν που με ρωτάει .
Σου εύχομαι το καλυτερο αποτέλεσμα ειλικρινά . Όπως σε όλα τα παιδια που εχουν μπει η θα μπουν σε αυτη τη διαδικασία .
 
georgie η αναλυση σου για τη μεταμόσχευση στη συγκεκριμένη κλινικη ηταν καθοριστικη για να την επιλεξω και εγω. Ειμαι 31 και στην πρωτη εβδομαδα
 
Από όλο το παραμύθι που έγραψε ο Αναρχία από πάνω αυτό σκέφτηκες? :D:D:D
Αδερφέ επειδή είδα οτι σχολίασες τύπου παραμύθι σε φόρουμ που όλοι θέλουμε το καλό του κεφαλιού μας και δεν με ξέρεις δεν σε ξέρω παραμύθι να γράψω για ποιον λόγο; Να εντυπωσιάσω το σήμα της ειρήνης; Τα περιστατικά όπως τα έγραψα είναι ακριβώς ! Εγώ τελικά πήγα Κύπρο διαφήμιση δεν έχω κάνει.. ελπίζω για το καλύτερο μέσω της κλινιξής! Προσωπικά με έκαναν να τους εμπιστευτώ περισσότερο.. και δεν μου έταξαν λαγούς με πετραχείλια ούτε έκπτωση μου έκαναν! Στην κλινική του Βεκρή δεν θέλαν οι άνθρωποι να μου δείξουν πριν κ μετά κάτι για το σαιτ μου έλεγαν και δεν έχουμε αποτελέσματα γιατρού συγκεκριμένου αλλα κλινικής συλλογικά και η τιμή είναι 2.000 για μια μέρα 3.500 αν το κάνεις σε δύο μέρες.. και τα διπλά αν τα κάνει ο ίδιος ο γιατρός! Ούτε να μου πούνε κυριέ μου... δεν σας φτάνει μια μέρα θα χρειαστείτε δύο και τόσα τριχοθυλάκια! Το ποσό είναι αυτό για να πάρετε το βέλτιστο αποτέλεσμα.. για να μην σχολιάσω για την περίπτωση του παιδιού που τον ανέλαβε ο ίδιος ο Βεκρής αφού είπε πληρώνω όσο όσο.. και περιέγραψε την διαδικασία επιπέδου κακού αισθητικού.. τον ανοίγανε σπάγαν τα πύον επειδή είχε θυλακίτιδα κτλ. ο ίδιος τα έγραφε .. εμένα αυτά δεν με έκαναν να εμπιστευτώ την κλινική!
 
Μπλουζα