Georgie, FUE, 2400g, 16/5/19

Adriano

Well-Known Member
Αυτοί οι πόντοι που παίρνεις πίσω στη hairline και αυτόματα και μερικά χρόνια πίσω στο μάτι. Είσαι μια χαρά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
6 months p/o
Καλησπέρα , μετα απο 6 μηνες όλα καλα .
Φυτρωση ok και απ´οτι βλέπω βγαίνουν και καινούργια τριχακια .
Συνεχίζω regaine αφρο μια φορα την ημέρα και περιμένω το saw palmetto ( μάλλον κολυμπώντας το φέρνουν )
Στο μαλλι δε ξέρω αν θα κανει καλο αλλα το προστάτη καλο ειναι να τον προσέχουμε :)
Φωτογραφίες απο εσωτερικό και εξωτερικό χώρο και ελπιζω να ψησω τη φίλη μου να φωτογραφίσει τη δοτρια .
Αλλα απο το καθρέπτη που τη βλέπω μια χαρά ειναι .
Ps . Τις φωτο τις βγάζω χωρις να φτιάχνω το μαλλι , επειδή με το styling δε το εχω , μονο clay χρησιμοποιώ αλλα καθε Σάββατο βράδι που κάνω εμφάνιση στο pub .
Καλο σ/κ σε ολους !
 

Συνημμένα

  • IMG_7026.JPG
    IMG_7026.JPG
    273 KB · Προβολές: 535
  • IMG_7027.JPG
    IMG_7027.JPG
    193.1 KB · Προβολές: 521
  • IMG_7028.JPG
    IMG_7028.JPG
    157.7 KB · Προβολές: 497
  • IMG_7029.JPG
    IMG_7029.JPG
    169.9 KB · Προβολές: 477

koumparos

Well-Known Member
Τζορτζιε θα σου μιλησω ειλικρινά.Πρωτον φαλάκρα τέλος.Το αποτέλεσμα πάει καλά αλλά νομίζω θα χρειαστείς ένα μικρό χτίσιμο ξανά στην hairline.Ειδωμεν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Τζορτζιε θα σου μιλησω ειλικρινά.Πρωτον φαλάκρα τέλος.Το αποτέλεσμα πάει καλά αλλά νομίζω θα χρειαστείς ένα μικρό χτίσιμο ξανά στην hairline.Ειδωμεν.
Καλά κανεις και μιλάς ειλικρινά φίλε ,εννοείται .
Μπα ,δε μπαίνω ξανά στη διαδικασία να σου πω .
Θα δω πως θα παει εξάλλου επειδή καθε 15 μερες περίπου βλέπω διάφορες !
 

Akis-multi

Well-Known Member
Καλά κανεις και μιλάς ειλικρινά φίλε ,εννοείται .
Μπα ,δε μπαίνω ξανά στη διαδικασία να σου πω .
Θα δω πως θα παει εξάλλου επειδή καθε 15 μερες περίπου βλέπω διάφορες !
Μπράβο georgie πολύ καλά έχεις πάει έχεις γεμίσει πάρα πολύ άλλος άνθρωπος. Να σου πω από τη δική μου εμπειρία πως μέχρι σχεδόν και ένα χρόνο θα βελτιώνονται τα μαλλιά σου συνεχώς.
 

gerassis

Well-Known Member
Εγώ είμαι στους 10+ και ακόμη βλέπω αλλαγες. Είτε πάχυνση είτε κάποιες ξανθες αδύναμες βγήκαν και αρχιζουν να μαυρίζουν. Μετά τον 8ο δλδ απο κει που εβλεπα διαφορά καθέ 15 τώρα βλέπω στο μήνα.
 

Georgie

Well-Known Member
Μπράβο georgie πολύ καλά έχεις πάει έχεις γεμίσει πάρα πολύ άλλος άνθρωπος. Να σου πω από τη δική μου εμπειρία πως μέχρι σχεδόν και ένα χρόνο θα βελτιώνονται τα μαλλιά σου συνεχώς.
Thanks φίλε , να σου πω προσωπικά ειμαι happy so far , ξέρω οτι θα βελτιωθεί αφού στο 6 μηνο το στρώσιμο ειναι κάπως.
Τωρα στο να ξαναμπώ αν χρειαστεί στη διαδικασία αυτη για touch up στα 50 μου το βλέπω εξαιρετικα δύσκολο έως απίθανο .θα γινόταν μονο σε περίπτωση που η φυτρωση ηταν σε πολυ χαμηλά επίπεδα πράγμα που δε συμβαίνει ευτυχώς .
Κανά μποτοξακι το συζητάω όμως :)
 

Akis-multi

Well-Known Member
Thanks φίλε , να σου πω προσωπικά ειμαι happy so far , ξέρω οτι θα βελτιωθεί αφού στο 6 μηνο το στρώσιμο ειναι κάπως.
Τωρα στο να ξαναμπώ αν χρειαστεί στη διαδικασία αυτη για touch up στα 50 μου το βλέπω εξαιρετικα δύσκολο έως απίθανο .θα γινόταν μονο σε περίπτωση που η φυτρωση ηταν σε πολυ χαμηλά επίπεδα πράγμα που δε συμβαίνει ευτυχώς .
Κανά μποτοξακι το συζητάω όμως :)
Αυτό είναι αλήθεια. Πολλά παιδιά λένε για αυτό το touch up που θα κάνει μια μεταμόσχευση σούπερ αλλά η αλήθεια είναι πως δεν είναι και τόσο εύκολο. Ίσως να ακουγεται πιο εύκολο για κάποιον που έχει κάνει ήδη μια μμ να κάνει μια ακόμα "μικρή" αλλά η αλήθεια είναι πως είναι τόσο δύσκολο όσο όταν κάνεις πρώτη φορά. Έχει και η δεύτερη φορά ξύρισμα πρήξιμο άδεια απτή δουλειά χρήμα αγωνία..
 
Αδερφέ μπράβο δεν το περίμενα οτι ο Αναστασάκης κάνει τόσο καλή δουλειά!! Εγω 16 Ιανουαρίου πάω Κύπρο με Δρ Βρυωνίδου μακάρι να πάνε όλα καλά έχω άγχος τόσο για το αποτέλεσμα όσο και για την επέμβαση όσο και για το μετά την επέμβαση.. άλλος πονάει άλλος δεν μπορεί να κοιμηθεί άλλος δεν νιωθει τπτ μετά την τρίτη ημέρα! Τι να πω.. πάντως μπράβο σου και στα μισά χρήματα απ’ότι θα πληρώσω εγώ έχεις καλό αποτέλεσμα !!
 

Georgie

Well-Known Member
Αδερφέ μπράβο δεν το περίμενα οτι ο Αναστασάκης κάνει τόσο καλή δουλειά!! Εγω 16 Ιανουαρίου πάω Κύπρο με Δρ Βρυωνίδου μακάρι να πάνε όλα καλά έχω άγχος τόσο για το αποτέλεσμα όσο και για την επέμβαση όσο και για το μετά την επέμβαση.. άλλος πονάει άλλος δεν μπορεί να κοιμηθεί άλλος δεν νιωθει τπτ μετά την τρίτη ημέρα! Τι να πω.. πάντως μπράβο σου και στα μισά χρήματα απ’ότι θα πληρώσω εγώ έχεις καλό αποτέλεσμα !!
Φίλε thanks ,δε την έκανα στον Αναστασάκη αλλα στην Advanced Hair Clinics (εχουν τα ίδια αρχικά )
Να μην εχεις κανένα άγχος και όλα θα πανε καλα αφού πας σε κλινική με πολυ καλα reviews .
Ουτε πόνο θα καταλάβεις ουτε τιποτα .
Ενα διάστημα μικρό μεχρι να ξεκινήςουν να φυτρώνουν( η λεγόμενη άχαρη περίοδος ) και μετα ξεχνάς οτι την έκανες !
Καλή επιτυχία να εχεις .
 
Φίλε thanks ,δε την έκανα στον Αναστασάκη αλλα στην Advanced Hair Clinics (εχουν τα ίδια αρχικά )
Να μην εχεις κανένα άγχος και όλα θα πανε καλα αφού πας σε κλινική με πολυ καλα reviews .
Ουτε πόνο θα καταλάβεις ουτε τιποτα .
Ενα διάστημα μικρό μεχρι να ξεκινήςουν να φυτρώνουν( η λεγόμενη άχαρη περίοδος ) και μετα ξεχνάς οτι την έκανες !
Καλή επιτυχία να εχεις .
Είχα πάει στην AHC του Βεκρή απλά μπερδεύτηκα γιατί είναι το ίδιο με τον Αναστασάκη.. 3.000 ευρώ εκτίμηση για να μου την κάνει κάποια Έλενα;;; 1ε/g με λίγα λόγια αυτό που με τρέλανε και δεν πήγα ήταν όταν τους είπα πως δεν έχω δει αποτελέσματα σε hairline και η φίλη μου που δούλευε μέσα και ήταν και αυτή στο ραντεβού μου λέει είμαστε οι καλύτεροι! Η «γιατρός» πετάγεται και μου κάνει ξέρεις που έχεις έρθει; Εμείς «διορθώνουμε» δουλειές του Ερντογάν!! Ο Κύριος Βεκρής είναι ο καλύτερος στον κόσμο! Δεν προλαβαίνει τους Ιταλούς τώρα τον πληρώνουν όσο όσο.. μετά απο όλα αυτά.. έφυγα και είπα οι άνθρωποι είναι παπατζήδες και δημοσιοσχετίστες! Δόξα τον θεό μετά απο τόσα χρόνια νύχτα έχουμε κεράσει νιαμού πολύ ωραία σε εμένα δεν περνάνε αυτά... οπότε και έφυγα! Μετά είδα ένα παιδί στο κομμωτήριο ενός φίλου στην ερυθραία με μπόλικο μαλλί και μου λέει ο μπαρμπερ φίλος πες του έχει κάνει εμφύτευση.. τον ρώτησα και μου λέει στον Μάρα πριν δυο χρόνια;; κάτι τέτοιο.. και έτσι πήρα τηλ γιατι το αποτέλεσμα ήταν όντως εκπληκτικό.. καμία σχέση με τις σκληρές τρίχες τύπου περούκας και όπου να’ναι σε θέσεις μη φυσικές! Μου είπε λοιπόν πως επειδή αυτός πλήρωσε πολλά ίδιο αποτέλεσμα είδε και σε φίλο του που έκανε με την Βρυωνίδου.. τον ρώτησα 3 φορές.. μου λέει ίδιο ακριβώς! Καμία διαφορά.. τώρα ελπίζουμε και είδωμεν! Γιατί άλλο 2,3 ε/τρ άλλο 1,7 ε/τρ για 3.000 που θα βάλω! Οπότε ελπίζουμε απλά για το καλύτερο δυνατό! Πάντως είδα και δουλειά του άλλου του κύπριου σε hairline και δεν είχε τόση φυσικότητα.. δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρόλο η προηγούμενη κατάσταση όσο και το πάχος της τρίχας ή το χρώμα! Πάντως στον Μάρα είδα τοποθέτηση μόνο μονότριχων μπροστά με γραμμή σε σχήμα πριονιού απο πολύ κοντά και φορά εντελώς φυσική με μεγάλη πύκνωση! Πρέπει στο παιδί να έβαλε πάνω απο 60-65 τρ/τετραγωνικό εκατοστό! Και έτσι είπα να τα σκάσω.. και να δοκιμάσω!
 

makis25

Well-Known Member
μιας και αναφερθηκε ο αναστασακης ,θα κανω ενα προσωρινο μικρο hijack το νημα . εριξε κανεις καμια ματια τελευταια στο καναλι του στο youtube; εχει ποσταρει και κοντινα αποτελεσματα και μαλιστα εκτος απο χτενα στο μαλλι και κοντινα πλανα , τα βρεχει κιολας . Θυμαμαι πριν πολλους μηνες εγω ο ιδιος γκρινιαζα και ελεγα πως αυτα επρεπε να συμβαινουν και εδω οπως κανουν βιντεο και του εξωτερικου , ισπανοι αμερικανοι . Και ο αναστασακης το εκανε και μπραβο του. Ας πει ο,τι θελει καθε ενας για αυτον , αλλα ποσταρει βιντεο κοντινα και τα βρεχει κιολας. Εγω εντυπωσιαστηκα .
 
Μπλουζα