Georgie, FUE, 2400g, 16/5/19

gerassis

Well-Known Member
Γιώργο άλλαξα το Regain με φτιαχτη Μινοξ από φαρμακείο (με κλομπεταζολη) και μέσα σε δύο μέρες έφυγε το υπερβολικό ξύσιμο που είχα ένα μικρό πρήξιμο και η αίσθηση ότι τα μάτια μου είναι βαριά. Άλλαξε μάρκα μέχρι να σου κάτσει κάτι ανεκτό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Γιώργο άλλαξα το Regain με φτιαχτη Μινοξ από φαρμακείο (με κλομπεταζολη) και μέσα σε δύο μέρες έφυγε το υπερβολικό ξύσιμο που είχα ένα μικρό πρήξιμο και η αίσθηση ότι τα μάτια μου είναι βαριά. Άλλαξε μάρκα μέχρι να σου κάτσει κάτι ανεκτό.
Thanks man ,ξέχασα να πω οτι εδω και ενα μηνα το εχω γυρίσει ξανά στη διπλή εφαρμογή , χωρις παρενεργειες !!! .
Δε ξέρω τι εγινε στην αρχη που ξεκίνησα το regaine σε μορφή αφρού και πήρα απότομα 3 κιλά .
Με ειχε φρικάρει η φάση και ημουν έτοιμος να το σταματήσω .
Περιόρισα τη χρήση σε μια φορα για ενα διάστημα και φάνηκε να υποχωρούν οι παρενεργειες .
Ίσως επειδή δεν είχα χρησιμοποιήσει ποτε στο παρελθόν , δε ξέρω !
Btw εδω αν το αγοράσεις απο online φαρμακειο το 3 months supply κοστίζει 45 € οπότε δεν υπαρχει λόγος να ψαχτω για γενόσημα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κόψε τα πιτογυρα τζοτρζι μου. 3 κιλά τα παίρνει κάποιος και μέσα σε μια βδομάδα όπως και τα χάνει αν θέλει.
 

Georgie

Well-Known Member
Κόψε τα πιτογυρα τζοτρζι μου. 3 κιλά τα παίρνει κάποιος και μέσα σε μια βδομάδα όπως και τα χάνει αν θέλει.
Ρε φίλε πιτόγυρο λες και βουρκώνω !
Το εχεις εύκολο και παίζεις με το πόνο μου !
 

Georgie

Well-Known Member
5 months p/o
Καλησπέρα
Πέρασαν 5 μηνες , οι 3 πολυ αργά οι τελευταίοι 2 σφαίρα .
Καθε μερα και καλυτερα , ειδικά οι 2 τελευταίες εβδομάδες εχουν κανει τη διαφορα στην υφή της τρίχας αφού πρωτη φορα νιώθω τα μαλλια μου μπροστά τοσο πυκνά .
Ακομα και έτσι να εμένα ικανοποιημένος θα ημουν αλλα ξέρω οτι θα δώσει περισσότερο .
Νομίζω εκ των υστέρων βέβαια, οτι έκανα το καλυτερο δώρο στον εαυτο μου .
 

Συνημμένα

  • IMG_6660.JPG
    IMG_6660.JPG
    185.1 KB · Προβολές: 672
  • IMG_6661.JPG
    IMG_6661.JPG
    192.6 KB · Προβολές: 670
  • IMG_6663.JPG
    IMG_6663.JPG
    161.9 KB · Προβολές: 661
  • IMG_6664.JPG
    IMG_6664.JPG
    185.8 KB · Προβολές: 679

koumparos

Well-Known Member
Πάει καλά για τα μοσχεύματα που έβαλες.Εχεις ακόμα 3 μήνες φουλ φυτρωσης και ανάπτυξης.Ασε μαλακι από εδώ και πέρα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ωραιος ρε Georgie. Και εγώ έτσι έλεγα στο 5μηνο. Θα δεις σημαντική βελτίωση το επόμενο διάστημα και θα είσαι πολύ χαρούμενος. Καλή συνέχεια.
 

Georgie

Well-Known Member
Κοιτα , η αλήθεια ειναι οτι τα αποτελέσματα που είδα στο φορουμ απο τη συγκεκριμένη κλινική με ικανοποίησαν , αν και ειμαι ok οικονομικά ,τόσα πολλα που ζητάνε οι top class κλινικές προσωπικά δε θα έδινα .
Κύπρο θα πήγαινα αν είχα χρονο να σου πω . Όπως επίσης και στον Παπανικολαου .
Τις θεωρώ αξιόπιστες κλινικές με τα prons & cons .
Επίσης και το αποτέλεσμα σου ειναι αρκετά καλο .
Αλλος Ανθρωπος !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Ευχαριστώ φίλε , παίρνω Βιοτινη 300mg μια καθε μερα , επίσης και ενα σκεύασμα hair skin & nails . Τωρα περιμένω και το saw palmetto .
Βέβαια εχω κανει και 2 κουρέματα , δεν ειμαι και 20 !
 

Georgie

Well-Known Member
5m &15d post H/T
B&A photos

Καλημερα και καλο μηνα σε ολους-ες .
Ενα update της κατάστασης .
Το μεγάλο μπαμ βλέποντας το αρχείο των φωτογραφιών εγινε στον 4 μηνα .
Τεράστια αλλαγη σε μια εβδομάδα
Απο τοτε βελτιώνεται συνεχώς .
Απο όσους με γνωρίζουν και δεν ήξεραν ,κανεις δεν εχει καταλάβει τιποτα ,μιλάω για Ανθρώπους που σίγουρα θα μου λέγανε κατι αν το εντόπιζαν .Τα σχόλια περιορίζονται στο οτι δείχνω νεότερος somehow .
Η διαφορα με πριν ειναι μεγάλη και βάζω συγκριτικές με πριν απο τη μεταμοσχευση .
 

Συνημμένα

  • IMG_6870.JPG
    IMG_6870.JPG
    177.1 KB · Προβολές: 552
  • IMG_6871.JPG
    IMG_6871.JPG
    146.4 KB · Προβολές: 494
  • IMG_6873.PNG
    IMG_6873.PNG
    1 MB · Προβολές: 536
  • IMG_6875.JPG
    IMG_6875.JPG
    158.4 KB · Προβολές: 553
Μπλουζα