manosc44, FUE, 2289g, 9/12/2017

giannis1312

Active Member
Καταρχήν μίλα καλύτερα ! Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο ; Η βάλε καθαρές φώτο μπορέσουμε να καταλάβουμε τι φύτρωσε στο 5 μηνο η αλλιώς άστο μέχρι να καταφέρεις να βάλεις τις σωστές φώτο .
Τώρα το είδε Ο giannis1312 και του άρεσε είναι άλλο θέμα γιατί από τις φώτο δεν φαίνεται τπτ !!!
Για να μην παρεξηγηθώ τσαμπα σαν φωτο οπως δειχνει το μαλλι.μ αρεσε εμενα πχ αλλη πυκνωση δειχνει το μαλλι χωρις φλας κ αλλη με φλας.αν υποθεσω οτι ο φιλος μανος ειναι αδειος πρεπει νανε ικανοποιημενος το μονο που λειπει ειναι μια φωτο hairline μπροστα ωστε να δουμε φυσικοτητα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Για να μην παρεξηγηθώ τσαμπα σαν φωτο οπως δειχνει το μαλλι.μ αρεσε εμενα πχ αλλη πυκνωση δειχνει το μαλλι χωρις φλας κ αλλη με φλας.αν υποθεσω οτι ο φιλος μανος ειναι αδειος πρεπει νανε ικανοποιημενος το μονο που λειπει ειναι μια φωτο hairline μπροστα ωστε να δουμε φυσικοτητα.

Το σχόλιο μου προς τον Μάνο για τις φώτο ήταν καλοπροαιρετο και τον προετοίμασα απλά για τα φυσικά επακόλουθα ! Η αντίδραση του όμως και η επίθεση που μου έκανε μου έδωσε την απάντηση για το τι συμβαίνει . Μην απορήσει κανένας αν σε λίγες ημέρες ο Μάνος υμνεί την κλινική και την κοπέλα που του έκανε την μ.μ. Αυτά από μένα ! Όπως και να έχει μακάρι το αποτέλεσμα να τον ικανοποιήσει και να μην πήγε χαμένη η προσπάθεια που έκανε !
 

Tsek

Well-Known Member
Παιδιά διαβάζω ξανά και ξανα την λέξη αμφισβήτιση. Δεν βλέπω πουθενά να αμφισβήτησε κάποιος τα όσα είπες Μάνο.
Ο τρόπος και ο χρόνος που ξεκινησες το νήμα ηταν περιεργος, οχι τα όσα είπες
 

manosc44

Member
Το σχόλιο μου προς τον Μάνο για τις φώτο ήταν καλοπροαιρετο και τον προετοίμασα απλά για τα φυσικά επακόλουθα ! Η αντίδραση του όμως και η επίθεση που μου έκανε μου έδωσε την απάντηση για το τι συμβαίνει . Μην απορήσει κανένας αν σε λίγες ημέρες ο Μάνος υμνεί την κλινική και την κοπέλα που του έκανε την μ.μ. Αυτά από μένα ! Όπως και να έχει μακάρι το αποτέλεσμα να τον ικανοποιήσει και να μην πήγε χαμένη η προσπάθεια που έκανε !

Καλά κράτα μικρό καλάθι.

Στις σημερινές φώτο μεσα στην τουαλέτα (στο χωρο εργασίας μου) ναι μεν δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλά φαίνεται πως υπαρχει σοβαρο προβλημα.

Και πιστεψε με ναι αν το αποτελεσμα θα μετατραπεί σε καλό και λαμπαδα θα την ανάψω. Αλλά μέχρι στιγμής είναι στο τοίχο προς εκτέλεση η τυπισα...!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μην απορήσει κανένας αν σε λίγες ημέρες ο Μάνος υμνεί την κλινική και την κοπέλα που του έκανε την μ.μ. Αυτά από μένα !

Αυτό κρατάω και εγώ. Οι παλιοί και έξυπνοι καταλαβαινουν τι γίνεται σε αυτό το νήμα αυτήν την στιγμή.
 

felaini

Active Member
Πω πω τραγικο!! Αμ η δοτρια μετα απο τρεις μερες; Κ θαυμα να γινοταν δεν θα ταν σ αυτην την κατασταση.. ετεροχρονισμενη μμ.. στην αρχη κραζουμε μετα της αναβουμε λαμπαδα στην τηνο!! Τραγικες καταστασεις για το κεντρο αισθητικης ahc
 

manosc44

Member
Παιδιά διαβάζω ξανά και ξανα την λέξη αμφισβήτιση. Δεν βλέπω πουθενά να αμφισβήτησε κάποιος τα όσα είπες Μάνο.
Ο τρόπος και ο χρόνος που ξεκινησες το νήμα ηταν περιεργος, οχι τα όσα είπες

Το μόνο περίεργο είναι γιατί να επαινείς αυτην την κλινική επηρεάζοντας δυστυχώς τους νέους να παν σε αυτην την κλινική.

Για τους άλλους απιστους Θωμάδες ευτυχώς εχω βάλει επιλογή στην φώτο να φαίνονται οι ώρες και οι ημερομηνίες στο δικο μου κινητο.

Felaini αν ψάξεις στο φορουμ έχω κάνει και ένα αλλο νήμα τότε που έλεγα πως η δότρια μου είναι πολύ καλή. Τόσα χρόνια οταν πηγαινα σε καινούριο κομμωτή, χωρις να τους πιάσω κουβέντα μου έλεγαν.. μα καλά τι γινεται εδώ πίσω???
 

manosc44

Member
Η δοτρια μια χαρα ειναι.Και η φυτρωση καλα φενεται να πηγαινει.

Δε βλέπω να πηγαίνει καλά. Νέες τρίχες δε φαινονται να σκαν. Οτι βγήκε βγήκε. Απλά αυτο που βλεπω εγω τωρα είναι πως πχ σε ενα τριχοθυλάκιο ήταν μία τρίχα πάει να βγει και 2η ή και 3η. Αλλά grafts οχι δε βλεπω να βγαίνουν ειδικά μπροστα στη hairline που έχω σοβαρό θέμα.
Αυτή την πολυπόθετη φύτρωση που όλοι περιμένουμε στους 4-5 μήνες δε την βλέπω εγώ.
 

koumparos

Well-Known Member
Τα μοσχευματα που εβαλες ειναι λιγα φιλτατε για την περιοχη που καλυψες.Φενεται να εχεις υψηλη φυτρωση.Για τη δοτρια απο τις φωτο που εβαλες δεν βλεπω προβλημα.Μπορει και να κανω λαθος.Παντως εχεις ακομα 3 μηνες φυτρωσης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Το μόνο περίεργο είναι γιατί να επαινείς αυτην την κλινική επηρεάζοντας δυστυχώς τους νέους να παν σε αυτην την κλινική.

Για τους άλλους απιστους Θωμάδες ευτυχώς εχω βάλει επιλογή στην φώτο να φαίνονται οι ώρες και οι ημερομηνίες στο δικο μου κινητο.

Felaini αν ψάξεις στο φορουμ έχω κάνει και ένα αλλο νήμα τότε που έλεγα πως η δότρια μου είναι πολύ καλή. Τόσα χρόνια οταν πηγαινα σε καινούριο κομμωτή, χωρις να τους πιάσω κουβέντα μου έλεγαν.. μα καλά τι γινεται εδώ πίσω???
Μάνο το περίεργο δεν είμαι εγώ στην υπόθεση.
Εγώ πήρα ό,τι ακριβώς ήθελα σαν αποτέλεσμα και δεν έχω λόγο να είμαι δυσαρεστημένος.
Σε εσένα διακρίνω μια αβεβαιότητα.
Πες ξεκαθαρα την αποψή σου.
Βάλε καλές φωτογραφίες να έχουμε εικόνα.
Αυτό που κάνεις, να χτίζεις κλίμα ετεροχρονισμένα για να έχεις καβάτζα να κράξεις αν δεν πας καλά ή να πεις μπράβο αν πετύχεις, δεν είναι σωστό ως προς το φόρουμ.
Πες τα γεγονότα αντικειμενικά είτε είναι καλά είτε κακά.
 

anargiros88

Well-Known Member
Ρε συ κουμπάρε από τις φώτο που ανέβασε ο Μάνος πως μπορείς να διακρίνεις φυτρωση ?

Εσύ πάλι Μάνο μίλησες για πολύτριχα που έβαλε η Αντωνια στη χερλαιν και για αυτό τα έχεις πάρει μαζί της αλλά οι φώτο δεν δείχνουν τπτ τέτοιο , όποτε οι μέχρι τώρα κατηγορίες εναντίον της είναι αβάσιμες !

Τσεκ γύρνα κάνα δυο σελίδες πίσω να δεις ποιος αμφισβητεί την μ.μ και τον σκοπό του νήματος !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μάνο το περίεργο δεν είμαι εγώ στην υπόθεση.
Εγώ πήρα ό,τι ακριβώς ήθελα σαν αποτέλεσμα και δεν έχω λόγο να είμαι δυσαρεστημένος.
Σε εσένα διακρίνω μια αβεβαιότητα.
Πες ξεκαθαρα την αποψή σου.
Βάλε καλές φωτογραφίες να έχουμε εικόνα.
Αυτό που κάνεις, να χτίζεις κλίμα ετεροχρονισμένα για να έχεις καβάτζα να κράξεις αν δεν πας καλά ή να πεις μπράβο αν πετύχεις, δεν είναι σωστό ως προς το φόρουμ.
Πες τα γεγονότα αντικειμενικά είτε είναι καλά είτε κακά.

Mπραβο tsek μια φορά από μένα!
 

koumparos

Well-Known Member
Βρε συ αναργυρε αν κανεις ζουμ στις φωτο φενεται να πηγαινει καλα η φυτρωση.Ετσι εμπειρικα το λεω στο περιπου,κουβεντα να γινεται.Κανονικα ηθελε 3500 για να γεμισει με πολυ καλη πυκνοτητα την περιοχη.
 

Adriano

Well-Known Member
Αμα ησουν λιγο ξυπνιος και δουλευες πιο πολύ το πάνω κεφάλι θα καταλαβαινες οτι το οι φωτο με ημέρομηνία και ωρα είναι απο ένα κινητό. Και οι φώτο εκτός κλινικής που είναι χωρις ημερομηνία και ώρα είναι απο άλλο κινητό με ποιοτικότερες φωτογραφίες.

Θα έπρεπε να ντρέπεσαι. Reported
 
Καλό θα ήταν να αποφεύγουμε χαρακτηρισμούς . Πρώτον γιατί δεν ξέρουμε αν όντος έκανε πείραμα ( δεν έχουμε αποδείξεις με φώτο )και δεύτερον επειδή δεν μιλάμε αόριστα αλλά συγκεκριμένα καλό θα ήταν να μην δίνουμε δικαιώματα σε κακοπροαιρετους.
Να μου συγχωρεθει η εκφραση αλλα η σταθμη της σουπας εχει ξεχειλίσει πια...οταν κανεις ενα τετοιο βημα για ενα προβλημα που ολοι ξερουμε ποσο μας επηρεαζει ψυχολογικα,εχουμε αγχος ανησυχια θελουμε να παει καλα και η συμπεριφορα που λαμβανεις ειναι αυτη που περιγραφει ο Μανος ε νομιζω το γιδι ειναι και λιγο..βεβαια δικη του επιλογη ηταν ετσι;;καταλαωαινω πως το λες αλλα βαση τα οσα ειπε σχολιασα συγκεκριμενα..ακομα και καλα να παει και ικανοποιημενος να ειναι παλι δεν μπορω να εχω καλη αποψη για την εν λόγω κυρια και κατ επεκταση κλινικη..
 
Αυτό κρατάω και εγώ. Οι παλιοί και έξυπνοι καταλαβαινουν τι γίνεται σε αυτό το νήμα αυτήν την στιγμή.
Εννοεις το μοτιβο κανουμε την μεταμοσχευση,περιμενουμε κανα 5μηνο να δουμε,μετα ανοιγουμε νημα κραζουμε και λιγο για το ξεκαρφωμα και μετα υπερασπιζομαστε;
 

manosc44

Member
Οι φώτο τραβηχτηκαν 5 Μαΐου.
Δλδ 6 μήνες πάρα 4 μέρες.
Μπορώ να πω πως ακόμα βγαίνουν κάποιες τρίχες. Δεν είχα ελπίδες να σας πω την αλήθεια.

Το άλλο που με προβληματίζει είναι πως ακόμα και τώρα οταν βάζω μινοξιδιλη ή στο μπάνιο βλέπω στα χέρια μου τρίχες από την μμ περιοχή. Τους το είχα τονίσει στους 3 μήνες που είχα πάει για φώτο και μου είχαν πει δε πειράζει είναι φυσιολογικό. Ναι αλλά συνεχίζει ακόμα και τώρα...
Επισης έχω τραβήγματα ή τσιμπήματα στην περιοχή ακόμα, δε ξέρω αν είναι φυσιολογικό
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα