manosc44, FUE, 2289g, 9/12/2017

NoRain

Member
απο οτι καταλαβα εχεις κοντα 5 μηνες που την εκανες.
Αν δεν θελεις να ανεβασεις φωτογραφιες τουλαχιστον πες 2 λογια για το αποτελεσμα.
Εισαι ευχαριστημενος; εχεις ικανοποιητικη φυτρωση; τι nw ησουν ;
τα παντα κρινονται εκ του αποτελεσματος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

felaini

Active Member
Τι αποτελεσμα νο ρειν; Πλην του δημητρη κ του λαριοσο(με ερωτηματικα πολλα εδω) ολα τα αλλα αποτελεσματα στου βεκρη ειναι μετριοτατα με μμ κ ειδικα χερλαιν που κανουν μπαμ(υστερουν σε φυσικοτητα)... ξηλωνουν δοτριες με μηχανημα κ δε ξερεις απ αυτα που σου βγαζουν αν ο αριθμος τους ειναι αληθινος... απο φυτρωση καλα ειναι αλλα σ ολα τ αλλα προχειροτητες..
 
Γενικως αυτη η εταιρια ειναι του τυπου ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε... χωρις αρχη μεση και τελος, χωρις αναλυση στο κεφαλι σου, χωρις ένα πλανο. Πας, σε βγαζουν πλεον οχι πανω απο 2500 grafts γιατι δε θελουν άλλο ντόρο, ήδη τον έχουν κάνει με τα παραπανω μοσχευματα που εξήγαγαν οπότε αρκουνται περι τα 2200 στο κάθε κεφάλι.
Το ραντεβου στις 9:00 εισοδος στο δωμάτιο 9:30
Αδερφε τρολλαρεις ετσι;;πες αληθεια...
 

Akis-multi

Well-Known Member
.
 

Συνημμένα

  • 1524815288711_trimmed.png
    1524815288711_trimmed.png
    1.2 MB · Προβολές: 715
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 17520 Φιλε Felaini και γω AHC εκανα. Αποτελέσμα 5,5 μηνων. Διαβάζεις όλες τις παρουσιάσεις ή επιλεκτικά;

Και ο andyk ειχε ενα απο τα καλύτερα αποτελέσματα κατα τη γνωμη μου της ahc. Το θεωρω καλυτερο απο το δικο μου γιατι ειχε μπει αναμεσα σε μαμα μαλλιά ενω εγω σε αδεια περιοχη.
 

manosc44

Member
Θα ανεβάσω εννοείται. Και επίσης δε τρολαλω με την συμπεριφορά της γιατρού. Δε θα πω ψέματα.
Εχω δουλειά αρκετή αυτή την εποχή με ελάχιστο χρόνο.
Συμμαζεύω τις φώτο σιγά σιγά για να τις ανεβάσω και να συνεχίσω τα σχόλια για την μμ μου.
 

anargiros88

Well-Known Member
Αναμένουμε τις φωτο για να δούμε την πορεια σου , ελπιζω τουλαχιστον η δουλεια να σε δικαίωσε .
 

Tsek

Well-Known Member
Δεν είπα ό,τι αμφισβητώ τα γεγονότα αφού και εγώ περίπου ίδιες απαντήσεις έλαβα και κατάλαβα ό,τι δεν ψαρώνουν στην νευρικότητα που είχα.
Έτσι λειτούργησαν σε εμένα οι απαντήσεις τους, αλλα δέχομαι ό,τι κάποιον άλλο μπορεί να τον πειράξει αυτό

Το περίεργο όμως με το νήμα είναι πως πέρασαν 5,5 μήνες και αντί να έχουμε μιά πληροφορία για το αποτέλεσμα,
βλέπουμε παράπονα για το aircondition, το black χιούμορ και της ειρωνία ας πούμε της κοπέλας.

Θα το καταλάβαινα να έμπαινε ο Μάνος και να πεί αυτά τα πράγμα τις πρώτες μέρες ,
ή άντε τους 2 πρώτους μήνες που τα είχε φρέσκα στο μυαλό του εφόσον τον είχαν πειράξει.

Τώρα μετά απο τόσο καιρό πρέπει να μας πεί πως πάει η επέμβαση. Περιμένουμε. :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

felaini

Active Member
Φιλε ακη εχεις αρκετα καλη φυτρωση αλλα η χερλαιν σου υστερει σε φυσικοτητα οπως κ του τσεκ κ του μπρουνο κ αλλα περιστατικα στου βεκρη χωρια που σας εχει εξαντλησει την δοτρια.. του δημητρη κ του λαριοσο(με ερωτηματικα) ειναι αρκετα καλες..προσωπικη αποψη...
 

felaini

Active Member
Κ του γιαννη δειχνει καλη φυσικοτητα.. για μενα σε μια μμ παιζει το μεγαλυτερο ρολο η φυσικοτητα.. να μη καταλαβαινει καν ο αλλος οτι εχεις κανει κατι.. μπορει μια μεταμοσχευση να ειναι μετρια σε πυκνοτητα λογω οχι τοσο καλης δοτριας μετριου λογου κτλ αλλα να εχει τοσο φυσικοτητα η ενωση ο σχεδιασμος της χερλαιν που δειχνει το αποτελεσμα εξαιρετικο..
 
Και εγώ αρχίζω να πιστεύω άλλα πράγματα για αυτό το "νήμα".

Ίσως να μην τρολαρει γιατί και ο δημητρης50423 συμφωνεί για την συμπεριφορά της γιατρού.
Αρα που τα ξέρει αυτά ο Manos44 ??

Ηταν λιγο ειρωνικο αυτο που ειπα αλλα πραγματικα..δεν μπορει να περιγραφεις μια τετοια συμπεριφορα...να εχεις ενημερωθει κι απο το φορουμ..και μετα να λες 9μιση πηγα στο ραντεβου..μετα να περιγραφεις οτι χειροτερο,απο το ταμειο ως αυτο το γιδι(να μου επιτραπει να χαρακτηρισω εκ των προτερων κρινοντας απο το πειραμα που οντως του εκανε με τα πολυτριχα μπροστα)που σου εκανε την μεταμοσχευση και δεν συμαζευεται και να μην θες και αντιπαραθεσεις στο νημα σου..ε η εμάς τρολλαρει ή τον εαυτο του..καλη επιτυχια παρα ταυτα..
 

Akis-multi

Well-Known Member
Κ του γιαννη δειχνει καλη φυσικοτητα.. για μενα σε μια μμ παιζει το μεγαλυτερο ρολο η φυσικοτητα.. να μη καταλαβαινει καν ο αλλος οτι εχεις κανει κατι.. μπορει μια μεταμοσχευση να ειναι μετρια σε πυκνοτητα λογω οχι τοσο καλης δοτριας μετριου λογου κτλ αλλα να εχει τοσο φυσικοτητα η ενωση ο σχεδιασμος της χερλαιν που δειχνει το αποτελεσμα εξαιρετικο..
Φίλε felaini συμφωνώ, επίσης όμως θέλω να συμφωνήσεις πως κανένα μα κανένα αποτέλεσμα μμ από εμας που σε εισαγωγικά ζούμε και πεθαίνουμε για το μαλλί δε περνάει απαρατήρητο. Τα καταλαβαίνουμε όλα. Ο υπολοιπος κόσμος που δεν έχει εντρυφήσει στο θέμα πολλά δεν τα καταλαβαίνει. Αυτή είναι επιτυχια. Εμείς θα τα καταλαβαίνουμε πάντα.
 

anargiros88

Well-Known Member
Ηταν λιγο ειρωνικο αυτο που ειπα αλλα πραγματικα..δεν μπορει να περιγραφεις μια τετοια συμπεριφορα...να εχεις ενημερωθει κι απο το φορουμ..και μετα να λες 9μιση πηγα στο ραντεβου..μετα να περιγραφεις οτι χειροτερο,απο το ταμειο ως αυτο το γιδι(να μου επιτραπει να χαρακτηρισω εκ των προτερων κρινοντας απο το πειραμα που οντως του εκανε με τα πολυτριχα μπροστα)που σου εκανε την μεταμοσχευση και δεν συμαζευεται και να μην θες και αντιπαραθεσεις στο νημα σου..ε η εμάς τρολλαρει ή τον εαυτο του..καλη επιτυχια παρα ταυτα..

Καλό θα ήταν να αποφεύγουμε χαρακτηρισμούς . Πρώτον γιατί δεν ξέρουμε αν όντος έκανε πείραμα ( δεν έχουμε αποδείξεις με φώτο )και δεύτερον επειδή δεν μιλάμε αόριστα αλλά συγκεκριμένα καλό θα ήταν να μην δίνουμε δικαιώματα σε κακοπροαιρετους.
 

Tsek

Well-Known Member
Φιλε ακη εχεις αρκετα καλη φυτρωση αλλα η χερλαιν σου υστερει σε φυσικοτητα οπως κ του τσεκ κ του μπρουνο κ αλλα περιστατικα στου βεκρη χωρια που σας εχει εξαντλησει την δοτρια.. του δημητρη κ του λαριοσο(με ερωτηματικα) ειναι αρκετα καλες..προσωπικη αποψη...
Ναι δεν ξέρουν.. χάλια με κάνανε
 
Τελευταία επεξεργασία:

manosc44

Member
Πιο το νοημα να βαζετε φωτογραφίες σας στα νήματα άλλων. Ενα link θα ήταν αρκετό.
Παρακαλώ να διαγραφούν οι περιττές φώτο σας!!!
 
Μπλουζα