DR RAHAL?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

meandros

Member
ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ DR RAHAL.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ SITE TOY ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Joda

Member
Απ: DR RAHAL?

ειναι απο τους καλυτερους αυτη την στιγμη.θες να κανεις μεταμόσχευση?αν ναι ποια μεθοδο.αν θες fue για μενα ο καλυτερος ειναι ο dr feller και στην strip o dr hasson.
 

meandros

Member
Απ: DR RAHAL?

την μεθοδο καλυτερα να την εκτιμησει ο γιατρος.για καλυτερο αποτελεσμα πιστευω.επισης προσπαθω να μαθω πληροφοριες και για κυπρο.αν ξερετε κατι πειτε μου.
 

giorgos 29

New Member
Απ: DR RAHAL?

[quote author=meandros link=topic=534.msg7993#msg7993 date=1235666413]
την μεθοδο καλυτερα να την εκτιμησει ο γιατρος.για καλυτερο αποτελεσμα πιστευω.επισης προσπαθω να μαθω πληροφοριες και για κυπρο.αν ξερετε κατι πειτε μου.
[/quotενα απο τα καλυτερα κεντρα που λειτουργει και στη κυπρο ειναι αυτο www.hairlifeclinics.com//el/treatments/index.php
 

Joda

Member
Απ: DR RAHAL?

meandros ο γιατρος θα σου πει να κανεις την τεχνικη που κανει αυτος.
καμια φορα αποφευγεται η strip λογω οχι καλης ελαστικοτητας του δερματος.αν πχ πας αρμανι η feller θα σου πει κανε fue που ειναι και πιο ακριβη.αν ομως πας hasson θα σου πει strip γιατι αυτο κανει καλυτερα.ο γιατρος θα σου προτεινει αυτο που ξερει καλυτερα αυτος.εγω πιστευω οτι ειναι καλυτερη η strip με τον καινουριο τροπο ραψιματος αλλα και λογω μικροτερης καταστροφης των θυλακων αλλα ακομα μεγαλυτερο ρολο παιζει γενικα ομως το ποσο καλος ειναι ο γιατρος.
 

Joda

Member
Απ: DR RAHAL?

παλιοτερα ειχα δει κατι φωτος απο μια μεταμοσχευση που ειχε κανει σε εναν ο dr rahal.αυτος ο τυπος ειχε αραια μαλλια.μετα ειχε μια φωτογραφια που ηταν μετα απο 1,5 χρονο και ηταν χειροτερα.ειχαν παθει καποιο σοκ τα μαλλια του η λογικα απο ο,τι υποψιαζομαι τραυματιστηκαν η ηδη υπαρχοντες θυλακες.μονο που ειδα αυτη την φωτο εστω και μια εμενα μου αρκει και θα μου δημιουργουσε εφιαλτες.καλυτερα feller η hasson&wong η shapiro(και ο shapiro ειναι σαν τοσο καλος οσο οι αλλοι 3)
 

@ggelos

New Member
Απ: DR RAHAL?

joda ολοι οι γιατροι εχουν και τις κακές τους επεμβάσεις. Οχι μονο σε μεταμοσχεύσεις μαλλιων αλλα και σε ολους τους τομεις τις Ιατρικης. Τώρα αν θεωρείς από το ένα περαστατικό που είδες, πως πρεπει να αποτρεψεις καποιον να πάει σε ενα γιατρο τετοιου κυρους και με τέτοια αναγνώριση από ολα τα φορουμ παγκοσμιος, είναι άστοχο. Δεν το λέω επιθετικά, ειλικρινά, την αποψη μου εκφράζω. Και ο μονος λογος ειναι αυτος που ειπα, πως είμαι σιγουρος οτι ολοι οι γιατροι ακομα και Hasson k Wong, που συμφωνω μαζι σου πωσ ειναι κορυφη, εχουν κανει λάθη. Ολοι ανθρωποι ειναι, οχι μηχανές. ;)
 

Joda

Member
Απ: DR RAHAL?

katalyst παει καιρος που το εχω δει επομενως δεν θυμαμαι που το ειδα ακριβως.
@γγελος συμφωνω οτι ο rahal ειναι παγκοσμιου κυρους και τα λαθη ειναι ανθρωπινα.απλως ειδα τις φωτος τοτε και προσωπικα δεν θα πηγαινα.και εγω πιστευω οτι και οι αλλοι θα εχουν κανει λαθη.αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι οι 4 που ειπα ειναι καλυτεροι απο τον rahal. :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Joda

Member
Απ: DR RAHAL?

οχι φιλε μου δεν εχω κανει και δεν χρειαζεται τωρα και λογω ηλικιας.στο μελλον σιγουρα γιατι οπου ν ναι θα ρθει δεν την γλυτωνω ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα