Dr koray

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kwstakos

New Member
παιδια για σας ειμαι 20 χρονων και ειμαι norwood 6 με μονο λιγες τριχες να εχουν απομινει πανω.εχω δει στο διαδικτυο για το dr koray με θεαματικα αποτελεσματα με λιγα grafts και σε πολυ πρωσιτη τιμη και στο ιταλικο forum εχω δει και φοτογραφιες με θεαματικα αποτελεσματα..αν γνωριζει καποιος κατι για το dr koray παρακαλω ας βοηθησει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr koray

kwstakos είπε:
παιδια για σας ειμαι 20 χρονων και ειμαι norwood 6 με μονο λιγες τριχες να εχουν απομινει πανω.εχω δει στο διαδικτυο για το dr koray με θεαματικα αποτελεσματα με λιγα grafts και σε πολυ πρωσιτη τιμη και στο ιταλικο forum εχω δει και φοτογραφιες με θεαματικα αποτελεσματα..αν γνωριζει καποιος κατι για το dr koray παρακαλω ας βοηθησει...

20 χρονων μονο με τοσο μεγαλο νοργουντ???? ε τοτε πολυ πιθανον να πας και νοργουντ 7 οταν μεγαλωσεις λιγο ακομα......
Δε ξερω αν εισαι καταλληλος για εμφυτευση.......και οσο γι αυτο που λες.....οτι εχεις δει με λιγα θυλακια θεαματικα αποτελεσματα απλα ξεχασε το......αυτο δεν εξαρταται απ τον γιατρο....εξαρταται απ τα χαρακτηριστικα του μαλλιου σου......το ποσο καλη πυκνοτητα εχουν κ το πως θα δειξουν γενικα.....
 

jim250781

Member
Απ: Dr koray

Φίλε σκέψου το καλά...

Το μόνο που ξέρω σίγουρα είναι ότι ο Dr. Koray δεν κάνει καμία επέμβαση...
Έχει καλούς τεχνικούς και τα κάνουν όλα αυτοί...

Το ίδιο ακριβώς ισχύει , σε καλύτερο επίπεδο βέβαια, και για τον Dr. Ron Shapiro στην μέθοδο FUE.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα