billys_xx, FUE, 3842g, 6-7/06/2020

aeratos28

Just aeratos
Μην τα βρέχεις ρε αδερφέ τα μαλλιά και βγάζεις φωτό.αστα στεγνά και βγάλε.αν σου ζητήσουμε στην πορεία κάποια με βρεγμένα μαλλιά οκ.τωρα το αν πάει κάτι λάθος ,θα το δούμε σε ένα με δύο μήνες..μην βιάζεσαι,καλή συνέχεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Μην τα βρέχεις ρε αδερφέ τα μαλλιά και βγάζεις φωτό.αστα στεγνά και βγάλε.αν σου ζητήσουμε στην πορεία κάποια με βρεγμένα μαλλιά οκ.τωρα το αν πάει κάτι λάθος ,θα το δούμε σε ένα με δύο μήνες..μην βιάζεσαι,καλή συνέχεια.
Έτσι είμαστε εμείς τιρκαλικοι....κάνουμε το ανάποδο από τους άλλους ....δεν βγάζουμε ούτε βίντεο σκοτεινά ούτε φωτό περίεργες ....αυτό σαμποταριζομαστε μέχρι αηδίας!!! Να μην μας ματιασετε κιόλας :p
 

billys_xx

Member
Μην τα βρέχεις ρε αδερφέ τα μαλλιά και βγάζεις φωτό.αστα στεγνά και βγάλε.αν σου ζητήσουμε στην πορεία κάποια με βρεγμένα μαλλιά οκ.τωρα το αν πάει κάτι λάθος ,θα το δούμε σε ένα με δύο μήνες..μην βιάζεσαι,καλή συνέχεια.
Ευχαριστώ! Είμαι ρεαλιστής. Προσπαθώ να παρουσιάσω την πορεία της μεταμόσχευσης με ρεαλισμό και όχι με φωτογραφίες κάλυψη απόκρυψη
 

billys_xx

Member
Έτσι είμαστε εμείς τιρκαλικοι....κάνουμε το ανάποδο από τους άλλους ....δεν βγάζουμε ούτε βίντεο σκοτεινά ούτε φωτό περίεργες ....αυτό σαμποταριζομαστε μέχρι αηδίας!!! Να μην μας ματιασετε κιόλας :p
πες τα ρε Γιώργο!
 

aeratos28

Just aeratos
Ο ρεαλισμός αγορίνα είναι το στεγνό μαλλί και να βγάλεις μία φώτο σε εξωτερικές συνθήκες.δλδ εσύ κυκλοφορείς έξω μονίμως με το μαλλί μούσκεμα?o_O
Όπως είσαι στην καθημερινότητα αδερφε βγάλε φωτό.για μούσκεμα μαλλί το βλέπουμε στην πορεία.αν και δεν χρειάζεται.μονο ορισμένες φορές σε κάποιους που κάνουν περίεργα χτενίσματα και βάζουν πονηρές φωτό.
 

spi

Well-Known Member
Πάει λίγο πιο αργά αλλά πιστεύω πως (όπως κι εγώ) είσαι ανυπόμονος. Στον 5ο μήνα θα δεις το μπαμ. Όλα θα πάνε καλά φιλε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member

kharmacoma

Well-Known Member
Ναι vlafo. Εχω κλεισει για Φεβρουάριο. Και πραγματικά με ενδιαφέρει η πορεία του billy γιατι μοιάζουν κάπως οι περιπτώσεις μας.

Θέλω συμμάζεμα hairline και crown και πύκνωση στο υπολοιπο.
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι vlafo. Εχω κλεισει για Φεβρουάριο. Και πραγματικά με ενδιαφέρει η πορεία του billy γιατι μοιάζουν κάπως οι περιπτώσεις μας.

Θέλω συμμάεζεμα hairline και crown και πύκνωση στο υπολοιπο.
Τρέχει και του alexx ήδη και άλλο ένα του Jim.
Οπότε φαντάζομαι γύρω στα 3500g?
Θα βάλει φαντάζομαι και ο Billy.
 

kharmacoma

Well-Known Member
Εκεί ελπίζω, 3500-3800 grafts. Σύμφωνα με το γιατρό διήμερο session και κάνει το καλύτερο δυνατό όσον αφορά τον αριθμό των grafts, αυτη είναι η λογική του.

Τα παρακολουθώ όλα τα θέματα του Τυρκαλά.
 
Μπλουζα