billys_xx, FUE, 3842g, 6-7/06/2020

piros75

Well-Known Member
Αν απο αυτη τη "χιλιοματωμενη" φωτογραφια, φιλε piro, μπορεις να διακρινεις ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΩΝ ΤΡΙΧΩΝ (οπως ο ιδιος γραφεις), τοτε τι να πω; Εχεις δικιο.

Φαίνεται η φορά στην τοποθέτηση. κάνει στρόβιλο και μάλιστα πολύ καθαρό. Αλλά για να είμαστε σίγουροι πρέπει να στείλει μια της περιοχής τώρα που καθάρισε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

billys_xx

Member
Φαίνεται η φορά στην τοποθέτηση. κάνει στρόβιλο και μάλιστα πολύ καθαρό. Αλλά για να είμαστε σίγουροι πρέπει να στείλει μια της περιοχής τώρα που καθάρισε.
Οταν αρχίσουν και βγαίνουν οι τρίχες θα κάνω ενημερωση. Προς το παρόν ειμαι καράφλας.
 

billys_xx

Member
Παίδες ειμαι στους 3 μήνες και 19 μέρες. Αρχίζω και βλέπω μια μικρή κινητικότητα. Παραθέτω μια φώτο κάτω από φως και βρεγμένα τα μαλλιά. Το μαλλι έχει μήκος 1.3 εκατοστά (τα έχω πάρει με μηχανη)
 

Συνημμένα

  • 20200922_173527.jpg
    20200922_173527.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 426
Τελευταία επεξεργασία:

Dob31

Active Member
Φιλε ακολουθεις καποια θεραπεια? Αν ναι ποια? Την ακολουθουσες και πριν την μεταμοσχευση?
 

vlafo

Well-Known Member
Αν αρχίζει η κινητικότητα σιγά σιγά μπαίνεις ήδη στη διαδικασία φύτρωσης.
Το αποτέλεσμα σου αν έχεις υψηλή φύτρωση προβλέπεται διαστημικό.
Θυμίζω ότι είναι σαν να έχεις βάλει 5.500g μια και 11.000 τρίχες περίπου εκεί είναι και είχες ήδη πολύ υπάρχον μαλλί.
Περιμένουμε και αναμένουμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

billys_xx

Member
Αν αρχίζει η κινητικότητα σιγά σιγά μπαίνεις ήδη στη διαδικασία φύτρωσης.
Το αποτέλεσμα σου αν έχεις υψηλή φύτρωση προβλέπεται διαστημικό.
Θυμίζω ότι είναι σαν να έχεις βάλει 5.500g μια και 11.000 τρίχες περίπου εκεί είναι και είχες ήδη πολύ υπάρχον μαλλί.
Περιμένουμε και αναμένουμε.
Δεν υπήρχε μαλλι στην hairline. Ημουν τελείως άδειος. Οπως μπορείς να δεις και απο τις φωτογραφίες το κούτελο ήταν τελείως αδειο. Μακαρι να πανε ολα καλα και να έχω ένα καλό αποτελεσμα. Μεχρι στιγμης ειναι πολυ αραιό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

billys_xx

Member
Σε 1,5 μήνα που θα Σάι στους 5 θα χει ενδιαφέρον να δούμε ....
Για να δούμε Γιώργο. Μεχρι στιγμης ειναι αρκετα αραιά τα μαλλιά που βγαίνουν και διακρινω και καποια κενά. Μακαρι να πανε ολα καλά. Είμαι στην φάση του άγχους και της ανυπομονησίας για το αποτέλεσμα.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν υπήρχε μαλλι στην hairline. Ημουν τελείως άδειος. Οπως μπορείς να δεις και απο τις το κούτελο ήταν τελείως αδειο. Μακαρι να πανε ολα καλα και να έχω ένα καλό αποτελεσμα. Μεχρι στιγμης ειναι πολυ αραιό.
Είναι πολύ νωρίς ακόμα και δεν υπάρχει κανένα άγχος τώρα μπαίνεις στα καλύτερα.
Χερλάιν έχεις βάλει 2800g περίπου και τα υπόλοιπα πίσω και έχεις και αρκετά μαλλιά middle οπότε με μια φυσιολογική φύτρωση αν έχει κάνει καλό dense packing ο γιατρός θα είσαι πολύ καλός.
Ίδωμεν.
 

veg

Active Member
ευχες και απο μενα , εχεις το πλεονεκτημα της πολυ καλης 'μεσαιας ' περιοχης ,που ειδα και στις αρχικες φωτο , οποτε αν εχεις καποια φυσικοτητα μπροστα θα εισαι σουπερ και οταν με το καλο 'πυκνωσεις' , νομιζω οτι τα κοντα μαλλια θα σου δωσουν και το φαινομενο του 'less is more ' ,προσωπικη μου γνωμη . Δηλαδη ενας με λιγο αραιοτερα αλλα 'σταθερα' μαλλια και σχεδον σε ολα τα σημεια , κοντα κουρεμενος , φαινεται καλυτερα οπτικα απο εναν που αφηνει μαλλια 15 και 20 ποντους για να κανει καλυψη μπετον αρμε . Προσωπικο γουστο παντα και αισθηση μου απο οσους βλεπω στην καθημερινη ζωη .
 

billys_xx

Member
ευχες και απο μενα , εχεις το πλεονεκτημα της πολυ καλης 'μεσαιας ' περιοχης ,που ειδα και στις αρχικες φωτο , οποτε αν εχεις καποια φυσικοτητα μπροστα θα εισαι σουπερ και οταν με το καλο 'πυκνωσεις' , νομιζω οτι τα κοντα μαλλια θα σου δωσουν και το φαινομενο του 'less is more ' ,προσωπικη μου γνωμη . Δηλαδη ενας με λιγο αραιοτερα αλλα 'σταθερα' μαλλια και σχεδον σε ολα τα σημεια , κοντα κουρεμενος , φαινεται καλυτερα οπτικα απο εναν που αφηνει μαλλια 15 και 20 ποντους για να κανει καλυψη μπετον αρμε . Προσωπικο γουστο παντα και αισθηση μου απο οσους βλεπω στην καθημερινη ζωη .
Σε ευχαριστώ πολύ! Ελπιζω να εχω μια καλη πύκνωση και φυσικότητα. Αυτό ήταν και το ζητούμενο μου εξ αρχής.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν υπήρχε μαλλι στην hairline. Ημουν τελείως άδειος. Οπως μπορείς να δεις και απο τις το κούτελο ήταν τελείως αδειο. Μακαρι να πανε ολα καλα και να έχω ένα καλό αποτελεσμα. Μεχρι στιγμης ειναι πολυ αραιό.
Έχει οριοθετηθεί ήδη η περιοχή .... εννοείτε ακόμα είσαι αραιός ....μέσα σε 2,5 θα γίνει το μπαμ .....
 

billys_xx

Member
Με αρκετα χαμηλο φωτισμό. 4 μήνες παρα 7 μέρες. Μήπως κάτι πάει λαθος;
 

Συνημμένα

  • 20200928_232204.jpg
    20200928_232204.jpg
    656.1 KB · Προβολές: 354
Μπλουζα