Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

cool11

Well-Known Member
Εχοντας περιδιαβει πολλα τοπικ στην κατηγορια topical dht blockers, και βλεποντας τις προτασεις και τις λυσεις, το συμπερασμα που βγαζει καποιος -εκ πρωτης οψεος τουλαχιστον- ειναι οτι για να αποκτησει καποιος dht blocker στη χωρα μας, ή πρεπει να το φτιάξει μονος του, ή πρεπει να το παραγγειλει απο το εξωτερικο. Ok, δεκτες αυτες οι λυσεις.

Αυτο που θελω εγω να ρωτησω ειναι:
topical dht blocker, σε μορφη ετοιμου εμπορικου προιοντος, δεν διατιθεται πουθενα στην Ελληνικη αγορα?

Ειναι τοσο εξεζητημενο, που κανενας προμηθευτης, κανενας εισαγωγεας, κανενα φαρμακειο, κανενας αντιπροσωπος, κανενα καταστημα ειδων αισθητικης, δεν φερνει σε τουτη τη χωρα, ενα dht blocker?

Αν υπαρχει καποιο προιον που ξερετε οτι ειναι αποτελεσματικο dht blocker και διατιθεται στην ελληνικη αγορα, σας παρακαλω πειτε το να καταγραφει εδω, και να υπαρχει ως διαθεσιμη επιλογη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

οχι απο λοσιον απο οσο γνωριζω δεν υπαρχει κατι που να υπαρχει για να παρει κανεις απο ελλαδα

μονο κατι χαπακια με palmetto μεσα και λοιπα προσπαθουν να κανουν κατι αλλα μενουν στην προσπαθεια

το πιο απλο που μπορεις να κανεις ειναι να παρεις ενα aldactone απο φαρμακειο η proscar

και νερακι απιονισμενο και οινοπνευμα και προπυλενογλυκονη και να φτιαξεις κατι μονος σου

μπορεις να τα βρεις αυτα απο ενα φαρμακειο και να φτιαξεις μια καλη λοισον μονος σου

ευκολο ειναι υπαρχουν συνταγες που εδωσε ο ακης
 

magic810

New Member
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

castalia lavillon
εχει saw palmeto μεσα...πωλειται στα φαρμακεια σαν καλλυντικο προιον
 

Άκης

Administrator
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

cool11 είπε:
Εχοντας περιδιαβει πολλα τοπικ στην κατηγορια topical dht blockers, και βλεποντας τις προτασεις και τις λυσεις, το συμπερασμα που βγαζει καποιος -εκ πρωτης οψεος τουλαχιστον- ειναι οτι για να αποκτησει καποιος dht blocker στη χωρα μας, ή πρεπει να το φτιάξει μονος του, ή πρεπει να το παραγγειλει απο το εξωτερικο. Ok, δεκτες αυτες οι λυσεις.

Αυτο που θελω εγω να ρωτησω ειναι:
topical dht blocker, σε μορφη ετοιμου εμπορικου προιοντος, δεν διατιθεται πουθενα στην Ελληνικη αγορα?

Ειναι τοσο εξεζητημενο, που κανενας προμηθευτης, κανενας εισαγωγεας, κανενα φαρμακειο, κανενας αντιπροσωπος, κανενα καταστημα ειδων αισθητικης, δεν φερνει σε τουτη τη χωρα, ενα dht blocker?

Αν υπαρχει καποιο προιον που ξερετε οτι ειναι αποτελεσματικο dht blocker και διατιθεται στην ελληνικη αγορα, σας παρακαλω πειτε το να καταγραφει εδω, και να υπαρχει ως διαθεσιμη επιλογη.

Τι να φέρει; Revivogen? Ξέρεις τι διαδικασία απαιτεί κάτι τέτοιο να το μάθει ο κόσμος; Οι περισσότεροι θα είναι επιφυλακτικοί, μιας και έχουν στο κεφάλι τους Viscy κλπ.

Georgex6 είπε:
Αν είναι να πάρει κανείς αυτό, γιατί να μην πάρει φιναστερίδη;
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

Ακη βλεπω στην υπογραφη σου προσθεσες ξανα proscar...
Ειδες αυξηση της τριχοπτωσης με τα τοπικα που χρησιμοποιησες το προηγουμενο διαστημα
η' εχεις κατι αλλο κατα νου ::) ???
 

Άκης

Administrator
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

Είδα τρελή τριχόπτωση... Αλλά την είδα σε 1μιση μήνα. Πιθανών να είναι από τη ντουταστερίδη, αλλά επειδή "τα 'παιξα", πρόσθεσα και το χάπι :-[
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

Με τη ντουτα παντως που εχω προσθεσει στη spiro εδω κ 1 μηνα+κατι δεν ειδα shedding μονο για καμια βδομαδα αλλα παιζει να ηταν κ λογω της ανοιξης.
Ειδα ομως sides απο την προσθηκη της για καμια 10αρια μερες (πρωινες στυσεις γιοκ+μικροτερη λιμπιντο+αραιο σπερμα) -εκτος κ αν παιχτηκε τιποτα με την ποσοτητα της φινα ::) κ παραπλανηθηκα
Τωρα παντως πολυ καλυτερα ;D
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

εγώ συνεχίζω ακόμα shedding (duta & revivogen) αλλά δεν πτοούμαι ;D ;D
 

Death Valley

New Member
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

castalia lavillon


Περιεχει saw palmetto που αναστελει φυσικα το ενζυμο που μετατρεπει την τετοστερονη σε dht στον θυλακα.Περιεχει ακομα πρωτεινες σογιας που επιμηκυνουν την αναγενη φαση των μαλλιων.Πολυ καλη επιλογη γι'αυτους που δεν εμπιστευονται το ιντερνετ για την υγεια τους αλλα και γι'αυτους που δεν θελουν να πειρματιζονται με μαγικες συνταγες.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

μπορείς τουλάχιστον να μην μιλάς... ::) ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

Death Valley να σε ρωτήσω κάτι τελείως φιλικά. Δεν έχω τίποτα μαζί σου ούτε με κάποιον άλλον απο δώ. Από τα τις πολλές λοσιόν και ενέσεις που κανάνε οι δερματολόγοι στο κεφάλι είχα ως συνέπεια το μεγάλο ερεθισμό στο κεφάλι μου και δεν μπορούσα να βάλω σχεδόν καμία λοσιόν. Όταν μου έδιναν Regaine είχα τόση φαγούρα που πολλές φορές όταν κοιμόμουνα ξυπνούσα από την φαγούρα και είχα φτάσει σε σημείο να κάνω πληγές στο κεφάλι μου από το ξύσιμο. Όταν τους το έλεγα (ας μην αναφέρω ότι όλοι μου λέγανε ότι έχω φαγούρα απο άγχος -μεγάλη μπούρδα- όταν δεν ξέρουν τί να σου πούν το αποδίδουν σε αγχος) μου λέγανε να σταματήσω να βάζω πχ. Regaine με αποτέλεσμα να χειροτερεύει το πρόβλημά μου. Από τότε που διάβασα εδώ για αλόη και tricomin και τα χρησιμοποιώ έχει μειωθεί τόσο πολύ, δεν έχω σχεδόν καθόλου και βάζω στο κεφάλι μου αρκετά καθε μέρα. Οπότε αυτό που λες
Πολυ καλη επιλογη γι'αυτους που δεν εμπιστευονται το ιντερνετ για την υγεια τους αλλα και γι'αυτους που δεν θελουν να πειρματιζονται με μαγικες συνταγες.
το βρίσκω άκυρο.
 

Death Valley

New Member
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

Δεν με νοιαζει.Εγω το γραφω πληροφοριακα.Αλλοι συνταγογραφουν εδω περα...

Εσυ δεν εισαι που εχεις παρει τα Anacaps με το τσουβαλι.Αμφιβαλλο αμα ξερεις πως ειναι το κουτι τους.... :-\ :-\ :-\ :-\
 
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

2 χρονια επαιρνα anacaps αγαπητέ!!!!!!!!!
Και μάλιστα το τελευταίο κουτί που είχα πάρει είχε και δώρο το anaphase το σαμπουάν το οποίο πηγε στα σκουπίδια!Γιατί και αυτό το σαμπουάν μου το είχαν δώσει...και ποτέ δεν έκανε αυτά που υποσχεται!!
Αν είσαι γιατρός εύχομαι να μην είσαι δερματολόγος ( οι σωστοί γιατροί δεν μιλάνε με ειρωνεία)!!!!
Προσωπικά δεν ξανασχολούμαι μαζί σου!!!
[το διόρθωσα για να μιλάω κόσμια 8) ]
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

Death Valley είπε:
Δεν με νοιαζει.Εγω το γραφω πληροφοριακα.Αλλοι συνταγογραφουν εδω περα...

Εσυ δεν εισαι που εχεις παρει τα Anacaps με το τσουβαλι.Αμφιβαλλο αμα ξερεις πως ειναι το κουτι τους.... :-\ :-\ :-\ :-\
υπάρχει περίπτωση να ξυπνήσεις από το κώμα;
χαζόχορτο δεν τρώει ο κόσμος και εσύ προσπαθείς να επιβληθείς με μια υποτιθέμενη ιδιότητα
 

Death Valley

New Member
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

Αφου εισαι κλωνος του admin εδω περα.Εμας πας να κοροιδεψεις.

Για μενα η καθε συμβουλη σας εδω ειναι επικινδυνη και προτρεπω τα μελη να σας αγνοουν
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

μέλος είσαι από λάθος του server,και όχι για αποδοχή των υπολοίπων
γιατρός πάντως...
 

Death Valley

New Member
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

Καχυποπτε εσυ με ειχες προκαλεσει και ειχα πει οτι ειμαι γιατρος.Το αν πιστευεις οτι ειμαι η οχι δεν με ενδιαφερει καθολου και πιστεψε με δεν ειμαι δερματολογος οποτε προχωρα αφοβα.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dht blocker, ως ετοιμο εμπορικο προιον για αγορα-Ελλαδα

δικαιολογεί δλδ η υποτιθέμενη ιδιότητά σου να κρίνεις τους πάντες;

μήπως σου χρειάζεται γιατρός;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα