Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
20210619_231123r.png

Ένα τέτοιο (συντηρητικό) κλείσιμο των κροτάφων είχα στο μυαλό μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Φίλε Cvial
Αυτό δεν είναι συντηρητικό αλλά φέρνει σχεδόν σε ευθεία.
Μια χαρά είναι και αυτό σου έχω προτείνει και εγώ να κάνεις,θεωρώ ότι είναι η καλύτερη επιλογή,και νεώτερος θα δείξεις και λιγότερο συντηρητικό και περισσότερο φυσικό από το ήδη υπάρχον.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φίλε Cvial
Αυτό δεν είναι συντηρητικό αλλά φέρνει σχεδόν σε ευθεία.
Μια χαρά είναι και αυτό σου έχω προτείνει και εγώ να κάνεις,θεωρώ ότι είναι η καλύτερη επιλογή,και νεώτερος θα δείξεις και λιγότερο συντηρητικό και περισσότερο φυσικό από το ήδη υπάρχον.

Είναι ένα ενδιάμεσο. Ευθεία θα ήταν αν δεν είχε την μυτούλα. Προσωπικά μου άρεσε το πρώτο πρώτο που έκανε ο Ίουλιος όταν δεν είχε μεγαλώσει τα peaks γιατί και στο τρέχον δεν ξέρω πόσο έχουν τραβηχτεί προς τα έξω (τέτοια επιλογή δεν υπάρχει λόγω αριθμού graft) απλά θα το ήθελα πιο ακανόνιστο (το πρώτο).
 

F1ght3r

Well-Known Member
Τελευταία μεταμόσχευση μαλλιών λες, μπα εγώ δεν σε πιστεύω και σε βλέπω σε 10 χρονια να ξανακάνεις. Επίδης σε αρέσουν η τρίχες όταν μπορέσουν να κάνουν κλωνοποίση σε βλέπω να πηγαίνεις για 10 χιλιάδες grafts ακόμα σε μερικά χρονια χάχα;)
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ελάχιστες παρεμβάσεις στην πρώτη.
Τα peaks έχουν τραβηχτεί ελάχιστα.:mad:
 

Συνημμένα

  • 20210620_213144~2.png
    20210620_213144~2.png
    2 MB · Προβολές: 152

crossfire

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 37371
Ένα τέτοιο (συντηρητικό) κλείσιμο των κροτάφων είχα στο μυαλό μου.

Αυτο δεν έχει καμια σχέση με αυτό που καταλαβαμε οτι θες να κανεις όταν ανοίξες το νημα....έχει δίκιο ο @vlafo .
Αυτό είναι "επανάσταση " και τείνει προς τη γνώμη του @Anastasakis Hair Clinic ......
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
20210620_213144_4.png


Και μια δική μου "μπουνταλάδικη" ζωγραφική προσέγγιση με βάση το τελευταίο σου σκίτσο Ιούλιε με κάποιες διορθώσεις. Εδώ είμαι, οι κρόταφοι δεν είναι τόσο κλειστοί αλλά και ούτε τόσοι ανοιχτοί. Υπάρχει το peak αλλά δεν βγάζει και μάτι. Είναι πιο smooth.

@crossfire, οντώς η γραμμή στο κλείσιμο είναι λίγο μαξιμαλιστική έτσι όπως την βλέπω στο PC, την έκανα από κινητό. Γράψε λάθος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Και επετειακή έκδοση της Barbie να βγάζατε, λιγότερο reconstruction της hairline θα έπαιζε :p
 

oreo

Well-Known Member
Έχεις δει τον άλλο που δοκιμάζει 3 ώρες και στο τέλος δεν ψωνίζει. Κάπως έτσι το βλέπω :)
Όχι φίλε εννοείται πως πρέπει να κάνεις το καλύτερο δυνατό επι της κεφαλής σου.
Απλά είπα και εγώ να χρησιμοποιήσω αυτή την ατάκα που τόσες φορές έχω δει γραμμένη στο φόρουμ και πάντα την έβρισκα λάθος.
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε oreo
Το καλύτερο το έχει ήδη κάνει και το έχει πετύχει.
Τα υπόλοιπα είναι πλέον ψύλλοι στα άχυρα.:)
 
Μπλουζα