choiexpert Θεσσαλονίκη τους ξέρει κάποιος;

Καλημέρα παιδιά εχθές πήγα την αδερφή μου στο αεροδρόμιο και τα δύο παλικάρια είχαν έρθει από το Ισραήλ και κανα μεταμοσχεύσεις αυτή την εταιρία choiexpert κανένα πρήξιμο ωραίο αποτέλεσμα τέλειο αποτέλεσμα έτσι πως πρέπει να γίνεται αφού φανταστείτε νόμιζα πως ήρθαν από την Τουρκία και κάναμε μια στάση και μου είπαν όχι το καναμε στην Θεσσαλονίκη έχω δει κάποιες φωτογραφίες και κάποια βίντεο τρομερά αποτελέσματα στον ένα χρόνο αλλά δεν έχω ξανακούσει τίποτα γι’ αυτούς

Έχει κανένας καμιά εμπειρία η ξέρει κάτι περισσότερο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Καλημέρα παιδιά εχθές πήγα την αδερφή μου στο αεροδρόμιο και τα δύο παλικάρια είχαν έρθει από το Ισραήλ και κανα μεταμοσχεύσεις αυτή την εταιρία choiexpert κανένα πρήξιμο ωραίο αποτέλεσμα τέλειο αποτέλεσμα έτσι πως πρέπει να γίνεται αφού φανταστείτε νόμιζα πως ήρθαν από την Τουρκία και κάναμε μια στάση και μου είπαν όχι το καναμε στην Θεσσαλονίκη έχω δει κάποιες φωτογραφίες και κάποια βίντεο τρομερά αποτελέσματα στον ένα χρόνο αλλά δεν έχω ξανακούσει τίποτα γι’ αυτούς

Έχει κανένας καμιά εμπειρία η ξέρει κάτι περισσότερο
Θα είχε ενδιαφέρον να πάει κάποιος να κάνει η και εσυ που είδες όμορφο αποτέλεσμα να δοκιμάσεις
 
Θα είχε ενδιαφέρον να πάει κάποιος να κάνει η και εσυ που είδες όμορφο αποτέλεσμα να δοκιμάσεις
Ναι έχω αύριο ραντεβού για να μιλήσουμε και να με δείξουν ορισμένα πράγματα

Οπότε θα ακυρώσω σήμερα το ραντεβού μου για το Σάββατο με τον κύριο τυρκαλα και το αφήσεις όπως είχαμε κανονίσει τον Οκτώβριο αν σε περίπτωση δε βρω κάποιον άλλον
 

Pan77

Active Member
Επειδή σε βλέπω να αγχώνεσαι για κάποια θέματα όπως πρήξιμο ή κοκκινίλες, πρέπει να ξέρεις ότι αυτά εμφανίζονται στις περισσότερες μμ και εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. Κανείς δεν μπορεί να σου δώσει εγγύηση ότι δεν θα συμβεί αλλά και να συμβεί είναι απόλυτα φυσιολογικό και εξαφανίζεται μετά από κάποιο διάστημα.
 

witcher

Well-Known Member
Καλημέρα παιδιά εχθές πήγα την αδερφή μου στο αεροδρόμιο και τα δύο παλικάρια είχαν έρθει από το Ισραήλ και κανα μεταμοσχεύσεις αυτή την εταιρία choiexpert κανένα πρήξιμο ωραίο αποτέλεσμα τέλειο αποτέλεσμα έτσι πως πρέπει να γίνεται αφού φανταστείτε νόμιζα πως ήρθαν από την Τουρκία και κάναμε μια στάση και μου είπαν όχι το καναμε στην Θεσσαλονίκη έχω δει κάποιες φωτογραφίες και κάποια βίντεο τρομερά αποτελέσματα στον ένα χρόνο αλλά δεν έχω ξανακούσει τίποτα γι’ αυτούς

Έχει κανένας καμιά εμπειρία η ξέρει κάτι περισσότερο
Πήγαινε να ρωτήσεις φίλε και πες μετά τι σου πρότεινε σε grafts, τιμή κτλπ...Έχει ακουστεί και άλλες φορές το όνομα του Τσάκαλου στο φόρουμ, απλά αυτή είναι η νέα του κλινική στη θεσσαλονίκη από ότι φαίνεται. Κάπου είδα στο site του να αναφέρει ότι από 2500 ευρώ ξεκινάνε οι τιμές του για μονοήμερη συνεδρία λογικά για 2000-2500 grafts.
 

georgio124

New Member
Καλησπέρα στην παρεα κ από μένα.έριξα μια ματια στο σάιτ,εβλεπα αποτελεσματα κ μετά λύπης μ είδα ότι έχει ανεβάσει ένα αποτελεσμα ενός αλλου γιατρού,του αγγέλου κεραμίδα(K-Hair clinic).επειδή τυγχάνει να τον γνωρίζω προσωπικά από μια κοινή παρεα π γνωριστηκαμε,αργότερα τον επισκέφτηκα κ για μια εκτίμηση της δότριας μ,τον ενημέρωσα κ με παρακάλεσε να το αναφέρω.αν μπείτε στο ινσταγκραμ του γιατρού θα δείτε ότι το είχε ανεβάσει τον θα Ιανουάριο του 20.Επισης απ όσο γνωρίζω ο γιατρος θα κινηθεί νομικά καθώς πρόκειται για παραβίαση πνευματικών δικαιωμάτων…
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλα και εμας μας πηραν αποτελεσμα απο κλινικη τις τουρκιας στο ινσταγραμ και τους σχολιασα να το κατεβασουν. Φυσικα και με εγραψαν κανονικα.
 

georgio124

New Member
Για το λογο του αληθες
 

Συνημμένα

  • 34F70B4D-C3D8-46C9-BB3E-A39BAE2DB67E.jpeg
    34F70B4D-C3D8-46C9-BB3E-A39BAE2DB67E.jpeg
    605.1 KB · Προβολές: 127
  • 33159C48-D314-464A-BDFB-7A452BF348E6.jpeg
    33159C48-D314-464A-BDFB-7A452BF348E6.jpeg
    713.5 KB · Προβολές: 114
  • 829F06CC-D54C-4A46-BC75-4DD67554AB20.jpeg
    829F06CC-D54C-4A46-BC75-4DD67554AB20.jpeg
    633 KB · Προβολές: 117
Μπλουζα