Celebrities που ΔΕΝ κάνουν μεταμόσχευση

crossfire

Well-Known Member

Τους χαίρομαι τους φραγκάτους που δεν κάνουν μεταμόσχευση....ενώ έχουν την οικονομική δυνατότητα, ούτε καν ασχολούνται.....προφανώς το θεωρούν ασήμαντο.
Fetel, Σπανούλης, πρίγκηπας William και αλλοι
 

Συνημμένα

  • 81A3A54F-D7E3-4415-B65F-DC3CB5F34FFF.jpeg
    81A3A54F-D7E3-4415-B65F-DC3CB5F34FFF.jpeg
    22 KB · Προβολές: 111
  • FF74A5CA-9075-4B11-B398-FA82A03BA9E5.jpeg
    FF74A5CA-9075-4B11-B398-FA82A03BA9E5.jpeg
    37 KB · Προβολές: 144

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Πότε δεν μπορείς να ξέρεις τι παθογένειες κουβαλάει ο καθένας μας.
πχ εμείς είμαστε εγγεγραμμένοι στο www.hairlosgr.com.
ο Φέτελ, μπορεί να είναι όμως εγγεγραμμένος στο www.makemypennisbigger.uk...
η σε ακόμα χειρότερα....
εννοώ σοβαρά θέματα υγείας ή σοβαρών ψυχικών διαταραχών...
Με φοβίζει αυτό για το οποίο ολα τα λεφτά του κοσμου και να διαθέσεις δεν υπάρχει λύση....
Υγεία σε όλους !!!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Συνήθως κάνουμε μεταμόσχευση για να δείχνουμε ωραίοι στο αντίθετο φύλλο και στο ευατο μας φυσικά.
Αν είμαι ο πρίγκηπας και ένα κάρο λεφτά αυτόματα γίνεσαι όμορφος για το αντίθετο φύλλο τι να τους νοιαξει.
Ανοίγεις μεγάλη συζήτηση crossfire.
Και πείτε μου εσείς τώρα αν ο jason statham δούλευε στα χωράφια στο χωριό σας και έβγαινε για μπύρα με πατατακια ποια θα τον κοιτούσε που μου έγινε και από τους πιο σέξυ άνδρες?
Οποιοδήποτε και αν μπει στο Survivor αύριο ξαφνικά θα γίνει αυτόματα όμορφος για πολλές και σέξι.
 

Harris_G

Well-Known Member
@John_John1 Μη χρησιμοποιεις ως παραδειγμα αυτους που τους παει πιο πολυ η καραφλα απο το να ειχαν η φουλ μαλλι η εστω Nw2ή 3 (Statham, Dwayne Johnson, Vin Diesel κλπ). Σωστό παραδειγμα ειναι ο Jude Law που αμα δεις παλιες φωτο του με μαλλι,ηταν πολυ πιο εμφανισιμος. Τωρα budget εχουν, χρονο εχουν, γιατι δεν κανουν πραγματικα μονο αυτοι το ξερουν. Εγω πιστευω κυριως απο αποψη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

hairlosscursed

Well-Known Member
Ποιος κρίνει Πότε είναι κάποιος πιο εμφανισιμος πλην του ιδίου ?
αν εγώ κρίνω πως εσύ φαίνεσαι καλύτερα καραφλας θα με πιστέψεις ή θα πιστέψεις αυτό που βλέπουν τα μάτια σου στον καθρέφτη?
άρα το θέμα είναι καθαρά ατομικό και έχει να κάνει άμεσα με τον ψυχισμό και την ιδιάζουσα ιδιοσυγκρασία.
Μην ξεχνάτε πως πανέμορφες γυναίκες κατέληξαν χάλια από πλαστικές νομίζοντας πως είναι άσχημες ή όχι αρκετά ωραίες για τα μάτια τους.
 

crossfire

Well-Known Member
@John_John1 Μη χρησιμοποιεις ως παραδειγμα αυτους που τους παει πιο πολυ η καραφλα απο το να ειχαν η φουλ μαλλι η εστω Nw2ή 3 (Statham, Dwayne Johnson, Vin Diesel κλπ). Σωστό παραδειγμα ειναι ο Jude Law που αμα δεις παλιες φωτο του με μαλλι,ηταν πολυ πιο εμφανισιμος. Τωρα budget εχουν, χρονο εχουν, γιατι δεν κανουν πραγματικα μονο αυτοι το ξερουν. Εγω πιστευω κυριως απο αποψη.

Συμφωνω. Επίσης παιδιά είναι και το στυλ.
Ο συγκεκριμένος αν έκλεινε κροτάφους ή κατέβαζε hairline θα ήταν χειρότερος
 

Συνημμένα

  • 80AD2A31-928A-49DF-A112-6F686C85C671.jpeg
    80AD2A31-928A-49DF-A112-6F686C85C671.jpeg
    30.2 KB · Προβολές: 162
  • CAEE0BFF-F59A-4294-956B-D0B21D25A388.jpeg
    CAEE0BFF-F59A-4294-956B-D0B21D25A388.jpeg
    143.9 KB · Προβολές: 155

Harris_G

Well-Known Member
Ποιος κρίνει Πότε είναι κάποιος πιο εμφανισιμος πλην του ιδίου ?
αν εγώ κρίνω πως εσύ φαίνεσαι καλύτερα καραφλας θα με πιστέψεις ή θα πιστέψεις αυτό που βλέπουν τα μάτια σου στον καθρέφτη?
άρα το θέμα είναι καθαρά ατομικό και έχει να κάνει άμεσα με τον ψυχισμό και την ιδιάζουσα ιδιοσυγκρασία.
Μην ξεχνάτε πως πανέμορφες γυναίκες κατέληξαν χάλια από πλαστικές νομίζοντας πως είναι άσχημες ή όχι αρκετά ωραίες για τα μάτια τους.

Ειναι καθαρά θέμα προσωπολογίας. Παρε για παραδειγμα αυτους τους τρεις που ανεφερα. Ωραιο σχημα κρανιου με γωνιες (οχι ταψι σα το Βαμβακίδη) με λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου όχι δλδ έντονα σκούρα φρύδια, τπτ μύτες μπουγατσομάχαιρα, μεγάλα αυτιά κλπ.Χαρακτηριστικά δλδ που "εξουδετερώνονται" σε καποιο βαθμό με μια μαλλούρα και αντίστοιχα επιδεινώνονται με καράφλα.
Αυτο που λες φυσικα και ισχυει οτι πως θελεις εσυ να βλεπεις τον ευατο σου στον καθρεφτη αλλα ισχυει οτι και η καραφλα πηγαινει σε μερικους πιο πολυ απο ενα στυλ με μαλλια. Το λεω αυτο γιατι την εχουμε ποινικοποιήσει στυλιστικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
το όλο θέμα δεν έχει να κάνει με τρίχες...
οι τρίχες είναι η αφορμή...
Έχει να κάνει με πιο βαθιές ανασφάλειες...και full head να είμασταν θα υπήρχε κάτι άλλο...
Σωστός ! Πάντα υπάρχει κάτι άλλο για οποιοδήποτε......είναι γνωστή η απλιστια του είδους μας....
 

vlafo

Well-Known Member
Ειναι καθαρά θέμα προσωπολογίας. Παρε για παραδειγμα αυτους τους τρεις που ανεφερα. Ωραιο σχημα κρανιου με γωνιες (οχι ταψι σα το Βαμβακίδη) με λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου όχι δλδ έντονα σκούρα φρύδια, τπτ μύτες μπουγατσομάχαιρα, μεγάλα αυτιά κλπ.Χαρακτηριστικά δλδ που "εξουδετερώνονται" σε καποιο βαθμό με μια μαλλούρα και αντίστοιχα επιδεινώνονται με καράφλα.
Αυτο που λες φυσικα και ισχυει οτι πως θελεις εσυ να βλεπεις τον ευατο σου στον καθρεφτη αλλα ισχυει οτι και η καραφλα πηγαινει σε μερικους πιο πολυ απο ενα στυλ με μαλλια. Το λεω αυτο γιατι την εχουμε ποινικοποιήσει στυλιστικά.
Το σχήμα κρανίου με τις γωνιές είναι βασικό.Αν έχεις τέτοια μορφολογία κεφαλής και ξυρισμένος είσαι μια χαρά.
Ο άντρας δε χρειάζεται να είναι όμορφος αλλά αρρενωπός.
Μπορεί να είσαι άσχημος και να έχεις γοητεία.Η ομορφιά στον άντρα δεν είναι σαν τη γυναίκα είναι πιο σύνθετο.
Αλλά η εμφάνιση που ανέφερε ο hairlosscursed πέρα από το ατομικό,είναι αντικειμενικό για το ποιός είναι ωραίος γοητευτικός,αρρενωπός.
Μην τρελλαθούμε κιόλας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Συνήθως κάνουμε μεταμόσχευση για να δείχνουμε ωραίοι στο αντίθετο φύλλο και στο ευατο μας φυσικά.
Αν είμαι ο πρίγκηπας και ένα κάρο λεφτά αυτόματα γίνεσαι όμορφος για το αντίθετο φύλλο τι να τους νοιαξει.
Ανοίγεις μεγάλη συζήτηση crossfire.
Και πείτε μου εσείς τώρα αν ο jason statham δούλευε στα χωράφια στο χωριό σας και έβγαινε για μπύρα με πατατακια ποια θα τον κοιτούσε που μου έγινε και από τους πιο σέξυ άνδρες?
Οποιοδήποτε και αν μπει στο Survivor αύριο ξαφνικά θα γίνει αυτόματα όμορφος για πολλές και σέξι.
Ενταξει δεν λειτουργουν ολες οι κοπελες ετσι. Για την ακριβεια εγω δεν εχω γνωρισει καποια τετοια.


Θα συμφωνησω για τις ανασφαλειες. Σε μια κοπελα μου αρεσε πολυ η μυτη της, και αυτη ηθελε να την αλλαξει. Αν την ειχε αλλαξει πριν την γνωρισω πιθανον δεν θα μου αρεσε το ιδιο.

Ειναι σημαντικο να αναγνωρισουμε την γραμμη που η ανασφαλεια μας ξεπερνα και μας κανει να νιωθουμε στα παντα ασχημοι, ενω δεν ειμαστε. Και μιλαω και για κοπελες και για εμας.

Η κοπελα που της αρεσες ελεγε αληθεια για τους κροταφους σου(οτι της αρεσαν) και ας σου φαινεται παραλογο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Η πλειοψηφία των Ανθρώπων εχει ανασφάλεια η περνάει φάσεις με ανασφάλεια .
Ειναι στιγμές που νιώθεις καλα,και στιγμές που δε νιώθεις καλα .
Ο καθένας μπορει να βγάλει ανασφάλειες οποιαδήποτε στιγμή για οποιοδήποτε θεμα.
Σε προσωπικό επίπεδο η ανασφάλεια μου βγήκε οταν έχασα τη μητέρα μου .
Τοτε ένιωσα την ανάγκη να αλλάξω κατι, να κάνω κατι μεγάλο για εμένα .
Ειναι στιγμές που αισθάνεσαι αδύναμος και ψάχνεις για ενα ψυχολογικό boost .
Ειμαστε τυχεροί που το ψάχνουμε με το μαλλι γιατι θα μπορούσε να ηταν και διαφορετική η αναζήτησή .
So , no harm !
 

singer

Member
Συγκρινετε ανομοια πραγματα ,πριγκηπες και βασιλιαδες δεν μπορουν απο την θεση που βρισκονται να δειχνουν ανασφαλεια η εξαρτηση απο την εμφανιση τους.Τωρα ηθοποιοι οπως ο τζεισον ,εγιναν γνωστοι με αυτη την εμφανιση και παιζουν συγκεκριμενους ρολους (τον κακο)εχει εναν τυπο γεματο τεστοστερονη η ετσι δειχνει ,αυτο ομως δεν σημαινει τιποτα.Και ο Σον κονερυ επαιζε τον μποντ πολυ καλα ,οταν ομως θελησε να παιξει καραφλος τον ιδιο ρολο ,του ειπαν τζειμς μποντ καραφλος δεν μπορει να υπαρχει και παρεπιπτοντως ολοι φορανε προσθετο (μικρο η μεγαλο)η εχουν κανει κατι ,με πρωτο και καλυτερο τον ντανιελ κρεγκ.Παρτε ενα παραδειγμα απο τον ελληνικο κινηματογραφο εχετε δει τι ρολους παιζει ο βεγγος???του κακομοιρη ,του αδικημενου,ανθρωπου που τον ριχνουν η εκμεταλευονται ολοι κ.τ.λ. ενω ο αλεξανδρακης ??τι ρολους εχει παιξει,τυχαιο που ο ενας εχει μαλλια και ο αλλος φαλακρος???αυτο φυσικα δεν ειναι απολυτο αλλα αν δεν εχεις μαλλια τοτε πρεπει να εχεις κατι αλλο που θα σου ανεβαζει την αυτοπεποιθηση και την ψυχολογια.Δειτε τους καρκινοπαθεις ειδικα στο εξωτερικο που χανουν τα μαλλια τους (απο χημειοθεραπεια) εχουν πληρη απαλαγη για την αγορα προσθετου και αυτο γιατι ανεβαζει την ψυχολογια τους με αποτελεσμα να βοηθα στην θεραπεια τους.Τελος ,η καλη εμφανιση ειναι δυναμη απλα ο καθενας διαλεγει διαφορετικους τροπους για να ανεβει,η επιλογη ειναι στο χερι του καθενα μας ,και την εμφανιση μας δεν την φτιαχνουμε για τους αλλους αλλα για μας
 

singer

Member
Τι έχει κανει ο Daniel Craig;
προσθετο φοραει και ολοι οι μποντ,πηρς μπροσναν,ροτζερ μουρ και ολοι οι υπολοιποι ,υπ'οψιν δεν ειναι ολοι καραφλοι αλλα τους φορανε ειτε μικρα ειτε μεγαλυτερα ειδικα στο πισω μερος.Ο ντανιελ ειναι γνωστος φαλακρας ,αν ψαξετε θα δειτε παρα πολλους, τομ κρουζ,αλ πατσινο,κεβιν κοστνερ κ.τ.λ.
 

vag25

Well-Known Member
Μπλουζα