Akismel, 28/2-1/3/22, Δρ. Χριστίνα Βρυωνίδου, 3.050 grafts FUE, 48 ετών

Aldo

Well-Known Member
Να το χαίρεσαι, πηγές πολύ καλαα.

Ωραία δουλειά για ακόμα μια φορά από την γιατρό, σοβαρή επιλογή και προσιτή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akismel

New Member
Καλα τα πηγες δεσανε ομορφα με τα υπολοιπα μαλλακια.
Το πισω μερος τωρα και καθαρισες.
Ευχαριστώ John_John 1. Πράγματι...άριστο αποτέλεσμα...έχει γεμίσει φουλ η περιοχή της μεταμόσχευσης. Είμαι πολύ ευχαριστημένος...ελπίζω σε ένα χρόνο να κάνω και το πίσω μέρος. Εκεί δεν περιμένω θαύματα βέβαια γιατί είναι μεγάλη η περιοχή αλλά θα υπάρχει διαφορά σίγουρα. Το ζητούμενο βέβαια για αρχή ήταν αυτό που βλέπω στον καθρέπτη το οποίο για τις απαιτήσεις μου είναι τέλειο κάτι το οποίο εισπράττω και από τα σχόλια φίλων και συγγενών...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ευχαριστώ John_John 1. Πράγματι...άριστο αποτέλεσμα...έχει γεμίσει φουλ η περιοχή της μεταμόσχευσης. Είμαι πολύ ευχαριστημένος...ελπίζω σε ένα χρόνο να κάνω και το πίσω μέρος. Εκεί δεν περιμένω θαύματα βέβαια γιατί είναι μεγάλη η περιοχή αλλά θα υπάρχει διαφορά σίγουρα. Το ζητούμενο βέβαια για αρχή ήταν αυτό που βλέπω στον καθρέπτη το οποίο για τις απαιτήσεις μου είναι τέλειο κάτι το οποίο εισπράττω και από τα σχόλια φίλων και συγγενών...
και εγω πισω ειχα πολυ φαλακρη περιοχη και με 2840 εγινα τουμπανο .Σιγουρα θελεις περισσοτερα ομως.
 

akismel

New Member
Να το χαίρεσαι, πηγές πολύ καλαα.

Ωραία δουλειά για ακόμα μια φορά από την γιατρό, σοβαρή επιλογή και προσιτή.
Σε ευχαριστώ πολύ Aldo...
Θα ήθελα επίσης να επισημάνω εκτός από τη γιατρό Χριστίνα και τη σημαντικότατη συνεισφορά των τεχνικών που ασχολήθηκαν με την περίπτωση μου. Την Τζάνετ η οποία είναι εμπειρότατη και με πολλά χρόνια στο αντικείμενο και την Χρυστάλα που παρά το νεαρό της ηλικίας της είναι άψογη σε αυτό που κάνει...
Όλο το προσωπικό της κλινικής για την ευγένειά του. Τον Θεόδωρο για την συνεργασία.
Ήταν μια φανταστική εβδομάδα στην Κύπρο...
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Πιστεύω ότι το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό,φυσικότητα και καλή κάλυψη ειδικά για τον μήνα που βρίσκεσαι, περαιτέρω βελτίωση αναμένεται μέχρι την ολοκλήρωση του στο 12μηνο.
Ο χαμηλός λόγος 2.1 (χαμηλός ειδικά για την μεσαία ζώνη) αντισταθμιζεται από την καλή τριχα και την χαμηλή αντίθεση μεταξύ χρωματος scalp και τριχας που αυξάνουν την κάλυψη,θα ήθελα ομως να δω και υψηλότερους λόγους από την κλινική όταν οι περιπτώσεις το δικαιολογούν.
Φαίνεται πως η συγκεκριμένη γιατρός και η ομάδα που δουλεύει μαζί της κάνουν καλή δουλειά κρινοντας από τα αποτελέσματα που παρουσιάζονται στο ελληνικό αλλά και στα διεθνή φόρουμ.
Μπορεις να μας πεις με ποια στάδια της επέμβασης ασχοληθηκε η γιατρός και με ποια η ομάδα της; Καλη συνεχεια,ευχαριστούμε για την παρουσίαση.
 

akismel

New Member
Πιστεύω ότι το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό,φυσικότητα και καλή κάλυψη ειδικά για τον μήνα που βρίσκεσαι, περαιτέρω βελτίωση αναμένεται μέχρι την ολοκλήρωση του στο 12μηνο.
Ο χαμηλός λόγος 2.1 (χαμηλός ειδικά για την μεσαία ζώνη) αντισταθμιζεται από την καλή τριχα και την χαμηλή αντίθεση μεταξύ χρωματος scalp και τριχας που αυξάνουν την κάλυψη,θα ήθελα ομως να δω και υψηλότερους λόγους από την κλινική όταν οι περιπτώσεις το δικαιολογούν.
Φαίνεται πως η συγκεκριμένη γιατρός και η ομάδα που δουλεύει μαζί της κάνουν καλή δουλειά κρινοντας από τα αποτελέσματα που παρουσιάζονται στο ελληνικό αλλά και στα διεθνή φόρουμ.
Μπορεις να μας πεις με ποια στάδια της επέμβασης ασχοληθηκε η γιατρός και με ποια η ομάδα της; Καλη συνεχεια,ευχαριστούμε για την παρουσίαση
Η γιατρός ασχολήθηκε αν θυμάμαι καλά με την εξαγωγή 50 - 50 με την ομάδα.
Με το άνοιγμα των ωπών στη λήπτρια νομίζω εξ ολοκλήρου.
Η ομάδα ασχολήθηκε στο μεγάλύτερο βαθμό την τοποθέτηση...προσπαθώ να θυμηθώ αν η γιατρός έλαβε μέρος σε αυτή τη διαδικασία για λίγο.
Δεν θυμάμαι ακριβώς γιατί έχουν περάσει πάνω από έξι μήνες...
Σε ευχαριστώ για το σχόλιο...
 
Μπλουζα