2800 fut dr. feriduni+3.200 fue

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Ειχα επικοινωνησει μαζι του πριν κανα δυο χρονια. Ειναι απαραδεκτος σα χαρακτηρας. ΟΚ ειναι απο τα μεγαλα ονοματα αλλα ο τυπος ειναι για χαστουκια.Ελπιζω να ειχε τουλαχιστον την ευγενη καλοσυνη να φερθηκε καλα στο φιλο εδω μετα το μη ικανοποιητικο αποτελεσμα που του εδωσε. Για τους υπολοιπους που ενδιαφερονται, στην τιμη που χρεωνει πας Lorenzo με κλειστα ματια οπότε κλαϊν.
 
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους,

Οι φωτογραφίες που ανεβάζω είναι 6μηνου και είναι τραβηγμένες από κινητό πρωί με φυσικό φωτισμό.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 119
  • 3.jpg
    3.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 119
  • 4.jpg
    4.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 111
  • 5.jpg
    5.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 121

leas

Well-Known Member
Αν μπορείς ανέβασε και άλλες φωτογραφίες όταν βρεις τον χρόνο από μπροστά με βρεγμένα μαλλιά, την δοτρια από τα πλάγια για το δέσιμο.. Είσαι ευχαριστημένος..; Επίσης δεν θυμάμαι εάν είχε αναφερθεί πήρες καλύτερη τιμή, ή ήταν ίδια και μείνατε πως είχες 80 τις 100 φυτρωση και ρόλο έπαιξε ο χαμηλός λόγος αλλά και το ότι δεν είχε ξυρισει τα υπάρχοντα μαλλιά για το φτωχό αποτέλεσμα;;;
 
Αν μπορείς ανέβασε και άλλες φωτογραφίες όταν βρεις τον χρόνο από μπροστά με βρεγμένα μαλλιά, την δοτρια από τα πλάγια για το δέσιμο.. Είσαι ευχαριστημένος..; Επίσης δεν θυμάμαι εάν είχε αναφερθεί πήρες καλύτερη τιμή, ή ήταν ίδια και μείνατε πως είχες 80 τις 100 φυτρωση και ρόλο έπαιξε ο χαμηλός λόγος αλλά και το ότι δεν είχε ξυρισει τα υπάρχοντα μαλλιά για το φτωχό αποτέλεσμα;;;

Ναι θα ανεβάσω σύντομα φωτο απο μπροστά. Γενικά είμαι ευχαριστημένος μόνο όταν κοιτάζω τον εαυτό μου στον καθρέφτη μιας και υπάρχει σημαντική βελτίωση. Από τις πανοραμικές φωτογραφίες που τραβάω με φυσικό ή τεχνητό φως δεν είμαι όμως ευχαριστημένος, τουλάχιστον μέχρι στιγμής. Θεωρώ οτι η πύκνωση θα έπρεπε να είναι πολύ καλύτερη. Σίγουρα δεν βοηθάει και η τρίχα μου που είναι πολύ λεπτή.
Όσο αφορά την τιμή, ο γιατρός ήταν πολύ ΟΚ και πλήρωσα ένα σχετικά μικρό ποσό. Για τη φύτρωση μείναμε στο 80% και σε έναν πολύ χαμηλό λόγο, κάτω από 2 αν θυμάμαι καλά. Για το 80% εγώ δεν το πιστεύω αλλά αυτό είπε. Για το μη-ξύρισμα δεν εστίασε ιδιαίτερα και δεν το θεώρησε σημαντικό λόγο, απλά το ανέφερε σαν ένα πολύ μικρό πρόβλημα.
 

leas

Well-Known Member
Από μπροστά το πιστεύω πως η εικόνα θα είναι καλή γτ οι φώτο σου πριν την δεύτερη μμ στον Βέλγο είχε σχετικά οριοθετιθει η hairline.. Όσον αφορά την πυκνωτήτα πανοραμικά θα συμφωνήσω απόλυτα ειδικά μετα από τον αριθμό γκραφτς που έχετε βάλει.. Όπως και να χει ελπίζω η οποια βελτίωση είδες να σε ευχαρίστησε.. Περιμένουμε υλικό..
 
Μιας και έχω συμπληρώσει το 12μηνο αρκετό καιρό τώρα, ανεβάζω μερικές φωτο. Οι 5 πρώτες είναι σε εσωτερικό χώρο με έντονο φωτισμό γραφείου, ενώ οι υπόλοιπες 4 σε εξωτερικό χώρο.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 64
  • 2.jpg
    2.jpg
    613.9 KB · Προβολές: 64
  • 3.jpg
    3.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 57
  • 4.jpg
    4.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 50
  • 5.jpg
    5.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 45
  • 7.jpg
    7.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 51
  • 8.jpg
    8.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 47
  • 9.jpg
    9.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 52
  • 10.jpg
    10.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 61
Ανεβάζω επίσης φώτο στο μπάνιο αμέσως μετά το λούσιμο (σε περίοδο που είχα μακρύτερα μαλλιά), μία με βρεγμένα μαλλιά και οι υπόλοιπες με στεγνά.
 

Συνημμένα

  • 11.jpg
    11.jpg
    818.7 KB · Προβολές: 54
  • 12.jpg
    12.jpg
    732.9 KB · Προβολές: 52
  • 13.jpg
    13.jpg
    601.1 KB · Προβολές: 48
  • 14.jpg
    14.jpg
    833.3 KB · Προβολές: 57
  • 15.jpg
    15.jpg
    360 KB · Προβολές: 57

manly_Man

Well-Known Member
Φαίνεται αρκετά αραιό το αποτελεσμα μετα απο 6000 grafts χωρις να εχετε μπει καν στο crown... Εσυ πως το βλεπεις φιλε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Στα μάτια μου,δείχνει υπερβολικά μέτριο για τα μοσχεύματα που μπήκαν..α ζώνη και middle δουλεμενα με 6000grafts έπρεπε να βλέπουμε άλλο αποτέλεσμα ..ακόμα και με λόγο 2.0 όπως θυμάμαι..
 

Harris_G

Well-Known Member
Οτι πρεπει για Hattingen ησουν με βαση το οτι ηθελες FUT καλυπτοντας οσο περισσοτερη εκταση. Πραγματικα βουτυρο στο ψωμι τους τετοια περιστατικα. Φυσικα παλι επελεξες κορυφαιο γιατρο και κριμα γιατι θα μπορουσες να παρεις κατι καλυτερο. Αλλα καλο ειναι να βλεπουμε και σε τι περιστατικα εξειδικευεται η καθε κλινικη. O Feriduni Πλεον εχει ριχει το βαρος στα μικρα sessions με FUE.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απλά να υπενθυμίσω οτι η πρώτη HT δεν είχε πάει πολύ καλά. Επομένως, το αποτέλεσμα αφορά περίπου σε 4.500 grafts.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πότε δεν κατσνοησα την φήμη του εν λόγω γιατρού...σε καμιά περίπτωση δεν θα επέλεγα να πάω εξωτερικό και να επιλέξω αυτόν έστω και για στριπ.... δεν είναι άσχημη η δουλειά που έγινε εδώ αλλά χλυαρη ...τίποτα το σπουδαίο και θυμάμαι πριν 2 χρόνια άλλο περιστατικό στο φόρουμ πάλι ....με κάτω του μετρίου δουλειά ...
 

leas

Well-Known Member
Ευχαριστούμε που δεν άφησες την παρουσίαση ανολοκληρωτη,είναι σημαντικό για το φόρουμ. Σίγουρα υπάρχει βελτίωση. Ελπίζω να νοιώθεις χαρούμενος με την αλλαγή.Θα μπορούσε να έχει πάει αρκετά καλύτερα αν υπολογίσει κάνεις πως είναι από τα δυνατά ονόματα.Αλλά νομίζω το ζουμί είναι αυτο που ανέφερε πιο πάνω ο Χάρης και έχει αναφερθεί και από άλλους.. Υπάρχουν κλινικές που είναι καλύτερες στο κομμάτι των μεγάλων norwood άλλες στις πολύ φυσικές hairline και άλλες στο bht. Με λίγα λόγια έκαστος στο είδος του.Ειναι κομβικό κάποιος να έχει εντοπίσει που μπορεί μια κλινική να αποδώσει καλύτερα.
 

vlafo

Well-Known Member
Το μέτριο θεωρώ είναι επιεικής χαρακτηρισμός για τόσα g και σε έναν από τους κορυφαίους γιατρούς.
 

aeratos28

Just aeratos
Γιατί οι επόμενες επεμβάσεις μετά την πρώτη πήγαν καλά?αφορά 4500 grafts όπως είπες αλλά όχι σε άδεια εντελώς κεφάλι .
Απλά να υπενθυμίσω οτι η πρώτη HT δεν είχε πάει πολύ καλά. Επομένως, το αποτέλεσμα αφορά περίπου σε 4.500 grafts.
 
Μπλουζα