2800 fut dr. feriduni+3.200 fue

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Mε αυτην την λογικη να κλεισει και η αντιπροσωπεια της ferrari της porche κ.οκ στο ελλαδισταν επειδη οι ελλαδιτες
ειμαιστε γia KIA και HUNDAI?

Οταν το διλλημα ειναι Feriduni η Porsche πρεπει λιγο να αντιδρασουμε κιολας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγω Hyundai εχω . Απροβλημάτιστα χλμ . Συνεργείο δε γνωριζει . Λαδακια μπουζι και κανενα φιλτρο βενζινης _ λαδιου και βγαζει μεροκάματο .

370.000 χιλιομετρα .εχω το coupe μονο δισκο πλατο αλλαξα.και φυσιολογικες φθορες.Αθανατο.
οποτε παμε D*i
 
Tωρινές φώτο - 4 μήνες - no growth
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    2 MB · Προβολές: 213
  • 2.jpg
    2.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 186
  • 3.jpg
    3.jpg
    2.6 MB · Προβολές: 177
  • 4.jpg
    4.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 191
  • 5.jpg
    5.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 173
  • 6.jpg
    6.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 163
  • 7.jpg
    7.jpg
    2 MB · Προβολές: 176

dimitris50423

Well-Known Member
Εχεις λιγα μοσχευματα στη hairline που εσκασαν αλλα γενικα η κατασταση δεν ειναι καλη.
Πιστευω οτι αν ενα αποτελεσμα δεν δειξει απο νωρις δεν εχει πιθανοτητες να βγει πολυ καλο.
Ελπιζω να δεις φυτρωση μεχρι 6μηνο και να μην συνεχισει ετσι.
Ουτε ερυθροτητα δεν φαινεται στη ληπτρια.
Υπομονη και βαζε μινοξιδιλη μηπως ξεκινησει η φυτρωση.
 

alexandros _athens

Active Member
Το μόνο που εύχομαι είναι να πάνε όλα καλά γιατί πραγματικά έδωσες μια μικρή περιουσία για τον αριθμό των grafts που έβαλες και μάλιστα με τομή. 11.000 ευρώ για 2.800 grafts είναι πάρα πολλά και απ ότι φαίνεται στις φωτο η φύτρωση είναι κάτω του μετρίου. Κρίμα. Πολέμησε το μινοξ και φυσικά επικοινώνησε ξανά με τον γιατρό να δούμε τι θα σου πει και τι θα σου πει.
 
4 μήνες και 2 εβδομάδες και βλέπω κάποια σχετική κινητικότητα. Ελπίζω να αυξηθεί τον επόμενο μήνα.
 

Συνημμένα

  • 20171127_100726.jpg
    20171127_100726.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 191

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

PROF

Active Member
Αγαπητέ Grigoris η αλήθεια είναι ότι η εξέλιξη της επέμβασής σου δεν έχει προχωρήσει μέχρι στιγμής όπως θα έπρεπε, όμως σε κάθε περίπτωση ακόμη και στην πιθανότητα παταγώδους αποτυχίας (που δε θέλω να το πιστεύω) από αυτόν τον γιατρό θα έχεις τουλάχιστον μια φύτρωση της τάξεως του 50% plus (που αυτή τη στιγμή η φύτρωσή σου απέχει πολύ από αυτό το ποσοστό) που σημαίνει ότι πιθανότατα συνολικά σε πάει αργά, οπότε υπομονή και ας ελπίσουμε ότι στους επόμενους μήνες τα πράγματα θα πάνε καλύτερα.

Καλή συνέχεια!
 
Να πω και το εξής που μου έκανε θετική εντύπωση για την κλινική. Πριν περίπου δύο εβδομάδες τους έστειλα email και ανάφερα την ανησυχία μου. Μου απαντήσανε μέσα σε δύο ώρες (πράγμα θετικό), μου διευκρίνισαν ότι αυτό κάποιες φορές συμβαίνει (το ήξερα ήδη) και μου είπαν ότι καταλαβαίνουν την ανησυχία μου και για αυτό το λόγο μπορώ να πάω όποια στιγμή θέλω (αρκεί να περάσουν 2-3 μήνες ακόμα) για να με δει ο γιατρός, αναλαμβάνοντας εκείνοι όλο το κόστος του ταξιδιού (αεροπορικά + 1 μέρα διαμονής). Η αλήθεια είναι στα 15 χρόνια που ασχολούμαι και διαβάζω για μμ, πρώτη φορά ακούω κάτι παρόμοιο (με δεδομένο ότι είμαι μόλις στον 4ο μήνα) και για αυτό ήθελα να το αναφέρω. Και αυτό σε μια κλινική που για να κλείσεις consultation χρειάζεσαι 8-12 μήνες και άλλους τόσους μήνες αναμονής για την επέμβαση.
 

Stripar

Established Member
Πάντως φίλε μου , κακώς ανησυχείς!

Είσαι στου 4 μήνες , χωρίς θεραπείες (minox - fina) ,
40 ετών (όσο μεγαλύτερος τόσο αργεί η φύτρωση)
απο τον επομενο ή μεθεπόμενο μήνα θα πρέπει να αγχώνεσαι άν δέν βλέπεις κινητικότητα...

Υ.Γ: O Feru , είναι υπόδειγμα ήθους στην διεθνή κοινότητα.
Δέν με ξαφνιάσει ο τρόπος που απαντήσανε στην ανησυχία σου
 
Πάντως φίλε μου , κακώς ανησυχείς!

Είσαι στου 4 μήνες , χωρίς θεραπείες (minox - fina) ,
40 ετών (όσο μεγαλύτερος τόσο αργεί η φύτρωση)
απο τον επομενο ή μεθεπόμενο μήνα θα πρέπει να αγχώνεσαι άν δέν βλέπεις κινητικότητα...

Υ.Γ: O Feru , είναι υπόδειγμα ήθους στην διεθνή κοινότητα.
Δέν με ξαφνιάσει ο τρόπος που απαντήσανε στην ανησυχία σου

Συμφωνώ απολύτως με το Υ.Γ. σου. Tα medical ethics -προφανώς μαζί με την τεχνική κατάρτιση- ήταν τα σημαντικότερα κριτήρια μου για την επιλογή του συγκεκριμένου γιατρού (μιας και πολλοί αναρωτιούνται).
 
Μπλουζα