2 ΜΗΝΕΣ ΦΙΝΑ + Σμηγμ Δερματιτιδα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ειμαι στους 2,5 μηνες ΦΙΝΑ και οφειλω να ομολογησω οτι η τριχοπτωση μου εχει υποχωρησει κατα πολυ πλεον χανω τριχες μονο οταν λουζομαι και αυτες ειναι καπου στις 40-50max απο λιμπιντο ισως να ειναι πιο κατω απο παλια και μερικες φορες να ειμαι πιο χαλαρος αλλα δεν εχω θεμα ουτε στην αισθηση ουτε οταν "αδειαζω :D :D" το μονο που ουσιαστικα να εχει αλλαξει ειναι οτι δεν εχω την πρωινη στυση που ειχα αρκετα συχνα η την εχω και αυτη σε πολυ χαλαρα επιπεδα...επισης να προσθεσω οτι τη σμηγμ δερματιδα που ειχα με τα σαμπουαν και τη χρηση που γραφω απο κατω με βοηθησαν κατα παααααααααααααααααρα πολυ και πλεον η φαγουρα ειναι ανυπαρκτη ισως καμια φορα να επανερχεται σε ελαφρια επιπεδα.Το μονο που με εχει καπως προβληματισει τις τελευταιες 2-3 μερες ειναι οτι σα να εχω ενα βαρος καπως σαν ελαφρια ενοχληση κατω δεξια εκει που ειναι η σκωληκοειδητιδα.... λιγο πιο χαμηλα απο εκει που φοραω το παντελονι δεν ξερω αν σχετιζεται η φινα δεν ειναι πονος απλα σαν καποια μικρη μικρη ενοχληση...τι λετε γ αυτο?τι οργανο υπαρχει εκει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: 2 ΜΗΝΕΣ ΦΙΝΑ + Σμηγμ Δερματιτιδα

πολλά υπάρχουν εκεί που λες-ιδιαίτερα έντερο=>ειλοτυφλική βαλβίδα,που φέρει την σκωληκοειδή απόφυση
1 βόλτα από τον χειρουργό θα λύσει το μυστήριο... ;D
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: 2 ΜΗΝΕΣ ΦΙΝΑ + Σμηγμ Δερματιτιδα

georgehairs είπε:
ενοο σπυρο λες να σχετιζεται η φινα για κατι τετοιο εκει ?
δεν νομίζω-δεν έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο ή τελοσπα δεν υπάρχει σαν side

ποτέ όμως δεν μπορείς να είσαι σίγουρος με την σκωληκοειδή,
οπότε -για τον φόβο των Ιουδαίων- άσε να το δει ένας χειρουργός,που είναι ρουτίνα εξέταση
 

piratis2010

New Member
Απ: 2 ΜΗΝΕΣ ΦΙΝΑ + Σμηγμ Δερματιτιδα

μια ερωτηση φιλαρακι
τα σαμπουαν με ποια σειρα τα χρησιμοποιεις?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα