1 Πριν,2 Μετα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Lord Raflas

New Member
Ανοιγω αυτο το θεμα σχετικα με ενα ζητημα για ενα μεταμοσχευθεντα απο H&W.Στο σιτε τους πηγαινετε στα βιντεο.πρωτα στη σελιδα 17,ο δευτερος με ασπρο μπλουζακι.μετα στη σελιδα 3,ο πρωτος.ειναι ο ιδιος με σαφως πιο αραιο αποτελεσμα.βεβαια στο πρωτο εχει πιο μακρυ μαλλι αλλα και παλι...οι πανοραμικες ειδικα εχουν τεραστια διαφορα.μπορειτε επισης να τον δειτε στις φωτογραφιες(πρωτος αν ψαξετε σε κλιμακα NW4)αλλα και στα testimonials με το πιο πυκνο οπου αναφερει οτι το propecia δουλεψε πολυ καλα στο κραουν.τι λετε?να ειναι στυλιστικη περιπτωση,στο πιο πυκνο απλα να τα εχει φτιαξει με καποιο προιον styling η κατι τετοιο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

φιλε μου αμα δε δωσεις λινκ μη περιμενεις απαντησεις σορρυ κιολας
 

Lord Raflas

New Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

φιλε μου δεν ξερω να δινω λινκ,να δοκιμασω ,ειναι το εικονιδιο που λεει εισαγωγη συνδεσμου?και μετα?κατσε να δοκιμασω με απλη διευθυνση...www.hassonandwong.com
 

Lord Raflas

New Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

Το πρωτο μετα:[urlhttp://www.hassonandwong.com/hair-transplant-videos.php?page=17&videoCatID=2&categoryName=Before+%26amp%3B+After+Videos][/url] δευτερος με ασπρη μπλουζα

το δευτερο μετα:[urlhttp://www.hassonandwong.com/hair-transplant-videos.php?page=3&videoCatID=2&categoryName=Before+%26amp%3B+After+Videos][/url]

Φωτογραφιες:http://www.hassonandwong.com/patient_gallery/photo_viewer.php?transplant_type=normal&nwScale=nw4&nwSearch=Go%21

Testimonial:http://www.hassonandwong.com/hair-transplant-videos.php?page=3&videoCatID=3&categoryName=Testimonials
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

στο πρωτο βιντεο το μαλλι του ειναι στεγνο κ μακρυ.....στο δευτερο βιντεο ειναι κοντο και με ζελε.....γι αυτο σου φαινεται οτι εχει λιγοτερα σε σχεση με το πρωτο.....
anyway.....το αποτελεσμα του τυπου ειναι ενα απ τα καλυτερα για μενα προσωπικα.....
 

3746741

Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

Αν μπορουσα στα 40 μου (σε 12 χρινια απο τωρα) να ειχα τετοιο μαλλι δεν υπηρχε παριπτωση να στενοχωριομουν τωρα για την τριχοπτωση!!!!!!!

Μια χαρα ειναι το αποτελεσμα του τυπου!!!!!!!!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

3746741 είπε:
Αν μπορουσα στα 40 μου (σε 12 χρινια απο τωρα) να ειχα τετοιο μαλλι δεν υπηρχε παριπτωση να στενοχωριομουν τωρα για την τριχοπτωση!!!!!!!

Μια χαρα ειναι το αποτελεσμα του τυπου!!!!!!!!

ετσι κι εγω τα ιδια λεω....
 

Lord Raflas

New Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

Οντως το αποτελεσμα του ειναι παρα πολυ καλο!δεν κριτικαρα το αποτελεσμα,αλλωστε και εμενα με ενδιαφερει οι Η&W.απλα μου εκανε εντυπωση το 2ο βιντεο(ανεβηκε πριν περιπου 1μιση μηνα)οπως και το γεγονος οτι εβαλαν τον ιδιο ανθρωπο 2 φορες.Επισης η διαφορα στο μιδδλε και το κραουν μου φαινεται μεγαλη(ειδικα στις πανοραμικες) για να οφειλεται απλα σε πιο μακρυ μαλλι,ζελε ή βρεμμενο/στεγνο μαλλι(βεβαια και εγω αυτο σκεφτηκα στην αρχη).προχωραω λοιπον στην δευτερη υποψια μου¨στην συνεντευξη με τον Νταγκ(testimonial)αναφερει ο Νταγκ οτι''παιρνεις προπεσια ,δουλεψε καλα στο κραουν,μπορει και να μην χρειαστεις αλλη μεταμοσχευση''.με βαση αυτο,οτι και τα φαρμακα μποριε να μην εχουν μονιμα αποτελεσματα,αναρωτηθηκα μηπως εχουμε μια περιπτωση οπου σταματησε να επιδρα η φινα και το αποτελεσμα αρχιζει και αλλοιωνεται...αλλωστε το θεμα"φινα και μεταμοσχευση"εχει ντορο,εχει αναφερθει οτι τα αποτελεσματα που βλεπουμε συχνα ειναι συδυασμος θεραπειας και μεταμοσχευσης,πολλοι δεν θελουν να παρουν φαρμακα,οτι τααποτελεσματα με φινα ειναι καμουφλαρισμενα κλπ...μαλιστα και ενα παιδι απο εδω ο Τζιμ που εκανε μεταμοσχευση στον χασσον ανακοινωσε πριν 3 μηνες οτι σταματαει φινα για να δει εξελιξη χωρις "τεχνικη" υποστηριξη..αυτα μου ερχονται στο μυαλο...παντως ακομα και η εκφραση του διαφερει,στο πρωτο βιντεο ειναι χαμογελαστος,κεφατος στο δευτερο ειναι πιο σφιγμενος.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

αυτο που λες με προπεσια και εμφυτευση ειναι σωστο.....συνδιασμος γινεται αυτων των δυο.....για το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα.....και τα δυο εχχουν κοινο παρονομαστη.....τον περιορισμο της τριχοπτωσης.....και την καλυτερη εικονα της κεφαλης οσο το δυνατο καλυτερα γινεται....
Τωρα οσο αναφορα για το αν ειναι σφυγμενος η οχι.....πιστευω οτι ειναι ιδεα στο μυαλο σου....
απλα στο πρωτο ισως να ηταν κατα ενθουσιασμενος απ το αποτελεσμα...μιας κ απο ψιλοκαραφλος....γεμισε μαλλι....οποτε ηταν μες την τρελλη χαρα.....τωρα το συνηθησε κ ηταν πιο ηρεμος προφανος......ασε που απ το κουρεμα που εχει...(κοντο +ζελε...) δε νομιζω οτι εχει να κρυψει κατι....αν ειχε αγχος για κενα spots η περιοχες που εχουν αραιωσει κ τις φοβοταν....δε θα ειχε αυτο το κουρεμα κ hairstyle..... θα ειχε πιο μακρι το μαλλι να καλυπτει....και φυσικα στεγνο για να εχει ογκο.....εμενα αυτο που βλεπω ειναι οτι απ το κουρεμα του δειχνει οτι δεν εχει να φοβηθει τιποτα......
Ειναι διαφορετικο απ αυτα που πιστευεις εσυ προφανος.....αλλα ο καθενας τα βλεπει απ την δικη του οπτικη γωνια.....!!!!
Επισης το κροουν του διατηρηται αριστο.....και μετα απο τοσα χρονια παρ ολο που του γεμισε....δεν εχει αδειασει.....δλδ τις καινουργιες τριχες τις εχει διατηρησει......ειναι και τυχερος αυτος ο τυπος....του πετυχαν ολα...κ η επεμβαση κ το προπεσια!!!!!
δε συμβαινει σε ολους αυτο....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Lord Raflas

New Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

δηλαδη Πανος να σου κανω μια ερωτηση:εσυ οπως βλεπεις φωτογραφιες και βιντεος,ποσα θυλακια πιστευεις οτι ειχε πριν την μεταμοσχευση?απο τα 4200 που μεταμοσχευθηκαν ποσα πιστευεις οτι πηγαν μπροστα στους κροταφους,ποσα στο μιντ?εσενα σου αφαιρεσαν για μια σχετικα μικρη περιοχη 3200 νομιζω(αλλα πολυ καλη πυκνοτητα).δε ξερω εξακολοπυθω να πιστευω οτι στην δευτερη εχει λιγοτερα..
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

Lord Raflas είπε:
δηλαδη Πανος να σου κανω μια ερωτηση:εσυ οπως βλεπεις φωτογραφιες και βιντεος,ποσα θυλακια πιστευεις οτι ειχε πριν την μεταμοσχευση?

Αυτο δε το καταλαβα??? τι εννοεις δλδ???

απο τα 4200 που μεταμοσχευθηκαν ποσα πιστευεις οτι πηγαν μπροστα στους κροταφους,ποσα στο μιντ?εσενα σου αφαιρεσαν για μια σχετικα μικρη περιοχη 3200 νομιζω(αλλα πολυ καλη πυκνοτητα).δε ξερω εξακολοπυθω να πιστευω οτι στην δευτερη εχει λιγοτερα..

πιστευω οτι πανω κατω......πρεπει να του εβαλε μπροστα τα 3300-3500 και τα υπολοιπα 700-900 να τα σκορπισε στο middle......στο κροουν δε του εβαλε τιποτα......αλλα αν εχει μια μικρη αραιωση σε σχεση με τοτε που εκανε την επεμβαση (βεβαια δε μπορεις να το κρινεις αυτο....γιατι στο παλιο βιντεο εχει μακρι μαλλι οπως ειπα κ τωρα κοντο με ζελε....αρα δε μπορεις να κρινεις επι ισους ορους....οποτε λαθος συμπερασμα θα βγει...) αν ομως τελοσπαντων εχει μια αραιωση αυτη σιγουρα θα ειναι στο middle και οχι μπροστα.....μπροστα σχεοδν ολα ειναι εμφυτευμενα.....ενω στο midle ειχε και δικα του...οποτε ισως εχασε λιγα εκει.....ισως κ οχι ομως....απλα δε μπορω να το πω με σιγουρια αυτο....
 

Lord Raflas

New Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

Πανος,οταν αναφερομαι σε προ μεταμοσχευσης θυλακες,εννοω απο τις πριν φωτογραφιες ποσα θυλακια του ειχαν μεινει στην αραιωμενη περιοχη...γενικα ενα απο τα παραπονα μου στα πριν και τα μετα ειναι το εξης:εχεις εναν φαλακρο ο οποιος εκανε επεμβαση(πχ ο comb με 5500).Τι λες τοτε?οτι το αποτελεσμα που βλεπεις ειναι με 5500 θυλακες.οταν ομως ο αλλος εχει Χ λιγα φυσικα και μεταφερει και Ψ μεταμοσχευμενα,τοτε το αποτελεσμα δεν ισουται με τα Ψ,πρεπει να αναφερεις και τα Χ(τουλαχιστον κατα προσεγγιση).Ο δικος μας εκανε 4200 αλλα ειχε και καποια φυσικα.οποτε δεν βλεπουμε μονο 4200.για να το θεσω αλλιως:το αποτελεσμα ποσα θυλακια το κανεις?6000?8000?10000?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 1 Πριν,2 Μετα

Lord Raflas είπε:
Πανος,οταν αναφερομαι σε προ μεταμοσχευσης θυλακες,εννοω απο τις πριν φωτογραφιες ποσα θυλακια του ειχαν μεινει στην αραιωμενη περιοχη...γενικα ενα απο τα παραπονα μου στα πριν και τα μετα ειναι το εξης:εχεις εναν φαλακρο ο οποιος εκανε επεμβαση(πχ ο comb με 5500).Τι λες τοτε?οτι το αποτελεσμα που βλεπεις ειναι με 5500 θυλακες.οταν ομως ο αλλος εχει Χ λιγα φυσικα και μεταφερει και Ψ μεταμοσχευμενα,τοτε το αποτελεσμα δεν ισουται με τα Ψ,πρεπει να αναφερεις και τα Χ(τουλαχιστον κατα προσεγγιση).Ο δικος μας εκανε 4200 αλλα ειχε και καποια φυσικα.οποτε δεν βλεπουμε μονο 4200.για να το θεσω αλλιως:το αποτελεσμα ποσα θυλακια το κανεις?6000?8000?10000?

καταλαβα τι λες........αλλα γι αυτο στον χασσον υπαρχουν τοσα πολλα βιντεακια.....και σιγουρα θα βρεις 2-3 που ταιριαζουν με το δικο σου προβλημα......οποτε αν ησουν πανω κατω σαν το παιδι στο βιντεο......τοτε θα ηξερες οτι με 4200 θυλακια θα γινεις κι εσυ καπως ετσι οπως εγινε αυτος.......αυτο τους νοιαζει....να σου δειξουν το πως θα γινεις μετα οταν βαλεις 4200......καταλαβες???
τωρα δε μπορω να σου υπολογισω ακριβως ποσα ειχε αυτος απο πριν αλλα πανω κατω πρεπει να ειχε ενα 2000 δικα του περιπου......αλλα δε μας ενδιαφερει αυτο....γιατι τα δικα του ειχαν υποστει αραιωοση....οι τριχες ειχαν αδυνατισει κτλ τκλ.....αν ηταν 2000 δυνατες τριχες θα εδειχναν αλλιως.......καλυτερα να ειχε 1300 μεταμοσχευμενες παρα 2000 ταλαιπωρημενες αδυνατισμενες κτλ τκλ.......αλλα μη μπλεκεις τοσο πολυ το μυαλο οσυ με αυτο.....δεν υπαρχει λογος....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα