κλωνοποίηση μαλλιών

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: κλωνοποίηση μαλλιών

Για να γινει μεθοδο πρεπει να εφαρμοστει πανω σε ανθρωπο αυτο δεν εχει γινει ακομα βαλε 10 χρονια και βλεπουμε ;).
 

aprilianos

New Member
Απ: κλωνοποίηση μαλλιών

Οπως εχει γραφτει και σε αλλο ποστ οι ποιο κοντινες λυσεις (εκτος απροοπτου) για μονιμη θεραπεια ειναι της intercytex http://www.intercytex.com/icx/products/aesthetic/icxtrc/ και της fοllica. http://www.follicabio.com/content/science-and-technology/
 

tsakalos

New Member
Απ: κλωνοποίηση μαλλιών

ειναι και μια τουρκαλα που κανει καλη δουλεια θα σας δειξω συντομα
 

tsakalos

New Member
Απ: κλωνοποίηση μαλλιών

εδω http://www.transmed-gr.com ειναι στην τουρκια αλλα εχει και ελληνικο σιτε
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: κλωνοποίηση μαλλιών

xaxaxaxa

αν ηταν ο στρατος μαλλον θα το εψαχνε και αυτο
να παει εκει μιας και μιλαν ελληνικα η τουλαχιστον γραφουν στην σελιδα τους
 

magic810

New Member
Απ: κλωνοποίηση μαλλιών

φιλε τσακαλε στις δυο φοτο εισαι εσυ?
αν ναι νομιζω οτι δεν χρειαζεσαι πλεον να ψαχνεσαι τοσο...σε βλεπω μια χαρα...
νομιζω οτι σε εχω ξαναπετυχει και σε αλλο φορουμ οταν ακομα βρισκομουν στη θεσσαλονικη....ειχες το ιδιο nick αν θυμαμαι καλα...
ειχες πει τοτε οτι η μονη η λυση ειναι μεταμοσχευση στο εξωτερικο και ακουγοσουν πολυ απογοητευμενος μς γιατρους της ελλαδας..
τα αποτελεσματα που φαινονται στη φοτο ειναι πολυ καλα αν θυμαμαι μαλιστα καλα ειχες πει οτι την εκανες ΑΜΕΡΙΚΗ την επεμβαση,αφου το ειχες ψαξει πρωτα πολυ καλα και κατεληξες σε αυτη τη λυση..
θελω τωρα να μου πεις αν πραγματικα αξιζε τον κοπο ολο αυτο που εκανες η συνεχιζεις να βλεπεις τριχοπτωση?
ΠΑΝΤΩΣ φαινεται πολυ φυσικο το αποτελεσμα πολυ καλο..
σε ρωτησα γιατι βλεπω ακομα να ψαχνεσαι με προιντα και ιστοριες τετοιες..
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: κλωνοποίηση μαλλιών

tsakalos είπε:
φαινεται πως η δουλεια που κανουν ειναι καλη
ε στις πιο πολλες σελιδες η δουλεια τους φαινεται καλη οι σελιδες ειναι παντα ωραια στημενες
το θεμα ειναι να μαθουμε απο ατομα που πηγαν πως ειναι τα κεφαλια τους
η γενικες κριτικες για να παρουμε καποια ιδεα
αν κατι δεν παει καλα πιστευω ια ακουστει κατι βεβαια δεν ειναι απολυτο
δεν πιστευω πως οτι βγαζουν εκει σαν φωτο πριν και μετα ειναι αληθινες γενικα σε ολες τις σελιδες
γιατι αν ηταν ετσι τοτε ολες θα ηταν καλες οι κλινικες και δεν χρειαζοταν να παμε πουθενα αλλου


σαν τελευταιο να πω πως δεν εχω εμπειρια απο κλινικες και λοιπα ενω εσυ εχεις παει και ελλαδα και εξωτερικο
και η γνωμη σου τσακαλε για μενα ειναι πολυ σημαντικη
οποτε αν ειναι καποιος να κρινει η να παραθεσει τις αποψεις του για κλινικες
νομιζω αυτος εισαι εσυ
οποτε περιπενω την γνωμη σου
 

tsakalos

New Member
Απ: κλωνοποίηση μαλλιών

magic810 είπε:
φιλε τσακαλε στις δυο φοτο εισαι εσυ?
αν ναι νομιζω οτι δεν χρειαζεσαι πλεον να ψαχνεσαι τοσο...σε βλεπω μια χαρα...
νομιζω οτι σε εχω ξαναπετυχει και σε αλλο φορουμ οταν ακομα βρισκομουν στη θεσσαλονικη....ειχες το ιδιο nick αν θυμαμαι καλα...
ειχες πει τοτε οτι η μονη η λυση ειναι μεταμοσχευση στο εξωτερικο και ακουγοσουν πολυ απογοητευμενος μς γιατρους της ελλαδας..
τα αποτελεσματα που φαινονται στη φοτο ειναι πολυ καλα αν θυμαμαι μαλιστα καλα ειχες πει οτι την εκανες ΑΜΕΡΙΚΗ την επεμβαση,αφου το ειχες ψαξει πρωτα πολυ καλα και κατεληξες σε αυτη τη λυση..
θελω τωρα να μου πεις αν πραγματικα αξιζε τον κοπο ολο αυτο που εκανες η συνεχιζεις να βλεπεις τριχοπτωση?
ΠΑΝΤΩΣ φαινεται πολυ φυσικο το αποτελεσμα πολυ καλο..
σε ρωτησα γιατι βλεπω ακομα να ψαχνεσαι με προιντα και ιστοριες τετοιες..
με προιοντα δεν ψαχνομαι αλλα μ αρεσει να συζηταω για μετασχοσευσεις γιατι παιζει μεγαλη βρωμα και το οποιο λαθος δεν διορθωνεται
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα