καμια αποψη

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ΠΑΝΟΣ26

New Member
παω για norwood 6 Οπως φαινεται. κοιταω δειλα δειλα τι θα μπορουσα να κανω σε επιπεδο μεταμοσχευσης . λοιπον παραθετω το εξης ερωτημα . ποιος ο κυριος ρολος του προσκαρ στα μεταμοσχευμενα μαλλια. προσβαλονται τελικα ρε παιδια απο dht τα μεταμοσχευμενα ?.η ερωτηση ειναι για αυτα που μεταμοσχευουμε.οχι αν γινει το nw6 7 .... μια αλλη παρατηρηση που εκανα με το μικροσκοπιο ..ειναι οτι στο στηθος παρα πολλοι θυλακες εχουν 2 τριχες . σε μενα τουλαχιστον . και ειναι ψιλονορμαλ ποιοτητας . εχω ξεκινησει προσκαρ μια βδομαδα καμια παρενεργεια προς το παρον . πιστευω κατι να γινει . θυλακες ζωντανοι υπαρχουν πολλοι με αδυνατισμενες τριχες .. παλι τα μπερδεψα ολα σε ενα μηνυμα !!!!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mindtrapper

Member
Απ: καμια αποψη

Φιναστερίδη σε μεταμοσχευμένους:

1. Να μην προχωρήσει το NW.
2. Αν τυχόν κατά τη μεταμόσχευση ο γιατρός πήρε θυλάκια από περιοχή που τελικά δεν ήταν ασφαλής να γλυτώσεις στην πορεία να τα χάσεις.
3. Τα μεταμοσχευμένα από ασφαλή περιοχή δεν πέφτουν φίνα ή όχι.

Κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος για το 1+2 όμως οπότε μετά το χειρουργείο φίνα.
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: καμια αποψη

ενταξη 6 ακριβως δεν ειμαι ....εχω ακομα μαλλι . αλλα σε σημειο που να μην γινετε ανεκτο . βασικα μερικες εποχες του χρονου ειναι οκ .το δεχεσε σαν αραιωση . μερικες που με πιανει και η εποχιακη τριχοπτωση ειναι για κλαμματα . σε συνδιασμο οτι την minoxidil την βαζω μονο οποτε γινομουν πολυ ραφλας . παντως το regain εχει δειξει οτι αποδιδει πανω μου .για να δουμε το προσκαρ ....εβαζα και μια λοσιον η οποια ειχε budesoderm και νομιζω εκανε δουλια ...σε συνδιασμο με το regain
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: καμια αποψη

ευτηχως με το usb μικροσκοπιο παρακολουθω με μεγαλη λεπτομερεια την πορεια τις τριχας και καταλαβαινω με την μια αν εχει ταση να πιασει μια θεραπεια .. ετσι ειδα και οτι απο το στηθος μου εχουν οι θυλακες 2 τριχες ...αλλα ενταχει λογικα θα φαινονται αρκετα πιο χαλια στο κεφαλι ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα