αποτελεσματα revivogen

σταματησε η τριχοπτωση?

  • καθολου

    Ψηφοφορίες: 2 22.2%
  • μειωθηκε αρκετα

    Ψηφοφορίες: 3 33.3%
  • όχι, αλλά η πυκνότητα των μαλλιών παρέμεινε ίδια

    Ψηφοφορίες: 1 11.1%
  • δεν εχω καθολου

    Ψηφοφορίες: 1 11.1%
  • δεν εχω καθολου και παχυναν οι τριχες

    Ψηφοφορίες: 1 11.1%
  • πλεον περναω τον χρονο μου στο youtube

    Ψηφοφορίες: 1 11.1%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    9

kapa

Μέλος του προσωπικού
για να δουμε :)
αν θελετε γραψτε και παρατηρησεις την κατασταση πριν και τωρα με την χρηση του
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

kap με συγχωρείς για το edit :) , πρόσθεσα την επιλογή Νο3 την οποία και ψήφισα διότι αυτή με αντιπροσοπεύει περισσότερο.
Έχοντας χρησιμοποιήσει revivogen για ένα χρόνο ακριβώς (με την παλιά σύνθεση, την καινούρια δεν την έχω δοκιμάσει), τα συμπεράσματα μου είναι λίγο μπερδεμένα. Με το revivogen δεν είδα μείωση στις τρίχες που έχανα, ούτε μου έκανε την τρίχες πιο χοντρές σε όγκο. Σίγουρα όμως είχα την ίδια πύκνοτητα στα μαλλιά όπως ενα χρόνο πριν τον ξεκινήσω και γενικά ώς εμφάνιση τα μαλλιά μου φαινόντουσαν σε καλύτερη κατάσταση.
Ειλικρινά δεν γνωρίζω αν έκανε κάτι ή όχι, και δεν μπορώ να το συστήσω ανεπιφύλαχτα σε κανέναν, ειδικά με την τιμή που έχει. Το μόνο που αξίζει για κάποιον να το δοκιμάσει είναι τα συστατικά που έχει.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

Το μόνο που αξίζει για κάποιον να το δοκιμάσει είναι τα συστατικά που έχει.

ειχα φτιαξει ενα homemade revivogen και το χρησιμοποιουσα για ενα εξαμηνο,δεν ειδα καποια διαφορα αυτους τους μηνες,το χρησιμοποιουσα σε ολο το πανο μερος του κεφαλιου,η τριχοπτωση σταθερη 200 τριχες την μερα,ειναι λιγο το διαστημα που το χρησιμοποιησα,οποτε δεν ψηφιζω εδω
 

sito

Active Member
Απ: αποτελεσματα revivogen

Χρησιμοποιουσα το ρεβιβο και ειχα καλο αποτελεσμα. Μετα για οικονομικους λογους το αντικατεστησα με το ζιξ το οποιο χρησιμοποιησα περιπου 3 μηνες και μετα απο 3 μηνες το τελικο μου συμπερασμα ειναι οτι το ζιξ δεν εκανε δουλεια σε μενα και με ξαναπηρε η κατηφορα. ξαναπαρηγγειλα ρεβιβοτζεν και μεσα σε ενα μηνα βλεπω το μαλλι ξαναπερνει τα πανω του. ξαναμαυρισαν καποια χνουδακια μπροστα στην χερλαιν που ειχαν χαθει τον τελευταιο καιρο κ γενικα η υφη των μαλλιων μ ειναι πολυ καλυτερη. Ελπιζω να συνεχισω ετσι.

Γι'αυτό ψηφίζω το προτελευταιο.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

4 στους 5 ειδαν θετικα αποτελεσματα με revivogen
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

sito είπε:
Χρησιμοποιουσα το ρεβιβο και ειχα καλο αποτελεσμα. Μετα για οικονομικους λογους το αντικατεστησα με το ζιξ το οποιο χρησιμοποιησα περιπου 3 μηνες και μετα απο 3 μηνες το τελικο μου συμπερασμα ειναι οτι το ζιξ δεν εκανε δουλεια σε μενα και με ξαναπηρε η κατηφορα. ξαναπαρηγγειλα ρεβιβοτζεν και μεσα σε ενα μηνα βλεπω το μαλλι ξαναπερνει τα πανω του. ξαναμαυρισαν καποια χνουδακια μπροστα στην χερλαιν που ειχαν χαθει τον τελευταιο καιρο κ γενικα η υφη των μαλλιων μ ειναι πολυ καλυτερη. Ελπιζω να συνεχισω ετσι.

Γι'αυτό ψηφίζω το προτελευταιο.
sito καπου εχεις γραψει απο που ψωνιζεις,γερασα και δεν μπορω να τα βρω,δωσε λινκ για το 6μηνο πακετο,ηταν καλη η τιμη αν θυμαμαι καλα
 

sito

Active Member
Απ: αποτελεσματα revivogen

kapamarou είπε:
sito καπου εχεις γραψει απο που ψωνιζεις,γερασα και δεν μπορω να τα βρω,δωσε λινκ για το 6μηνο πακετο,ηταν καλη η τιμη αν θυμαμαι καλα

Revivo αγοραζω απο το σαιτ της ρεβιβοτζεν (www.revivogen.com) και το εξαμηνο πακετο βγαινει $210 (=155 Ευρω) Και αποτι ειδα το ανεβασαν λιγο την τιμη τελευταια φορα πριν κανα 10 μηνες που ειχα παρει εκανε $190 μαζι με μεταφορικα

Υ.Γ.: Τελικά Κάπα γερασες και δεν θυμασαι καλα :D :D..... γιατι η τιμη δεν ειναι καθολου καλη :'( :'(
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

sito είπε:
Revivo αγοραζω απο το σαιτ της ρεβιβοτζεν (www.revivogen.com) και το εξαμηνο πακετο βγαινει $210 (=155 Ευρω) Και αποτι ειδα το ανεβασαν λιγο την τιμη τελευταια φορα πριν κανα 10 μηνες που ειχα παρει εκανε $190 μαζι με μεταφορικα

Υ.Γ.: Τελικά Κάπα γερασες και δεν θυμασαι καλα :D :D..... γιατι η τιμη δεν ειναι καθολου καλη :'( :'(
ψαχνομαι να ξεκινησω κανενα χαπι για το αλτσχαιμερ,μηπως και το προλαβω :)
 

vayero

Member
Απ: αποτελεσματα revivogen

http://www.revivogen.gr/
Η παραγγελία από εδώ συμφέρει; Κοίταξα και στο biovea αλλά είναι τα ίδια ή 10 ευρώ επιπλέον.
 

vayero

Member
Απ: αποτελεσματα revivogen

vayero79 είπε:
http://www.revivogen.gr/
Η παραγγελία από εδώ συμφέρει; Κοίταξα και στο biovea αλλά είναι τα ίδια ή 10 ευρώ επιπλέον.

Γνωρίζει κανείς για τη νέα φόρμουλα που αναφέρουν με καφεΐνη και άρωμα μέντας?

Βάσει των αποτελεσμάτων που έχουν ψηφίσει χρήστες εδώ βλέπω ότι η συντριπτική πλειοψηφία καταδικάζει το προιόν, άρα να μη μπω στο κόπο να το δοκιμάσω καν? Δεν θέλω να μπλέξω με φίνα για κάποιους λόγους αν και από τα περισσότερα ποστ καταλήγει ότι σίγουρα είναι καλύτερη απλώς δεν ξέρω αν και πόση διαφορά μπορεί να έχει με revivogen και zix δεν μπορώ να το κάνω μόνος μου, εκτός κι αν μπορεί να προσφερθεί κάποιος για βοήθεια!
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

vayero είπε:
Γνωρίζει κανείς για τη νέα φόρμουλα που αναφέρουν με καφεΐνη και άρωμα μέντας?

Βάσει των αποτελεσμάτων που έχουν ψηφίσει χρήστες εδώ βλέπω ότι η συντριπτική πλειοψηφία καταδικάζει το προιόν, άρα να μη μπω στο κόπο να το δοκιμάσω καν? Δεν θέλω να μπλέξω με φίνα για κάποιους λόγους αν και από τα περισσότερα ποστ καταλήγει ότι σίγουρα είναι καλύτερη απλώς δεν ξέρω αν και πόση διαφορά μπορεί να έχει με revivogen και zix δεν μπορώ να το κάνω μόνος μου, εκτός κι αν μπορεί να προσφερθεί κάποιος για βοήθεια!

Το είχα γράψει εδώ http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,139.msg56136.html#msg56136 , μόνο αν κάποιος έχει δοκιμάσει και την παλια και την καινούρια λοσιόν μπορεί να πει για τυχών διαφορές στα 2.
Πάντως ξανασκέφου το για zix, πολλά άτομα είχαν πρόβλημα στο να το φτιάξουν αλλά τελικά τα κατάφεραν. Είναι από τα πιο εύκολα homemade.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vayero

Member
Απ: αποτελεσματα revivogen

να ρωτήσω κάτι γιατί τις τελευταίες μέρες έχω κολλήσει και δεν ξέρω με τι να συνεχίσω (μιας και μόνο το rogaine foam 5% τα τελευταία 2 χρόνια περίπου και regaine 5% μινοξιδίλη παλιότερα δεν βλέπω να δίνει κάτι πλέον) αφού όχι μόνο είδα βελτίωση με 3 μεταμοσχεύσεις αλλά και χειροτέρευση όσο ποτέ μέχρι τώρα! λογικά όλα τα τοπικά dht blockers δεν θα δουλέψουν αφού η κατάσταση που είμαι (αν κρίνω σωστά Norwood 5v) είναι ...σταθερή στο πάτωμα!!! :-[ με φίνα και γενικά από στόμα δεν θέλω μπλέξω για τους λόγους ότι έχω προβλήματα με το στομάχι (φαρμακευτική αγωγή, διατροφή περιορισμένη, όλα αυτά εδώ κι ένα μήνα λόγω απογοήτευσης τόσο σε επαγγελματικό όσο και προσωπικό (με κοπέλα) τομέα, μεγάλη υπόθεση η θετική ψυχολογία) όσο και με θυρεοειδή και συκώτι (νόσος Gilbert) οπότε θα εκτιμούσα πάρα πολύ την όποια βοήθεια θα μπορούσε να μου προσφερθεί από εσάς, ευχαριστώ και συγνώμη αν κουράζω κάποιον.
το revivogen λογικά δεν κάνει για μεγάλες κλίμακες Norwood και ειδικά μετά από μεταμοσχεύσεις;
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

vayero είπε:
να ρωτήσω κάτι γιατί τις τελευταίες μέρες έχω κολλήσει και δεν ξέρω με τι να συνεχίσω (μιας και μόνο το rogaine foam 5% τα τελευταία 2 χρόνια περίπου και regaine 5% μινοξιδίλη παλιότερα δεν βλέπω να δίνει κάτι πλέον) αφού όχι μόνο είδα βελτίωση με 3 μεταμοσχεύσεις αλλά και χειροτέρευση όσο ποτέ μέχρι τώρα! λογικά όλα τα τοπικά dht blockers δεν θα δουλέψουν αφού η κατάσταση που είμαι (αν κρίνω σωστά Norwood 5v) είναι ...σταθερή στο πάτωμα!!! :-[ με φίνα και γενικά από στόμα δεν θέλω μπλέξω για τους λόγους ότι έχω προβλήματα με το στομάχι (φαρμακευτική αγωγή, διατροφή περιορισμένη, όλα αυτά εδώ κι ένα μήνα λόγω απογοήτευσης τόσο σε επαγγελματικό όσο και προσωπικό (με κοπέλα) τομέα, μεγάλη υπόθεση η θετική ψυχολογία) όσο και με θυρεοειδή και συκώτι (νόσος Gilbert) οπότε θα εκτιμούσα πάρα πολύ την όποια βοήθεια θα μπορούσε να μου προσφερθεί από εσάς, ευχαριστώ και συγνώμη αν κουράζω κάποιον.
το revivogen λογικά δεν κάνει για μεγάλες κλίμακες Norwood και ειδικά μετά από μεταμοσχεύσεις;

Γιατί δεν χρησιμοποιείς υγρή μίνοξ σε συνδιασμό με κρέμα airol?
 

vayero

Member
Απ: αποτελεσματα revivogen

γιατί τελευταία με την υγρή μινοξιδίλη είχα πάθει πλάκα με την ΣΔ και αυτό προέκυψε μετά την 2η ή 3η μεταμόσχευση κάπου εκεί, είδα ότι ο αφρός δεν είχε προπυλική γλυκόλη και ενώ αρχικά και αυτό ήταν εντάξει τώρα δεν παλεύεται, επίσης βάζω καθημερινά και tricomin, έχω δοκιμάσει και αλόη μερικές φορές παλιότερα αλλά τίποτα δεν απέδωσε! σαμπουάν εδώ και 1 χρόνο χρησιμοποιώ ως επί το πλείστων το revita.
 

vayero

Member
Απ: αποτελεσματα revivogen

κάτι άσχετο, για τα ορθογραφικά λάθη ή τις δυσνόητες λέξεις ευθύνεται η αυτόματη διόρθωση του OS του υπολογιστή (τώρα που διάβαζα μετά το post το κατάλαβα είναι λίγο εκνευριστικό όταν γράφεις και θέλεις να τελειώσεις γρήγορα, πρέπει να βρω τρόπο να το κλείσω :knup:
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

MANKAR είπε:
η κρεμα airol ειναι σαν την fungoral??σκετη κανει τιποτα???εχει τιποτα παρενεργειες????

Δεν έχει κάποια σχέση με φουνγκοράλ, δες εδώ http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?topic=2819.0
 

vayero

Member
Απ: αποτελεσματα revivogen

άρα σύμφωνα με τα φτωχά αποτελέσματα χρηστών και την ιδιαίτερα δύσκολη περίπτωση μου να μη μπω στο κόπο να το ξεκινήσω και να ξοδέψω ένα κάρο χρήματα ! το θέμα είναι τι μπορώ να κάνω έστω μία τελευταία υπέρμετρη φιλοδοξία για "ράστα"... απελπισία όντως!!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

vayero είπε:
άρα σύμφωνα με τα φτωχά αποτελέσματα χρηστών και την ιδιαίτερα δύσκολη περίπτωση μου να μη μπω στο κόπο να το ξεκινήσω και να ξοδέψω ένα κάρο χρήματα ! το θέμα είναι τι μπορώ να κάνω έστω μία τελευταία υπέρμετρη φιλοδοξία για "ράστα"... απελπισία όντως!!!

δοκιμασε airol minox αν δεν το εχεις υδη κανει,αν σε ποιασει η airol τα ραστα θα ρθουν
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα revivogen

vayero είπε:
άρα σύμφωνα με τα φτωχά αποτελέσματα χρηστών και την ιδιαίτερα δύσκολη περίπτωση μου να μη μπω στο κόπο να το ξεκινήσω και να ξοδέψω ένα κάρο χρήματα ! το θέμα είναι τι μπορώ να κάνω έστω μία τελευταία υπέρμετρη φιλοδοξία για "ράστα"... απελπισία όντως!!!
επισης διαβασε απο την αρχη του αυτον τον συνδιασμο http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,3737.0.html
δεν κοστιζει σχεδον τιποτα και ειναι μακραν οτι ποιο δυνατο και αποτελεσματικο υπαρχει αυτην την στιγμη το φορουμ ολο αναποδα να γυρισω
 
Μπλουζα