Φινα ποσοστα

papa-philips

New Member
Ειτε απο τον δερματολογο μου ειτε διαβαζω σε ερευνες και σε thread(αυτου του forum και σε αλλα) οτι οι παρενεργειες δρουν σε μονοψηφιο αριθμο σε ποσοστα χρηστων φινας.Αλλου διαβαζω οτι το ποσοστο αυτο ειναι τρομερα μεγαλο.

Καθε φορα που διαβαζω μια ερευνα θεωρωντας το ποσοστο πολυ μικρο και παιρνω αποφαση να το ξεκινησω διαβαζω και ενα αλλο post ή thread που με αποθαρυνει και εχω σαλταρει.ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Στην επίσημη έρευνα που έγινε για να πάρει έγκριση το φάρμακο τα ποσοστό των χρηστών που παρουσίασαν ανεπιθύμητες παρενέργειες είναι μονοψήφιο. Στην πραγματικότητα το ποσοστό των χρηστών που δεν εμφανίζουν παρενέργειες είναι μονοψήφιο.

Y/Γ γενικώς προσπάθησε να μη σαλτάρεις
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ισχυει οτι υπαρχουν παρενεργειες !πολυ απλα ξεκινα το και αν δεις παρενεργειες το κοβεις, αν εισαι απ τους τυχερους συνεχιζεις...εγω δεν ημουν
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Δηλαδη κρυβεται μια συνομωσια πισω απο αυτο το φαρμακο?Αλλιως δεν εξηγηται.
Συνομωσια.....το φαρμακο ειναι για την υπερπλασια του προστατη αλλα διαπιστωθηκε οτι σε δοση 1μγ μειωνει την τριχοπτωση....για μενα μπροστα στα εκατομμυρια δεν ειναι απλα συνομωσια ειναι αποφαση του χρηστη καθαρα αν μπει η οχι, παντως θεωρω οτι δεν αξιζει
 

papa-philips

New Member
Συνομωσια.....το φαρμακο ειναι για την υπερπλασια του προστατη αλλα διαπιστωθηκε οτι σε δοση 1μγ μειωνει την τριχοπτωση....για μενα μπροστα στα εκατομμυρια δεν ειναι απλα συνομωσια ειναι αποφαση του χρηστη καθαρα αν μπει η οχι, παντως θεωρω οτι δεν αξιζει
Αν ειναι τα ποσοστα μονοψηφια τοτε γιατι οχι και αν σε πιασει το σταματας.Βεβαια επειδη το θεμα μαλλια με εχει ψυχοπλακωσει εχω σκεφτει πολλες φορες να σταματησω να το σκεφτομαι οτι ειναι να γινει να γινει χωρις θεραπειες και να συνεχισω την ζωη μου.Αλλα δυστυχως δεν μπορω να φτασω σε αυτο το σημειο.Μεχρι και οτι θα μεινω μπακουρι εχω σκεφτει ή θα βρω κανα θεοχοντρο σκιαχτρο.Βεβαια αυτα που βλεπω συνηθως στον δρομο με διαψευδουν συνεχως.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ξεκινα proscar δεν τιι γινεται και αν εχεις παρενεργειες παρε finar.
Εγω αυτο εκανα γιατι με Proscar ειχα θεμα στις παρενεργειες.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ξεκινα proscar δεν τιι γινεται και αν εχεις παρενεργειες παρε finar.
Εγω αυτο εκανα γιατι με Proscar ειχα θεμα στις παρενεργειες.
Τζονυ ειναι στον ανθρωπο...εσυ δεν εχεις παρενεργειες, ο καππα με 1/10 finar εχει παρενεργειες ας δοκιμασει λοιπον ο παπα φιλιπς και αν εχει απλα το κοβει;)
 

papa-philips

New Member
ο δερματολογος μου ειπε για propecia 1mg, αυτα τι ειναι?άλλα με φινα μεσα?Εχει διαφορα?Επισης υπαρχει καποια δυνατοτητα μεσω εξετασεων να καταλαβεις τις παρενεργειες?Ρωταω γιατι ηδη εχω προβλημα λιμπιντου για αλλους λογους ή απλα να περιμενω μεχρι να λυσω το αλλο προβλημα για να μπορω να δω αν εχω παρενεργειες απο φινα μονος μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα