Φαρμακεια για αγορα Φιναστεριδης

jew

New Member
Καλησπερα ,μπορει να μου πει καποιος συγκεκριμενα φαρμακεια εντος βορειων προαστειων η και γενικα αθηνα που πουλανε 1mg χαπακια φιναστεριδης? Τα γειτονικα μου φαρμακεια μονο proscar εχουνε και δεν θελω να μπενω στον κοπο να τα κοβω, ευχαριστω εκ των προτερων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gio7

Member
Καλησπερα ,μπορει να μου πει καποιος συγκεκριμενα φαρμακεια εντος βορειων προαστειων η και γενικα αθηνα που πουλανε 1mg χαπακια φιναστεριδης? Τα γειτονικα μου φαρμακεια μονο proscar εχουνε και δεν θελω να μπενω στον κοπο να τα κοβω, ευχαριστω εκ των προτερων
Σε οποιοδήποτε φαρμακείο μπορείς να παραγγείλεις το propecia. Θα το εχεις σε 2 ημέρες το πολύ. Τα περισσοτερα φαρμακεία αποφεύγουν να το στοκάρουν γιατί είναι ακριβό.
 

dim d

Well-Known Member
Μερικοι μπορουν να φτιαξουν κι καψουλες αρκετα πιο οικονομικες απο προπεκια.
 
Καλησπερα ,μπορει να μου πει καποιος συγκεκριμενα φαρμακεια εντος βορειων προαστειων η και γενικα αθηνα που πουλανε 1mg χαπακια φιναστεριδης? Τα γειτονικα μου φαρμακεια μονο proscar εχουνε και δεν θελω να μπενω στον κοπο να τα κοβω, ευχαριστω εκ των προτερων



Φαρμακειο στο Μαρουσι, Μιλτιαδους 14, παρε τον τηλεφωνο κανα 2-3 ωρες νωριτερα, να σου φτιαξει καψουλες του 1 mg.

Εγω πληρωσα 54 EUR τις 180 καψουλες, ειναι λιγο ακριβοτερα απο το να παρεις προσκαρ και να το φτιαξεις μονος σου, αλλα γλιτωνεις την ολη διαδικασια.
 
  • Like
Reactions: jew

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Θέλει προσοχη οι όποιες κάψουλες να ειναι από σπασμενο Proscar και όχι απο γενοσιμη Φιναστεριδη.
Μπορειτε να καλεστε στην κλινική μου να σας βοηθησει η κ. Παπαθανασιου.
2108011000. Πίετε της ότι ειστε από το φορουμ.
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Φυσικα, αυτη ειναι η πιο άμεση επιλογη.
Κοστιζει 40+ ευρώ τα 28 χαπια.
Στην Ελλάδα που μπορεις να αγορασεις Proscar χωρις συνταγη, απορω αν κάπιιςο δινει αυτα τα λεφτα.
Μέσα στο ΣΚ θα σας ανεβασω βιντεο γι ανα μαθετε ΤΑ ΠΑΝΤΑ για την Φιναστεριδη!;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

TiEisai

Member
Φυσικα, αυτη ειναι η πιο άμεση επιλογη.
Κοστιζει 40+ ευρώ τα 28 χαπια.
Στην Ελλάδα που μπορεις να αγορασεις Proscar χωρις συνταγη, απορω αν κάπιιςο δινει αυτα τα λεφτα.
Μέσα στο ΣΚ θα σας ανεβασω βιντεο γι ανα μαθετε ΤΑ ΠΑΝΤΑ για την Φιναστεριδη!;)
Εγώ τα δίνω εδώ και 2 χρονια αλλά αν υπάρχει αξιόπιστη οικονομική λύση, θα ήταν μεγάλη ελάφρυνση
 

dim d

Well-Known Member
Θέλει προσοχη οι όποιες κάψουλες να ειναι από σπασμενο Proscar και όχι απο γενοσιμη Φιναστεριδη.
Μπορειτε να καλεστε στην κλινική μου να σας βοηθησει η κ. Παπαθανασιου.
2108011000. Πίετε της ότι ειστε από το φορουμ.
λογω αποτελεσματικοτητας η ασφαλειας;
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
λογω αποτελεσματικοτητας η ασφαλειας;
Εχω απαντησει και σε άλλο νημα.
Υπάρχουν αμφιβολίες για την βιοδιαθεσιμοτητα της γενοσιμης φιναστεριδης.
Υπάρχουν και δημοσιευσεις επι του αντικειμενου, ισως μπορειτε να τις αναζητησετε.
Ως συμβουλη το προτεινω, δεν γνωριζω κάτι με βεβαιότητα, μοιραζομαια αυτο που προτεινω στους ασθενςίς μου και κάνω και ο ίδιος.
Propecia or crashed Proscar.
 

dim d

Well-Known Member
Εχω απαντησει και σε άλλο νημα.
Υπάρχουν αμφιβολίες για την βιοδιαθεσιμοτητα της γενοσιμης φιναστεριδης.
Υπάρχουν και δημοσιευσεις επι του αντικειμενου, ισως μπορειτε να τις αναζητησετε.
Ως συμβουλη το προτεινω, δεν γνωριζω κάτι με βεβαιότητα, μοιραζομαια αυτο που προτεινω στους ασθενςίς μου και κάνω και ο ίδιος.
Propecia or crashed Proscar.
Σας ευχαριστω πολυ για την πληροφορια, ομολογω οτι δεν το ειχα υποψιν μου. Παρακολουθω τα νηματα οπου γραφετε αλλα μου ειχε διαφυγει...
 
Μπλουζα