Τραγουδια που λενε κατι στο καθενα μας....

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

genesis

New Member
Απ: Τραγουδια που λενε κατι στο καθενα μας....

magic...να ρθω ρε φιλαρακι να σε παρω να παμε καμια βολτα??? ???
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Τραγουδια που λενε κατι στο καθενα μας....

θυμηθηκα τυχαια μια ταινια απο πολυ παλια οταν ημουν παιδακι 6-7 χρονων την ειχα δει τελευται φορα........
και ποσταρω το τραγουδι αυτο που το θυμηθηκα και μ αρεσε παρα πολυ τοτε......οπως και η εποχη μου αρεσε επισης......
και το αφιερωνω στον geofish γιατι απλα εχει σιγουρα δει την ταινια και ειναι κοντα στην εποχη του (με την καλη ενοια παντα)....
και παρεπιπτοντος το clipaki ειναι πολυ καλο......ο ηθοποιος εχει πολυ καλο μαλλι......φανταστειτε τον καραφλα......θα χαλαγε ολη η μαγεια......τι καταρα εχουμε φαει με αυτη την καραφλα γαμω..........

epixeirisi apollon -apospasma 3o-
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hopefull

New Member
Απ: Τραγουδια που λενε κατι στο καθενα μας....

δεν ειναι τραγουδι αλλα ειναι μια σκηνη απο ταινια...οταν ολοι μου ελεγαν δεν τρεχει τιποτα εγω ενοιωθα σαν τον al pachino σε αυτη τη σκηνη....

scent of a woman
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τραγουδια που λενε κατι στο καθενα μας....

αυτο το κομματι ειναι κυριως ορχηστρικό
αλλα ειναι κορυφη

ακουστε το μεχρι τα πρωτα 2 λεπτακια ΑΞΙΖΕΙ

καποτε επαιζα και το παιχνιδι

ΗΡΩΙΚΟ ΕΠΙΚΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ

Heroes 5 music- Haven
 

Conan

Member
Απ: Τραγουδια που λενε κατι στο καθενα μας....

Πραγματι παιδια ο Νικος Ξυλουρης ειχε πολυ ωραια φωνη..Ακουω πιο πολυ classic rock/80's hair-glam metal, αλλα αυτο του το αναγνωριζω :worshipper!! Θα βαλω κι εγω ενα τραγουδι απο αυτα που ακουω( και περισσοτερα εαν γουσταρετε :D) για να μας ανεβασει τη διαθεση!
 

Conan

Member
Απ: Τραγουδια που λενε κατι στο καθενα μας....

Ωωωχχχχχ καποια βλακεια εκανα φαινεται.... Αντι για το βιντεακι βλεπω απρο πλαισιο...φτου! ::) :p :p ρε παιδια μου λετε σας παρακαλω πως εισαγουμε βιντεο εδω?? Σορρυ που ειμαι λιγο ακυρος, αλλα οπως λενε, ρωτωντας πας στην πολη.
Αρχικα πηγα εκει που λεει facebook video...και μετα?? :chinscratch
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Τραγουδια που λενε κατι στο καθενα μας....

Επικόλληση την διεύθυνση απο youtube kαι εισαι οκ ;D
 
Μπλουζα