Το MANE επηρεάζει τον θύλακα της τρίχας(;)

nik1994

Active Member
Kαλησπέρα σε όλα τα μέλη. Χρησιμοποιούσα τοπικ εδω και κανα χρονο αλλα επειδη στην χερλαιν που ειχα θεματακι εκανε ψιλομπαμ, δοκιμασα ύστερα απο καποια ποστ που ειχα διαβασει εδω μεσα να παρω ΜΑΝΕ για δοκιμη. Πραγματικα κανει περισσοτερη δουλεια απο οτι το τοπικ κατ εμε αν και δεν το περιμενα, αυτο που θελω να ρωτησω τα μελοι και οσους κανουν χρηση ΜΑΝΕ, αν επηρεαζει τον θυλακα της τριχας το σπρει η κατι που θα επρεπε να προσεχω. Ευχαριστω και περιμενω τα σχολια σας ΜΑΝΕΔΕΣ!! :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

D

Deleted member 24312

Kαλησπέρα σε όλα τα μέλη. Χρησιμοποιούσα τοπικ εδω και κανα χρονο αλλα επειδη στην χερλαιν που ειχα θεματακι εκανε ψιλομπαμ, δοκιμασα ύστερα απο καποια ποστ που ειχα διαβασει εδω μεσα να παρω ΜΑΝΕ για δοκιμη. Πραγματικα κανει περισσοτερη δουλεια απο οτι το τοπικ κατ εμε αν και δεν το περιμενα, αυτο που θελω να ρωτησω τα μελοι και οσους κανουν χρηση ΜΑΝΕ, αν επηρεαζει τον θυλακα της τριχας το σπρει η κατι που θα επρεπε να προσεχω. Ευχαριστω και περιμενω τα σχολια σας ΜΑΝΕΔΕΣ!! :p
Καλησπέρα φίλε,,,το mane το σπρέι χρησιμοποιείς? Αυτό βάζω και εγώ,,,δεν έχω κάποιο θέμα,,,,τον γιατρό μου που ρώτησα μου είπε ότι καλό είναι να τα αποφεύγω αυτά τα προϊόντα και αν δεν μπορώ, τουλάχιστον να πλένω το κεφάλι κάθε βράδυ για να αναπνέει το δέρμα..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πιστεύω το toppik είναι το πιο ασφαλές προϊον,
Το Mane το έβαζα και εγώ πίσω στο crown πριν κάνω μεταμόσχευση και πιστεύω σίγουρα επηρεάζει κατά κάποιο βαθμό.
 
D

Deleted member 24312

Πιστεύω το toppik είναι το πιο ασφαλές προϊον,
Το Mane το έβαζα και εγώ πίσω στο crown πριν κάνω μεταμόσχευση και πιστεύω σίγουρα επηρεάζει κατά κάποιο βαθμό.
Είχα την αίσθηση ότι αυτά τα προϊόντα είναι περίπου όλα ίδια,,,αλλά μπορεί να κάνω λάθος...Μπορεί κ στην περίπτωση αυτή το Πιο ακριβό προϊόν να είναι κ το πιο ποιοτικό..
 

nik1994

Active Member
Nαι φιλε μου το σπρει χρησιμοποιω και εγω!
Καλησπέρα φίλε,,,το mane το σπρέι χρησιμοποιείς? Αυτό βάζω και εγώ,,,δεν έχω κάποιο θέμα,,,,τον γιατρό μου που ρώτησα μου είπε ότι καλό είναι να τα αποφεύγω αυτά τα προϊόντα και αν δεν μπορώ, τουλάχιστον να πλένω το κεφάλι κάθε βράδυ για να αναπνέει το δέρμα..
 

nik1994

Active Member
Πιστεύω το toppik είναι το πιο ασφαλές προϊον,
Το Mane το έβαζα και εγώ πίσω στο crown πριν κάνω μεταμόσχευση και πιστεύω σίγουρα επηρεάζει κατά κάποιο βαθμό.
Γιανναρα, απο θεμα αποτελεσματος σε χερλαιν θα σου πω γιατι στο κεντρο του κεφαλιου πιστευω την ιδια δουλεια κανουν, πιστευω οτι το μανε κανει περισσοτερη δουλεια. Εσυ τι πιστευεις? μανε η τοπικ σαν πιο αποτελεσματικο?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αναλόγως την αραίωση που έχει κάποιος και το ανάλογο προϊόν.
Πιστεύω Mane πιο πολύ για Crown.
 
Μπλουζα