Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
Ναι ομως αν κανω μεταμοσχευση θελω καθε τι μικρο και μεγαλο ωστε να βεβαιωσω πως η επενδυση μου θα αποδωσει . Δηλαδη και να μη σκεφτει καποιος α θα κανω λειζερ ή πρπ για παντα . Εγω θα τα εκανα σε περιπτωση μεταμοσχευσης για το μεγιστο αποτελεσμα τουλαχιστον της μεταμοσχευσης. Μεγαλυτερη πιθανοτητα για επιβιωση μοσχευματων , περιορισμο στο ελαχιστο δυνατο του σοκλος παντου ληπτρια δοτρια . Καλυτερη επουλωση και γρηγοροτερη παντου . Δε μπορω να τα βαλω αυτα στην ακρη . Ασε που ετσι και αλλιως αφου δεν ειμαστε 20 χρονων , επουλονονται ολα πιο αργα . Αν εχω την επιλογη να το κανω γιατι να μη το κανω .
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι ομως αν κανω μεταμοσχευση θελω καθε τι μικρο και μεγαλο ωστε να βεβαιωσω πως η επενδυση μου θα αποδωσει . Δηλαδη και να μη σκεφτει καποιος α θα κανω λειζερ ή πρπ για παντα . Εγω θα τα εκανα σε περιπτωση μεταμοσχευσης για το μεγιστο αποτελεσμα τουλαχιστον της μεταμοσχευσης. Μεγαλυτερη πιθανοτητα για επιβιωση μοσχευματων , περιορισμο στο ελαχιστο δυνατο του σοκλος παντου ληπτρια δοτρια . Καλυτερη επουλωση και γρηγοροτερη παντου . Δε μπορω να τα βαλω αυτα στην ακρη . Ασε που ετσι και αλλιως αφου δεν ειμαστε 20 χρονων , επουλονονται ολα πιο αργα . Αν εχω την επιλογη να το κανω γιατι να μη το κανω .
Υπό αυτό το πρίσμα ΝΑΙ.
 

makis25

Well-Known Member
νομιζω και ο erdogan προσφερει laser θεραπεια την ωρα της μεταμοσχευσης μαλιστα . Πριν ή μετα την τοποθετηση , κατι τετοιο.
 

manly_Man

Well-Known Member
Αλλα για καλες δουλειες και 1 ευρω το μοσχευμα δεν σου φαινεται πολυ χαμηλο για Ευρωπη; Και απο ο,τι καταλαβαινω εχει ζητηση . Γιαυτο δεν εχει κινητρο προς το παρον να φτιαξει παραπανω σελιδες κτλ .
Δεν μου φαινεται σωστο να κρινεις την αξια καποιου απο το ποσο χρεωνει...ο καθενας εχει την δικη του πολιτικη σε αυτο και βλεπει διαφορετικα τους πελατες...μπορει καποιος να χρεωνει πολυ χωρις να το αξιζει και να θεωρειται υπερκοστολογημενος κ καποιος με μικροτερη χρεωση να αξιζει και να προσφερει καλα αποτελεσματα εξισου με τον αλλο που εχει υψηλη τιμη.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πάντως από ότι έχω καταλάβει δεν είναι και πολύ συντηρητικός.
Πες του να κατέβει να τον δούμε και αυτόν Αθήνα,γιατί θα μας φάνε τα ταξίδια.
Να οργανώσει ένα cons δεν θα το πιστεύει με την αποδοχή που θα έχει.
Κάτσε να περάσει το καλοκαίρι κ θα τον πάρω κανένα τηλ να μιλήσουμε για όλα γιατί που κ που με κανένα μήνυμα μιλάμε κ αυτό για το κεφάλι μου ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Νομίζω 3 περιστατικά έχουμε εδώ.
Χρειαζόμαστε σίγουρα και άλλα.
Και εγώ πιστεύω θα το ανεβάσει,αλλά το range στην Ελλάδα διαμορφώνεται πλέον ή θα διαμορφωθεί από 1.00-1.50€.
Λογικότατο.
Αυτός τα κάνει όλα?Σχεδιασμό,πλάνο,οπές,τοποθέτηση?
Ναι ακριβώς
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Για να ειμαστε ακριβής, σύμφωνα με το Γιωργο χρεώνει και 250€ ανα ημέρα αναλώσιμα που σημαίνει για μ.ο. 1500grafts/ημέρα, η τελική χρέωση πάει στα 1.17€/graft
Ναι αλλά βάζει κ 2500 κ 3000 αν χρειαστεί σε μια μέρα ...οπότε η τιμή πεζει....όπως κ να χει η λογική είναι έτσι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
vlafo μονο απο Αναστασακη μεχρι τωρα εχουμε καταγεγραμενο περιστατικο με 3κ σε μια μερα .
Έχεις δίκιο αλλά όπως είχε αναφέρει το πρώτο του,δεν το έχει σταθεροποιήσει ακόμα.
Θα αρχίσει να χρησιμοποιεί motorized.

Ο Τιρκαλάς σύμφωνα με το Γιώργο το κάνει άνετα κατά σύστημα.
 

vagosx

Well-Known Member
Vlafo και Μάκη θεωρείται ότι είναι καλο να σου βάλουν με FUE 3000grafts σε μια ημέρα και το τονίζεται ως ιδιαίτερα σημαντικό;
 

vlafo

Well-Known Member
Vlafo και Μάκη θεωρείται ότι είναι καλο να σου βάλουν με FUE 3000grafts σε μια ημέρα και το τονίζεται ως ιδιαίτερα σημαντικό;
Το κάνεις σε 2 μέρες.
Είναι σημαντικό να το κάνεις να τελειώνεις.
Που βλέπεις να υπάρχει το πρόβλημα στην καταπόνηση της δότριας ?
Όλοι οι μεγαλογιατροί κάνουν.
Να πηγαίνω στην dhi για 1000g και μετά τον επόμενο χρόνο?
Όχι φίλε vag θέλω να τελειώνω.
 

manly_Man

Well-Known Member
Το κάνεις σε 2 μέρες.
Είναι σημαντικό να το κάνεις να τελειώνεις.
Που βλέπεις να υπάρχει το πρόβλημα στην καταπόνηση της δότριας ?
Όλοι οι μεγαλογιατροί κάνουν.
Να πηγαίνω στην dhi για 1000g και μετά τον επόμενο χρόνο?
Όχι φίλε vag θέλω να τελειώνω.
συμφωνω εν μερει αλλα κ η dhi βαζει σε διημερα τοσα...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
3000 σε μια μέρα?
Μεγάλη υπόθεση,νομίζω θα είναι μοναδικός στην Ελλάδα.
Δεν ξέρω αν είναι μοναδικός η όχι στο να βάζει πολλά σε μια μέρα αλλά αν τον εξυπηρετεί η δοτρια του ασθενή το κάνει συχνά .....πάντως ποτέ δεν κτλ γιατί δίνεται αξία σε αυτό...στην ταχύτητα του γιατρού ....τι σημασία έχει ; Ειδικά αν ο γιατρός δεν χρεώνει με την μέρα ελάχιστη χρέωση οπως κάνει η λπ κ dhi για παράδειγμα....
 

vlafo

Well-Known Member
Οχι Vlafo σε δυο ημέρες είναι σούπερ, για τα 3000 σε μια ημέρα ήταν η ερώτηση μου!
Ναι και εγώ δεν θα το προτιμούσα αν και θα το ήθελα.
Είναι επίφοβο για την επιβίωση των g.
Θα πήγαινα για σιγουριά στην ταλαιπωρία 2 ημερών.
 
Μπλουζα