Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

Giorgos-3

Well-Known Member
Διοτι ο δρ Μπισανγκα λεει 3,5 ευρω οι τριχες απ τα γενια και 2,5 απ τη δοτρια του κεφαλιου!
Και αλλες κλινικες κοστολογουν ακριβοτερα τα γενια..για αυτο ρωτησα ποια τιμολογιακη πολιτικη ακολουθει ο δρ Τυρκαλας!
Δεν μπορώ να κτλ την λογική αυτή ...άλλη μια ευκαιρία για αρπαχτη μου κάνει ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vagosx

Well-Known Member
Γενικά η εξαγωγή από γενιά έχει ένα βαθμό μεγαλύτερης δυσκολίας γι αυτό αρκετές κλινικες τα χρεώνουν λίγο πιο πάνω σε σχέση με τα scalp grafts, HLC 0.5€/graft, Pekiner 0.25€/graft, κλπ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φωτός στο σπίτι παραγγελία του αερατου με την βοήθεια της συζύγου μπροστά στο παράθυρο για να μπαίνει φως αλλιώς είναι πολύ σκοτεινες πιο μέσα κ φαίνεται απλά ένα μαύρο πράγμα ....σήμερα έχοντας βοήθεια προσπάθησα να μου πάρω μέτρα ...ελπίζω να το έκανα σωστά κ να βγει μια σαφέστερη εικόνα ....δεν ξέρω αν τα υπολογίζω σωστά ...αλλά η έκταση είναι 18*24=432cm έκταση; @CVIAL @aeratos28 @Panos1982 @tasos33 ρίξτε μια ματιά ....τράβηξα μήκος χερλαιν κ απόσταση Ματια με χερλαιν.....δεν ξέρω αν τα έκανα σωστά ....αλλά ήταν μια μοναδική ευκαιρία σήμερα να το κάνω αυτό ....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-08-23-09-39-18-607_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-09-39-18-607_com.miui.gallery.jpg
    882.7 KB · Προβολές: 319
  • Screenshot_2020-08-23-10-51-52-448_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-10-51-52-448_com.miui.gallery.jpg
    943.9 KB · Προβολές: 314
  • Screenshot_2020-08-23-10-51-49-715_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-10-51-49-715_com.miui.gallery.jpg
    903 KB · Προβολές: 305
  • Screenshot_2020-08-23-10-51-38-342_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-10-51-38-342_com.miui.gallery.jpg
    1 MB · Προβολές: 321
  • Screenshot_2020-08-23-10-51-35-699_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-10-51-35-699_com.miui.gallery.jpg
    918.5 KB · Προβολές: 318
  • Screenshot_2020-08-23-10-51-31-304_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-10-51-31-304_com.miui.gallery.jpg
    897.8 KB · Προβολές: 296
  • Screenshot_2020-08-23-10-51-28-932_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-10-51-28-932_com.miui.gallery.jpg
    911.5 KB · Προβολές: 290
  • Screenshot_2020-08-23-10-51-22-286_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-10-51-22-286_com.miui.gallery.jpg
    830.8 KB · Προβολές: 298
  • Screenshot_2020-08-23-10-51-20-130_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-10-51-20-130_com.miui.gallery.jpg
    774.7 KB · Προβολές: 285
  • Screenshot_2020-08-23-10-51-26-420_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-23-10-51-26-420_com.miui.gallery.jpg
    936.9 KB · Προβολές: 282
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Στα 28cm φώτο η αρχή είναι στην αρχή της hairline? Γιατί έχεις βάλει και μια άλλη που ξεκινάς από φρυδια
 

vlafo

Well-Known Member
Φωτός στο σπίτι παραγγελία του αερατου με την βοήθεια της συζύγου μπροστά στο παράθυρο για να μπαίνει φως αλλιώς είναι πολύ σκοτεινες πιο μέσα κ φαίνεται απλά ένα μαύρο πράγμα ....σήμερα έχοντας βοήθεια προσπάθησα να μου πάρω μέτρα ...ελπίζω να το έκανα σωστά κ να βγει μια σαφέστερη εικόνα ....δεν ξέρω αν τα υπολογίζω σωστά ...αλλά η έκταση είναι 18*24=432cm έκταση; @CVIAL @aeratos28 @Panos1982 @tasos33 ρίξτε μια ματιά ....τράβηξα μήκος χερλαιν κ απόσταση Ματια με χερλαιν.....δεν ξέρω αν τα έκανα σωστά ....αλλά ήταν μια μοναδική ευκαιρία σήμερα να το κάνω αυτό ....
Τελικά είσαι πολύ καλύτερος με φυσιολογικές φώτο.
Αναμενόμενο αλλά απροσδόκητα καλύτερος.
Πολύ ωραία χερλάιν σου έχει φτιάξει.
Υ.γ.να σου ζήσει ο μικρούλης...
καλή υπομονή..
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Στα 28cm φώτο η αρχή είναι στην αρχή της hairline? Γιατί έχεις βάλει και μια άλλη που ξεκινάς από φρυδια
Σε είδα προχτές που έκανες στο Άλντο μέτρηση κ τον βρήκες 7cm...ε είπα να κάνω κ εγώ το ίδιο .... φαίνεται μεγάλο το κούτελο μου γιατί ξεκινάω από ψηλά σε σχέση από την εφηβική μου χερλαιν ...νομίζω δεν υπήρχε κ άλλη επιλογή....ευτυχώς τότε με το στριπ που ουσιαστικά οριοθετήθηκε η χερλαιν δεν μου την έκανε χαμηλότερη γιατί νομίζω θα χα τρομερό προβλήμα....κ ναι η αρχή είναι η αρχή της χερλαιν...αν παρατηρήσεις προσεκτικά στην φώτο φαίνομαι μπροστά στο καθρέφτη που κρατάω την μεζούρα....επίσης το πλατος της τα 18 εκατοστά δλδ προκύπτουν από κει που ξεκινάει η αραίωση μέχρι την άλλη ... τουλάχιστον κατά προσέγγιση δεν μπορείς να βγάλεις άκρη;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τελικά είσαι πολύ καλύτερος με φυσιολογικές φώτο.
Αναμενόμενο αλλά απροσδόκητα καλύτερος.
Πολύ ωραία χερλάιν σου έχει φτιάξει.
Υ.γ.να σου ζήσει ο μικρούλης...
καλή υπομονή..
Ευχαριστώ φίλε ...άσε αγώνας για να σας βγάλω τις φωτός ...πολύ μπαμπακιας....αν δεν το κρατούσα φωτός δεν θα μας άφηνε να βγουν ...ευτυχώς αυτός μαλουμπα του χαμού !!! Βγαζω κ αποθυμενα...του τα αφήνω μακριά !!χαχαχα
 

tol

Well-Known Member
Ευχαριστώ φίλε ...άσε αγώνας για να σας βγάλω τις φωτός ...πολύ μπαμπακιας....αν δεν το κρατούσα φωτός δεν θα μας άφηνε να βγουν ...ευτυχώς αυτός μαλουμπα του χαμού !!! Βγαζω κ αποθυμενα...του τα αφήνω μακριά !!χαχαχα
Φιλε Γιωργο, παντως περιεργη αντιστροφη ρολων...η συζυγος υπομονετικη τραβα φωτογραφιες στον αντρα της!!!

Προσωπικα, χρονια τωρα, γινεται το αντιθετο. Το ρολο του φωτογραφου τον παιζω μονιμως εγω...ασε, φιλ μου, γαϊδουρινη υπομονη πρεπει να εχεις...20 φωτογραφιες μεχρι να πιασουμε τη σωστη ληψη...δραμα η κατασταση!
 

Harris_G

Well-Known Member
Εμαθα οτι εκανε ο πιο γνωστος κομμωτης της Θεσνικης στην Καλαμαρια σε καποιον γιατρο. Γιαυτο ρωταω. Εκει σε αυτον παω, με κουρευει αλλος απο την ομαδα του και μου το πε. Ελπιζω να καταλαβες, μην αναφερεις ονομα. Δωρεαν κιολας (το μπατζετ του εν λογω κομμωτη ειναι πολυ δυνατο πχ Lorenzo πηγαινε για πλακα).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε Γιωργο, παντως περιεργη αντιστροφη ρολων...η συζυγος υπομονετικη τραβα φωτογραφιες στον αντρα της!!!

Προσωπικα, χρονια τωρα, γινεται το αντιθετο. Το ρολο του φωτογραφου τον παιζω μονιμως εγω...ασε, φιλ μου, γαϊδουρινη υπομονη πρεπει να εχεις...20 φωτογραφιες μεχρι να πιασουμε τη σωστη ληψη...δραμα η κατασταση!
Οχι μπαμ μπαμ τις βγάλαμε απλά σήμερα έτυχε κ μπορούσαμε ...πάντως όπως μου λέει κ η σύζυγος αν δεν σε γνώριζα δεν θα ήξερα πόσο έννοια έχουν οι άντρες με τα μαλλιά τους...της λέω για λεφτα που σκανε άλλοι για μμ κ βγάζει αφρούς ...μου λέει αν το εκανες αυτό η έπαιρνες χάπια θα σε χώριζα!!!χαχαχα....η Μαρία είναι ένα μέσο παράδειγμα πάντως ότι δεν έχουν οι αλλοι την έννοια μας ...είμαστε σε μια γυάλα εμείς όλοι κ νομίζουμε ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εμαθα οτι εκανε ο πιο γνωστος κομμωτης της Θεσνικης στην Καλαμαρια σε καποιον γιατρο. Γιαυτο ρωταω. Εκει σε αυτον παω, με κουρευει αλλος απο την ομαδα του και μου το πε. Ελπιζω να καταλαβες, μην αναφερεις ονομα. Δωρεαν κιολας (το μπατζετ του εν λογω κομμωτη ειναι πολυ δυνατο πχ Lorenzo πηγαινε για πλακα).
Εγώ έχω πει κάτι για τον γιατρό κ εχώ κατηγορηθεί ότι φανατιζομαι...πιστεύω ότι ο χρόνος θα με δικαιώσει ...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε είδα προχτές που έκανες στο Άλντο μέτρηση κ τον βρήκες 7cm...ε είπα να κάνω κ εγώ το ίδιο .... φαίνεται μεγάλο το κούτελο μου γιατί ξεκινάω από ψηλά σε σχέση από την εφηβική μου χερλαιν ...νομίζω δεν υπήρχε κ άλλη επιλογή....ευτυχώς τότε με το στριπ που ουσιαστικά οριοθετήθηκε η χερλαιν δεν μου την έκανε χαμηλότερη γιατί νομίζω θα χα τρομερό προβλήμα....κ ναι η αρχή είναι η αρχή της χερλαιν...αν παρατηρήσεις προσεκτικά στην φώτο φαίνομαι μπροστά στο καθρέφτη που κρατάω την μεζούρα....επίσης το πλατος της τα 18 εκατοστά δλδ προκύπτουν από κει που ξεκινάει η αραίωση μέχρι την άλλη ... τουλάχιστον κατά προσέγγιση δεν μπορείς να βγάλεις άκρη;

Η εμφύτευση έφτασε μέχρι το 28; Μήπως κάνεις λάθος; Μου φαίνεται πολύ μικρή η δότρια από εκεί και κάτω.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Όσο αφορά της φωτός ξέχασα να αναφέρω για το κενό στην αριστερή πλευρά ...εκεί έγινε η τελευταία μμ κ ακόμα δεν έχω δει σπουδαία πράγματα ....για αυτό κ λέω ότι ούτε το 50% δεν έχει δώσει ακόμα με ζώνουν λίγο τα φίδια κ εχώ αγχωθει λίγο γιατί είμαι στους 6μηνες αλλά ίσως να Αργει αυτη την φορά επειδή δεν χρησιμοποιώ κ μινοξ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Η εμφύτευση έφτασε μέχρι το 28; Μήπως κάνεις λάθος; Μου φαίνεται πολύ μικρή η δότρια από εκεί και κάτω.
Κ όμως cvial έτσι έχουν τα πράγματα...μέχρι κ εκεί έχω μόσχευματα αν παρατηρήσεις ....όσο αφορά την δοτρια αν κ χαμηλός λόγος (1.82) ειχε να δώσει κ πηρε από παντού ....
 

vlafo

Well-Known Member
Οχι μπαμ μπαμ τις βγάλαμε απλά σήμερα έτυχε κ μπορούσαμε ...πάντως όπως μου λέει κ η σύζυγος αν δεν σε γνώριζα δεν θα ήξερα πόσο έννοια έχουν οι άντρες με τα μαλλιά τους...της λέω για λεφτα που σκανε άλλοι για μμ κ βγάζει αφρούς ...μου λέει αν το εκανες αυτό η έπαιρνες χάπια θα σε χώριζα!!!χαχαχα....η Μαρία είναι ένα μέσο παράδειγμα πάντως ότι δεν έχουν οι αλλοι την έννοια μας ...είμαστε σε μια γυάλα εμείς όλοι κ νομίζουμε ....
Τα λεφτά για μμ είναι πολύ λίγα σε σχέση με αυτά που σκάνε οι γυναίκες διαχρονικά φίλε George.
Να μην αναρτήσω κατάλογο τώρα.
Εμείς μόνο αυτό έχουμε.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Από το 24,5 και κάτω ξεκινάει η ασφαλής ζώνη......λάθος πρεπει να το μετράς
Για παρατήρησε καλύτερα ....από το 24,5 μέχρι το 28 το λες ασφαλής δοτρια ; Έχουν μοσχεύματα ...επίσης υπάρχουν κ φωτό πριν ξεκινήσουν οι μμ που φαίνεται το έρημο τοπίο ...
 
Μπλουζα