Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

vagosx

Well-Known Member
Με δεδομένο ότι αφαιρεί το 60% της δοτριας εξηγούνται το που βρίσκει τα grafts.

Το θέμα για μένα είναι πως καταφέρνει ο μπαγάσας έστω και στις περιπτώσεις των 8000 και 9000grafts και έχει τη δότρια ανέγγιχτη και σε παρα πολλες κλινικες με 4000grafts οι ασθενεις είναι σαν μαδημενα κοτόπουλα που λέει και ο John.

Έπειτα δεν μπορεις να αγνοήσεις πυκνότητα, φυσικότητα και φυτρωση που πετυχαίνει.

Οτι και να λεμε παιδια, ο Lorenzo, o Koray, οι H & W, η HLC, ο Couto, ó Pekiner, ο Heinicke, ο Freitas, κλπ. πάνω κάτω εφαρμόζουν ίδιες τεχνικές, ίδιο αριθμό graft ανα session, και ξέρεις ότι θα πετύχει ο ενας σε ένα περιστατικό πιθανοτατα θα το πετύχει και ο άλλος, όπως ειπε και ο Cvial σε fue κανεις τους δεν ξεπερνάει τα 4500grafts/session, ο Βούλγαρος καλώς κακώς είναι ο μόνος, εδώ και 10 χρονια που παρακολουθώ όλα τα φόρουμ, που βλεπω να κάνει το πέρα από το συνηθισμένο, θα μπορούσα να πω το έως εξωπραγματικό, ο αριθμός των grafts ανα συνέδρια, ο συνολικος αριθμοσ, η φυτρωση και η κατάσταση της δοτριας αποτελούν πραγματικά καινοτομία και σταθμό στις μμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν επιλέγεις περιστατικά εννοείται ότι μπορείς να το κάνεις όπως και ο Couto, είναι θέμα στρατηγικής. Εξάλλου στην Βουλγαρία (χωρίς να υποτιμώ τους ανθρώπους της) μπορεί να πειραματιστεί άνετα χωρίς να ακουστεί κάτι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχει καλά παιδιά εκεί με χρήμα «τσουβαλάτο», με 1 πελάτη τον μήνα είναι βασιλιάς.
 

Panos1982

Well-Known Member
Ξέχασα παιδια ότι εκτος από H & W, HLC και Lorenzo εχω δει για να πω την αλήθεια πολυ ανώτερα αποτελέσματα από όλους σε τοσο μεγάλα NW σε εκείνον το Βούλγαρο τον Zarev, τι πράγμα είναι εκείνο ρε παιδια έχει κάνει ακόμη και τον Couto να μοιάζει γατάκι μπροστα του! Ποιανει NW7 και τα κάνει βούρτσα NW1 και ο μπαγάσας τους πάει τους ασθενεις του και στα συνέδρια να πάρουν μάτι ολοι δε μασάει τίποτα και κοπάνησε και την τιμη στα 4 ευρώ ανα graft, άλλο πράγμα!

Εσυ δεν μου ειχες πει για τον Pekiner οτι τον ανακαλυψα vagos??
Ηταν αρκετα γνωστος παντος σε οσους ασχολουνται.....
Εδω τι να πουμε, ειναι πραγματικα εξαιρετικη περιπτωση γιατρου ο συγκεκριμενος για πολλους λογους.....
θα τους αναλυσω οταν γυρισω απ τις διακοπες αλλα μιλαμε για εξαιρετικη περιπτωση και μπραβο σου που τον ανεφερες !!!!
Απορω πως το περνανε στον ντουκου.... ( βεβαια πολυ ακριβος... )
 

Panos1982

Well-Known Member
Στο φορουμ υπαρχει μια λορεντζοποιηση κ ισπανοποιηση αλλα τα πραγματα δεν ειναι ακριβως ετσι....
Ο συγκεκριμενος εχει τολμησει πραγματα που αλλοι ουτε τα σκεφτονται κ πετυχαινει....
Θα αναλυσω καποια στοιχεια οταν γυρισω....

Καποια στιμγη μπορει να παω για consultation να τον δω απο κοντα, για εκτιμηση της δοτριας μου μετα την μμ μου να δω που βρισκεται αλλα για να τον ρωτησω απο κοντα κ να μαθω κ να δω ολες τις λεπτομερειες για τις πρακτικες του να δω την κλινικη του απο κοντα κ οταν γυρισω
θα ποσταρω εδω τις εντυπωσεις κ τα στοιχεια που θα εχω.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μιας που μπορώ κ είμαι τζαστ 6μηνο παραθέτω κλασσικές φωτός με βρεγμένο μαλλί μεν αλλά πειραγμενο με το χέρι μου να ξεκολλήσουν οι τρίχες μεταξύ τους.....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-08-22-12-16-16-629_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2020-08-22-12-16-16-629_com.google.android.apps.photos.jpg
    1 MB · Προβολές: 288
  • Screenshot_2020-08-22-12-16-13-372_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2020-08-22-12-16-13-372_com.google.android.apps.photos.jpg
    712.7 KB · Προβολές: 271
  • Screenshot_2020-08-22-12-16-10-625_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2020-08-22-12-16-10-625_com.google.android.apps.photos.jpg
    970.8 KB · Προβολές: 282
  • Screenshot_2020-08-22-12-16-06-206_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2020-08-22-12-16-06-206_com.google.android.apps.photos.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 297

Giorgos-3

Well-Known Member
Κ επίσης φωτός αμέσως μετα το ντουζ χωρίς να αγγίξω τίποτα ώστε να φαίνεται η φορά της τρίχας αλλά κ πόσο εύκολα μου κάνουν τουφακια μεταξύ τους κάνοντας εντονότερο αυτό το αερωμα ακόμα κ στην δοτρια ....νομίζω ότι αυτό είναι κ ένδειξη της λεπτής μου τρίχας ....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-08-22-12-14-12-365_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-22-12-14-12-365_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 301
  • Screenshot_2020-08-22-12-14-17-719_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-22-12-14-17-719_com.miui.gallery.jpg
    761.8 KB · Προβολές: 283
  • Screenshot_2020-08-22-12-14-21-419_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-22-12-14-21-419_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 273
  • Screenshot_2020-08-22-12-14-45-086_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-22-12-14-45-086_com.miui.gallery.jpg
    605.6 KB · Προβολές: 272

vagosx

Well-Known Member
Ο γιατρος σου Γιωργο ζωγράφισε και μάλιστα με 1€/graft, τι να πω, συγχαρητήρια στον Dr Τιρκαλα πραγματικά εκανε εξαιρετική δουλειά, αλλά συγχαρητήρια και σε σενα τόσο για την υπομονή σου, όσο και την επιλογή σου!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ο γιατρος σου Γιωργο ζωγράφισε και μάλιστα με 1€/graft, τι να πω, συγχαρητήρια στον Dr Τιρκαλα πραγματικά εκανε εξαιρετική δουλειά, αλλά συγχαρητήρια και σε σενα τόσο για την υπομονή σου, όσο και την επιλογή σου!
Κάτσε να δούμε γιατί έχω την εντύπωση ότι ακόμα δεν χει δώσει κ σπουδαία πράγματα αυτή μμ ...δεν βλέπω σημαντικές διαφορές με τον πριν ....πιστεύω ότι μετά βίας βρίσκομαι στο 50%....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Γιώργο,κάνεις ότι καλύτερο γίνεται για να βγαίνεις όσο χειρότερα μπορείς.χαχαχαχαχαχααχα..
Βάλε και καμία φωτό υπό απλές κανονικές συνθήκες με στεγνα μαλλιά χτενισμένα ρε συ.πρωτη φορά ζητάω φωτό όχι σε εξωτερικές συνθήκες με ήλιο και βρεγμένα μαλλιά.χαχαχααχ
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο,κάνεις ότι καλύτερο γίνεται για να βγαίνεις όσο χειρότερα μπορείς.χαχαχαχαχαχααχα..
Βάλε και καμία φωτό υπό απλές κανονικές συνθήκες με στεγνα μαλλιά χτενισμένα ρε συ.πρωτη φορά ζητάω φωτό όχι σε εξωτερικές συνθήκες με ήλιο και βρεγμένα μαλλιά.χαχαχααχ
Χαχαχα....ναι θα βγάλω αν είναι κ μετά όταν γυρίσω σπίτι γιατί τώρα είμαι θαλλασα κ είναι δύσκολο να βγω έτσι όπως θες ....απλά βγάζω κ τέτοιες φωτός πέρα για να δούμε τι πραγματικά παίζει για να ακούσω κ γνώμες για αν προχωρήσω για smp γιατί την μια μέρα ξυπνάω κ λέω θα το κάνω κ την άλλη δεν θα κάνω τίποτα ....
 
  • Like
Reactions: spi

Xristoforaz

Well-Known Member
Χαχαχα....ναι θα βγάλω αν είναι κ μετά όταν γυρίσω σπίτι γιατί τώρα είμαι θαλλασα κ είναι δύσκολο να βγω έτσι όπως θες ....απλά βγάζω κ τέτοιες φωτός πέρα για να δούμε τι πραγματικά παίζει για να ακούσω κ γνώμες για αν προχωρήσω για smp γιατί την μια μέρα ξυπνάω κ λέω θα το κάνω κ την άλλη δεν θα κάνω τίποτα ....
Γιωργο αν ο δρ Τυρκαλας κοστολογει και τα γκραφτς απο γενια, 1 ευρω το γκραφτ και οχι παραπανω τοτε πραγματικα ονομαζεται value for money ακομα και για εναλλακτικες περιπτωσεις μεταμοσχευσης
 

aeratos28

Just aeratos
Ok,όποτε μπορέσεις ,βγάλε και καμιά τέτοια ρε συ ,καλό είναι να φανεί και με νορμάλ συνθήκες ,άραξε στο μπαλκόνι σου ,χωρίς να σε χτυπάει ήλιος και βγάλε δυο τρεις κανονικές.στεγνα και χτενισμένα όπως τα έχεις στην καθημερινότητα .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ok,όποτε μπορέσεις ,βγάλε και καμιά τέτοια ρε συ ,καλό είναι να φανεί και με νορμάλ συνθήκες ,άραξε στο μπαλκόνι σου ,χωρίς να σε χτυπάει ήλιος και βγάλε δυο τρεις κανονικές.στεγνα και χτενισμένα όπως τα έχεις στην καθημερινότητα .
Καλά ας το...αν με δεις στην καθημερινότητα με το μανε είμαι όχι απλά μπόμπα ...τι αν λέμε τώρα ....με ήλιο με φως με ότι θες ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιωργο αν ο δρ Τυρκαλας κοστολογει και τα γκραφτς απο γενια, 1 ευρω το γκραφτ και οχι παραπανω τοτε πραγματικα ονομαζεται value for money ακομα και για εναλλακτικες περιπτωσεις μεταμοσχευσης
Δεν κτλ γιατί να τα κοστολογεί πιο ακριβά...τρίχες του Θεού είναι κ αυτές ....
 

tasos33

Well-Known Member
Γιώργο όντως βάλε μερικές υπό φυσιολογικές συνθήκες.
Σου έχω δώσει πολλές φορές συγχαρητήρια για τον άνισο αγώνα που έχεις δώσει με την αγα, έχεις καταφέρει τεράστια αλλαγη.Το αποτέλεσμα στην ληπτρια είναι ακόμα σε εξέλιξη αλλά η δοτρια έτσι όπως φαίνεται εδώ δείχνει λίγο Συρία, δε ξέρω τι περιθώρια βελτίωσης έχει.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-08-22-14-51-52-805_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-08-22-14-51-52-805_com.android.chrome.jpg
    1,019.7 KB · Προβολές: 260

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο όντως βάλε μερικές υπό φυσιολογικές συνθήκες.
Σου έχω δώσει πολλές φορές συγχαρητήρια για τον άνισο αγώνα που έχεις δώσει με την αγα, έχεις καταφέρει τεράστια αλλαγη.Το αποτέλεσμα στην ληπτρια είναι ακόμα σε εξέλιξη αλλά η δοτρια έτσι όπως φαίνεται εδώ δείχνει λίγο Συρία, δε ξέρω τι περιθώρια βελτίωσης έχει.
Μα εξήγησα ....γιναυτο τις έβαλα αυτές τις φωτό ....με βρεγμένο μαλλί που γίνονται οι τρίχες μου σαν μικρά μπουκέτα να τα πω είναι λογικό να φαίνεται τόσο χάλι....στεγνό μαλλί όμως για εξαντλημένη δοτρια είμαι πολύ ευχαριστημένος σ αυτό το κομμάτι ...κ είμαι κ μιας εβδομάδας κουρεμένος με μηχανή γύρω γύρω να θυμίσω ....
 
  • Like
Reactions: spi

Xristoforaz

Well-Known Member
Δεν κτλ γιατί να τα κοστολογεί πιο ακριβά...τρίχες του Θεού είναι κ αυτές ....
Διοτι ο δρ Μπισανγκα λεει 3,5 ευρω οι τριχες απ τα γενια και 2,5 απ τη δοτρια του κεφαλιου!
Και αλλες κλινικες κοστολογουν ακριβοτερα τα γενια..για αυτο ρωτησα ποια τιμολογιακη πολιτικη ακολουθει ο δρ Τυρκαλας!
 
Μπλουζα